Suriczek

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Suriczek

Post autor: mikanek »

Nawet nie wiem Myszko ile miałaś dokładnie miesięcy, pojawiłaś się nagle w kwietniu zeszłego roku na facebookowej stronie adopcyjnej, wyglądałaś i nazywałaś się identycznie jak mój szczur-Suri. Miałyście być bliźniaczkami, jednak zanim przyjechałaś Suri zmarła na wylew...Potem wielokrotnie mówiliśmy, że wcale nie odeszła a tylko zmieniła futerko bo z chwilą kiedy przekroczyłaś próg naszego domu czułaś się jak u siebie, momentalnie zaprzyjaźniłaś się ze stadem, obdarzyłaś nas miłością. Byłaś szczurkiem bardzo uczuciowym i przyjacielski, kochałaś królika i potrafiłaś śmiało podejść do kota i pocałować go pod uchem. Zawsze uśmiechnięta i ciekawa wszystkiego co się w domu działo. Taka ufna...Suriczku ogromnie Cię przepraszam, że tym razem spuściłam Cię z oka i dopuściłam do tego wypadku, wszystko bym dała żeby cofnąć czas. Jesteś tym wyjątkowym szczurem, którego nie sposób zapomnieć. Zawsze będziesz w naszych serduszkach i ma nadzieję, że znów wrócisz do nas w innym futerku, będziemy czekać kochanie :'(

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: Suriczek

Post autor: Osna »

Przykro bardzo [*]
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suriczek

Post autor: ssylvusia »

Suriczku, myszko kochana... Za szybko nas opuściłaś, zostawiłaś po sobie tak straszną wyrwę w serduchach Twoich Człowieków... Oni Cię całą duszą swoją kochali i kochać będą nadal... zresztą, Ty o tym wiesz...

Już raz udało Ci się wyrwać przeznaczeniu i uszczęśliwiałaś swoją obecnością przez wiele długich i pięknych miesięcy. Jednak okrutny Los chciał inaczej, po cichu i znienacka... wtedy, kiedy się tego najmniej spodziewamy odbiera nam nasze Szczęścia...
Mikanku pamiętaj, Ona nie odeszła, już zawsze będzie z Wami...

Do zobaczenia Suriczku [*]
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: Suriczek

Post autor: jestemsen »

[']
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Etusia
Posty: 97
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:44 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suriczek

Post autor: Etusia »

[*]
Za Tęczowym Mostkiem Szczurcie: Fobi i Irka [*] [*] Chomiczki: kolejno cztery Kubusie [*] [*] [*] [*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Suriczek

Post autor: akzi »

:( [*]

Łezka się kręci tym bardziej że Suriczek jest identyczna jak moja Kleuska :((


leć maluszku za TM :*
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
lukaszolej1
Posty: 22
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 5:46 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Suriczek

Post autor: lukaszolej1 »

RIP [*]
Jeśli rozejrzysz się wokół, będziesz zdziwiony: człowiek wydaje się być najbardziej uśpionym zwierzęciem na ziemi...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”