moja mala niespodzianka.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: Morgana551 »

Wklejam zdjęcie mojego szczurka (dumbo) miał wtedy ok 3 tygodnie tak jak Twój Frodo. Możesz sobie porównać.

Obrazek
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
szczurowapanna
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 5:14 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: szczurowapanna »

Śliczne maleństwo :)
Cynamon, Silver, Misiek, Demon.
nasz wątek.. puk, puk.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: Morgana551 »

Miał wyjątkowo duże uszy ;p teraz ma 6 tygodni i wszystko poszło w boczki ;p żarłok.....
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
szczurowapanna
Posty: 12
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 5:14 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: szczurowapanna »

Właśnie widzę.. te uchle były przecudowne :D ale my nie o tym... nesti, jak maluszek?
Cynamon, Silver, Misiek, Demon.
nasz wątek.. puk, puk.
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

Oj wybaczcie ale ja nigdy nie widziałam żadnego szczurka oprócz froda na oczy. Miłość do nich wzięła się z tego że w wakacje z ciekawości i nudy zaczęłam o nich czytać. Myślałam że te jego dwa okrągłe radary to dumbo ;) .. A u frodzia wszystko dobrze. Wydaje mi się ze go skubanca kochanego podtuczylam :> jest cudowny. Lize mnie podgryza ręce a gdy wracam ze szkoły od razu się wspina na swoją pancie daje buziole i pod bluzę spać, latać bądź myć sie. Nawet z zarelkiem się tam tryni. jak spał ostatnio obok panci na łóżku to glaskalam go po brzuszku łapkach itd a ten rozwalił się jak rozjechana zabka nawet nie otwierając oczu gdy przestałam głaskać.. Obudził się :] jednak nie lubi chodzić, zwiedzać... Najlepiej u panci lub w kocu. Dziś jak puscilam go na ziemię to tylko trochę się oddalił a jak tylko się chciałam ruszyć to znów się na mnie wspinal :) co ciekawe nawet jak chce to i na imię zareguje :>> postaram się zaraz wstawić zdj ciurka. Ech... Mój młodszy brat jest zazdrosny o to że frodo z nas dwóch biegnie do mnie. Ale gdy ja idę do szkoły on jesZcze śpi a jak wracam to on w szkole jeszcze ;))
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: Morgana551 »

Oj ta biała plamka na brzuszku... Identyczny jak mój Letuś :( [*]
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

Dzisiaj w szkole rozmawiałam z koleżanką. Prawdopodobnie odkupie od niej klatkę. Musimy jeszcze sprawdzić wymiary, odstępy między pretami . pozniej napiszę do niej w tej sprawie. jeśli nie, to prawdopodobnie kupię klacioche w pobliskim zoologicznym. Widziałam tam ogromną klatkę dla ptaszyn za 80 zł która może służyć i szczutkom. Ostatnio wszystko jest tam straszliwie tanie. Może likwidują sklep? ....
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

Jeszcze nie wiem nic o klatce. Jest to kroliczowka ale dość wysoka więc da radę powiesić hamaczki itd :) mój frodus podrosl przez ten tydzień. Wciąż najlepiej czuje się pod bluza, na ramieniu bądź kolankach swojej panci. Budzi mnie rano swoimi buziolami . Zaczyna robić się coraz bardziej ciekawski. Cała rodzinka się w nim zakochala :) dzisiaj mieliśmy mały wypadek. Wypuściłam samiczki skoczków na wybieg po łóżku a frodo siedział mi na kolanach i biegał po mnie podczas gdy ja siedZiałam na krześle przy biurku. Nagle frodus zeskoczyl że mnie na łóżko. Chciał się pobawić ze skoczkami wtedy samiczka Tosia zagryzla go w podbródek aż do krwi gdy ja od niego odciagnelam uciapala mnie i zaczęła gonić moje wystraszone biedactwo które schronilo się pod panci bluzka <3 jednak jest wszystko ok, przemylismy ranke. Muszę jak najszybciej wyposażyć się w klatkę i kumpla dla frodo. Jutro wstawię zdjęcia z dzisiejszego palaszowania papryki przez moje maleństwo.
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

przedstawiam wam mojego pieska Perunie - 7 lat .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a teraz obiecane zdj. frodusia. z kalafiorkiem z dzis i wczoraj papryka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: Morgana551 »

Ahh Frodo ma śliczny czarny ogonek ^^ w króliczówce pręty mogą by za szeroko rozstawione dla malucha. Pamiętam, że mój Navi w wieku 4 miesięcy jeszcze dał rady się przecisnąć.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

Dzisiaj mój frodus dostał swoją wymarzoną klatkę. Klaciocha ma wymiary 100 cm na 56 na 45 . Ale ona ogromna. Frondzina wychodzi przez pręty które mają odstęp 2 cm. wspina się na wyrko, tam jest jego miejsce:) jak naszybciej chcę mu znaleźć towarzysza lub nawet dwóch aczkolwiek klatka jest na 4 szczurki. Rozglądam się na forum w sprawie adopcji, jeśli macie jakieś ciekawe ogłoszenia to proszę o linki tu lub na prywatnych.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: Morgana551 »

Skąd jesteś? Możemy pomóc szukać :)
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: nesti »

cześć kochani . dawno mnie tu nie było . co do adopcji to jednak z niej musze zrezygnowac, ostatnio cos przeskrobałam a w sumie to nie ja ale bralam udzial w dosc nieprzyjemnej akcji i wgl mama na zadne wizyty przed adopcyjne by sie raczej nie zgodzila wiec pewnie niestety pozostaje nam zoolog .
a propo moja frondzinka dorasta i troche mu głupota odwala, jak wysiusiac sie to na panci . ;-) z klateczki ucieka i gania po calym pokoju jak sie zmeczy to sam do klaciochy wroci , na szczescie nic nie gryzie . reaguje na imie , jest kochany , liza mnie po rece , lubi sie bawic, naprawde cudowne zwierzatko. :)
jutro moze wrzuce fotki z jego drzemek . ;-))
a i jeszcze jedno.. moj skunsiak lubi sie o dziwo z moimi myszoskoczkami , podchodzi do ich klatki i sie liza, widze ze potrzebuje towarzysza wiec postaram sie jak najszybciej mu go zalatwic. moze tym razem albinosek .. ;-)
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: moja mala niespodzianka.

Post autor: diana24 »

Nie rezygnuj tak łatwo z adopcji. Niektórzy nie wymagają wizyty przed adopcyjnej, jedynie umowę. Ja adoptowałam już 4 szczurki i nikt nie wymagał wizyty. Próbuj szukać dalej :)
Mizianko dla chłopaka :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”