Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Magdalenkaa dziękujemy miło nam że się podobamy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Co za wyrodna babcia ze mnie nie zauważyłam że w sobotę moje pchełki skończyły pół roku. Kochane dzieciaczki życzę wam wielu, wielu takich okazji do świętowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Anka. »

Wyrodna matka również zapomniała:(

Chłopaki w porządku, Moddelek 534g, Hothek 510.
Moddelinka to mała kokietka, wciąż domaga się uwagi, Hoth czasem przyjdzie, ale w sumie po coooo, sam potrafi sobie zorganizować czas, a jak się znudzi to zagrzebuje się pod kołdrą, potem tylko zaspany głośno 'mówi' co sądzi o budzeniu go, o mnie i o powrocie do klatki.
Chłopaki są świetne! Moddelek urzekł i naszego Doktora:)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Szczur_Albinos »

A kiedy będziecie mieli następny miot? Bo jak zobaczyłam te zdjęcia to po prostu sie zakochałam w tych maluchach ;D
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Licho »

Nie będzie już CHYBA nigdy
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: alken »

nie było mnie od poniedziałku na forum...wszystkiego najlepszego gwiezdnowojennym dzieciakom :)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Od poniedziałku zbieram się by złozyć życzenia dzieciaczkom ale otwieram temat, zaczynam pisać po czym zamykam bez wysyłania. Jeden rok a tyle się wydarzyło dużo dobrych ale i wiele złych rzeczy. Pamietam jak dzwoniłam do Basi by jej powiedzieć że maluchy sie rodzą. Jakie byłysmy obie podekscytowane. A teraz jej nie ma, nie złoży dzieciakom życzeń urodzinowych. Minął jeden rok a mam wrażenie jakby ich było 10.

Dzieciaczki życzę wam, waszym opiekunom i sobie, abysmy mogły jak najdłuzej cieszyć nas swoją obecnością.
i (*) dla Moddelka :(

Moje jubilatki Ahsoka
ObrazekObrazekObrazek
i Jokasta
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Anka. »

Spoźnione najlepszego dla dzieciaków!, i do zobaczenia za rok w tym samym składzie.
ObrazekObrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Cóż można powiedzieć... Prawie ostatnie szczury z Merchowego Pola kończą dzisiaj 3 lata. Gwiazdki Aayla, Ilesia i Ashoka - jeszcze jakieś 3 tygodnie temu miałam wieści o niej od Stasia i Małgosi, mam nadzieję, że nic się nie zmieniło i Ashoka jest nadal z nami. Życzę Gwiazdkom nieśmiertelności... Nie wyobrażam sobie mojego szczurzego stada bez Czapeczników, dlatego dzisiaj świętuję i smucę się zarazem, bo 3 lata to z jednej strony powód do radości, z drugiej coraz wyraźniejsze zbliżanie się do nieuchronnego. Przeżywam to, bo ładnych kilka lat mojego życia ze szczurami związanych było z Merch i potomkami Czapeczki. Dla większości forumowiczów to jedna z wielu forumowych historii, dla mnie to jednak coś więcej, ja w tym wszystkim uczestniczę w zasadzie od początku do samego końca. Więc Gwiazdki - bądźcie magiczne jeszcze bardziej niż jesteście, bądźcie nieśmiertelne :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: StasiMalgosia »

Dziekuje Izabelo bardzo za wieści i zdjęcia :D . Dumna jestem bardzo z dziewczynek, wyglądają pieknie i wieku po nich zupełnie nie widać. Cieszcie Gwiazdki nas swą obecnością jak najdłużej, w końcu zostało was juz tak mało.

Liczyłam na to że Ashoka również będzie świętować 3 urodziny, odeszła jednak kilka dni przed urodzinami. Pusto i smutno bez niej w klatce. Nasz ostatni Czapecznik... Odeszła a razem z nia skończyla się dla nas pewna epoka, epoka niezwykłych szczurów o wielkich osobowościach i silnych harakterach.
Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

Małgosiu, Stasiu, przytulam, bardzo mi przykro, że Ashoka odeszła :'(
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: IHime »

Zazdroszczę, ale tak z życzliwością i dobrymi życzeniami, że u Was ta epoka jeszcze trwa. Oby jak najdłużej! :-*
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

No się Aayla nacieszyła rozpoczętym czwartym rokiem życia... Odeszła dzisiaj przed 5 rano :'( Seducho powiedziało "dość, wystarczy mojej pracy" :(

Aayla, kochanie, nie o taką nieśmiertelność mi chodziło w życzeniach, które Ci składałam, oj, nie o taką... Ale trudno, postanowiłaś Gwiazdko zaświecić na niebie z innymi, uszanuję Twą decyzję...
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Nietoperrr... »

Izabela,powinnaś być dumna,że została tu tak długo.Zazdroszczę.Ja miałam przez jeden mały moment jedną z wielu iskierek,jakie dzięki merch zaświeciły tu na ziemi.To był moment krótki,ale dzięki Indianie wiem,co Wy wszyscy czujecie pisząc o szczurach od merch.Żadne inne szczury tak bardzo nie wrastają korzeniami prosto w serce.Mnie do tej pory boli,dziura nie zarosła.
A to był tylko jeden szczur...
Ciepło zazdroszczę wszystkim,którzy mogli się cieszyć tymi skarbami.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Laylowo-Fedrysiowe Czapeczniki

Post autor: Izabela »

3 lata i 3 miesiące :) Nie ma siły już chodzić, papki je jedynie, myć pańcia musi, czochrać, iskać i drapać z każdej strony, jednym słowem babusia z niej słabieńka już się zrobiła. Ale DUCH w niej cały czas wielki :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”