Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: xiao-he »

Śmierdzą :P Znaczy samiczki to tak powiedziałabym nawet spoko, samce dużo gorzej, ja sie dusze we własnym pokoju ::) Co do forum to ja polecam to: http://www.myszy.info/ bardzo fajne, mili ludzie i dużo informacji ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: xiao-he »

PS. Nie chcesz może Placka? http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=12834 :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

limomanka pisze:Te uszyska rudej myszki ;D Cudowne! Powiedz, ile jest prawdy w tym, że myszy mają bardzo intensywny zapach? Bardzo mnie ciągnie do sprawienia sobie kilku samiczek, ale teściowie nie tolerują nieładnego zapachu (dlatego szczurom sprzątam często)... I czy możesz mi polecić jakieś mysie forum, gdzie mogłabym się dokształcić w tej kwestii?
mają specyficzny zapach.. pamiętam swoje pierwsze mysie samiczki, jak na mnie nasikały. pierwsze wrażenie - dość przykry zapach, ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłam. samic nie czuję już w ogóle, od samców niestety zapaszek się unosi :P
ale przy kilku samicach i codziennym ogarnianiu nie powinno być czuć specjalnie :)
forum myszy.info :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: limomanka »

Dziękuję :) Będę się teraz intensywnie dokształcać.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Entreen »

A ja jeszcze dodam swoje trzy grosze dot. zapachu - chyba jest to mocno osobnicze. Miałam dwie myszki, które cuchnęły niemożebnie, i potem dołączyłam dwie młodsze... Kiedy jedna ze starszych umarła w słusznym wieku, zapach stał się kilkakrotnie mniej intensywny. Nie wiem, z czego to wynikało :D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

ja myszki polecam mimo zapachu, do któego bardzo szybko można się przyzwyczaić i nie jest taki zły przy codziennym sprzątaniu :D
bardziej capi u mnie teraz... po kolacji... gerberek mięsno-ziemniaczany z ryżem i jajkiem.... matulu, jak ja mam tu spać ;D

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: limomanka »

Przekonałyście mnie ;D I to tak skutecznie, że chyba właśnie przechodzę proces adopcyjny Placka ::) Muszę się sama przekonać, co to za stworzonka. Po tym jak oddałam wszystkie swoje ogoniaste tymczasy brakuje mi takiego maluszka w osobnej klatce. Co prawda miałam już do czynienia z myszkami, ale opiekowała się nimi moja współlokatorka - czas na własne doświadczenia :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

limomanka, super!!! strasznie się cieszę, nie mogę się doczekać aż Placek będzie u Ciebie i się nawzajem pokochacie :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: limomanka »

klimejszyn, ja już przepadłam ^-^ I nawet nie musiałam długo przekonywać Pana Męża - jak usłyszał, że to albinos, od razu się zgodził. Mieliśmy niedawno szczura albinoska, który już jest w nowym domu, a w którym się podkochiwał ;)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

limomanka, myszki są super, będziecie mieć frajdę z maluchem :D

wybiegowe, mam straszne leniuchy i chyba przestanę im wybiegi rozkładać... narobię się, a oni wyjdą na 20 minut i idą spać do klatki.
ale.... Sznycel na wybiegu!!! z własnej woli! ;D
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

wybaczcie dziwnie rozmieszczone zdjęcia, ale nie mam siły się z tymi linkami użerać :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: IHime »

http://imageshack.us/photo/my-images/401/8tp3.jpg/ <- Ufo wysiada ze swojego statku kozmicznego (powiedziała ta, co też ma teraz łysole)! ;D
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Ach, te białe puchatki... Wszstkie :-* Nie myślałam, że to kiedyś napiszę, ale łysolek też uroczy, aż by się chciało poprzytulać :P
Dopiero teraz zobaczyłam myszkowe zdjęcia. Strasznie mi się podobają te maluchy. Chyba zawsze to tutaj powtarzam :) Odkąd masz te satinki, jestem jeszcze bardziej zafascynowana. Może kiedyś się skuszę :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
gattaca
Posty: 23
Rejestracja: czw sie 22, 2013 8:26 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gattaca »

super masz ogoniasty team :)
te rude mysie niesamowite!!!
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

IHime pisze:http://imageshack.us/photo/my-images/401/8tp3.jpg/ <- Ufo wysiada ze swojego statku kozmicznego (powiedziała ta, co też ma teraz łysole)! ;D
ufo i imię adekwatne do wyglądu ma ;D
gosja1 pisze:Ach, te białe puchatki... Wszstkie :-* Nie myślałam, że to kiedyś napiszę, ale łysolek też uroczy, aż by się chciało poprzytulać :P
łysolki są śmieszne, mój tata mówi, że one wyglądają jakby wiecznie chore były :P ale miziać zdecydowanie wolę puchatki... takie mięciutkie, milutkie, a łysole się tak...ciągną...? ;D
gosja1 pisze: Dopiero teraz zobaczyłam myszkowe zdjęcia. Strasznie mi się podobają te maluchy. Chyba zawsze to tutaj powtarzam :) Odkąd masz te satinki, jestem jeszcze bardziej zafascynowana. Może kiedyś się skuszę :)
polecam myszki z całego serca, cudne stworki, a mniej wymagające niż szczury :)
gattaca pisze:super masz ogoniasty team :)
te rude mysie niesamowite!!!
dziękujemy :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

klimejszyn pisze: łysolki są śmieszne, mój tata mówi, że one wyglądają jakby wiecznie chore były :P ale miziać zdecydowanie wolę puchatki... takie mięciutkie, milutkie, a łysole się tak...ciągną...? ;D )
hahaha, tak to sobie właśnie wyobrażam, chociaż łysola nigdy nie dotykałam :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”