[KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

[KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: bobroska »

Ryczę jak bóbr pisząc to, ale wiem że nie mam innego wyjścia... W sobotę zmarł Sheldon, towarzysz Chucka. Od tego czasu Chuck jest apatyczny, rzadko wychodzi ze sputnika, ciągle czeka na powrót Sheldona.. Ja niestety nie mogę pozwolić sobie na zapewnienie mu towarzysza, dlatego wiem że najlepszym co mogę zrobić w tej sytuacji jest oddanie go komuś, u kogo nie będzie sam...

Chuckuniu jest bardzo towarzyskim szczurkiem, wprawdzie nie jest fanem zbyt długiego trzymania w rękach, ale kocha wchodzić pod koszulkę/kołdrę i tam spać. Przychodzi na kląskanie, uwielbia gonić stopy (zwłaszcza gdy są na nich skarpetki).
Adoptowałam go w czerwcu 2012, miał wtedy ok. 3 miesiące - teraz ma około półtora roku. Chuck ma uszka dumbo, sierść typu rex i umaszczenie black berkshire. Jest kochanym, uległym szczurkiem, myślę że nie będzie miał problemów z zaprzyjaźnieniem się z nowym towarzyszem - mam nadzieję że znajdzie się ktoś, kto będzie gotów go przygarnąć. :'(
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: kamilmar »

Witam, jak z transportem w okolice Opola ?
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: bobroska »

Do Bytomia nie mogę znaleźć, a do Opola jeszcze dalej. :(

Mam dla niego dom najlepszy jaki mogłabym sobie wymarzyć, tyle że w Białymstoku... Póki co szukam transportu RZESZÓW-WARSZAWA.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: Starsza Pani »

bobroska pisze:Do Bytomia nie mogę znaleźć, a do Opola jeszcze dalej. :(

Mam dla niego dom najlepszy jaki mogłabym sobie wymarzyć, tyle że w Białymstoku... Póki co szukam transportu RZESZÓW-WARSZAWA.
Bobroska, skorzystaj może z Blablacar http://www.blablacar.pl/. Część kierowców przewozi zwierzakj.
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: bobroska »

Chuck nadal szuka domu.
Awatar użytkownika
zielona_owca
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 05, 2012 7:11 pm
Lokalizacja: Płock

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: zielona_owca »

Kciukam za dom dla Chucka. Na pewno zdobędzie czyjeś serce, gdy wstawisz jego ładne zdjęcia. To zawsze zadziała na potencjalnych właścicieli. :)
Ze mną dwie księżniczki.
Rumba od: 20.11.2011
Urke od: 09.11.2013
Bianka
Bunia
Cynamon

W serduszku i gdzieś obok: Tosia, Kokunia.
bobroska
Posty: 53
Rejestracja: pt maja 04, 2012 11:16 am

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: bobroska »

Chcę dla niego właściciela który będzie go kochał za sam fakt że istnieje, a nie za wygląd. ;)
Jeśli wszystko się powiedzie, w poniedziałek Chucka czeka długa droga. Z Krosna do Lublina, a potem z Lublina do Białegostoku. Trzymajcie kciuki. :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: klimejszyn »

trzymam kciuki mocno!
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
delapenios
Posty: 106
Rejestracja: pn paź 31, 2011 11:34 am

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: delapenios »

Chuck jest już u mnie :D Jutro czeka go kastracja i trafi do samicy, która ostatnio również straciła koleżankę. Ogólnie od razu się zaakceptowały a najlepsze jest to, że moja samica go zarywała przez 2h a on cały czas ją odganiał xDDDD
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [KROSNO, RZESZÓW] Cudowny półtoraroczny Chuck

Post autor: smeg »

Zapoznałeś go z samicą przed kastracją? To bardzo nieodpowiedzialne, gdyby samica go nie odganiała miałbyś 15 szczurów, bo na pewno nie upilnowałbyś ich przed zapłodnieniem - stosunek u szczurów trwa kilka sekund.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”