Oddam w dobre rece Samiczke 3 miesieczna /Wawa

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

_Victoria_
Posty: 16
Rejestracja: śr paź 02, 2013 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Oddam w dobre rece Samiczke 3 miesieczna /Wawa

Post autor: _Victoria_ »

Hey .. Jak w tytule mam do oddania 3 miesieczna samiczke , mam ja dopiero 4 dni ..
Niestety porwalam sie z motyka na slonce .. Bardzo chcialam miec szczurki, ale mam rowniez dwa psy.
Z czego jeden jest okropnie zazdrosny, sadzilam ze uda mi sie to pogodzic . .
Pies wyje 24/24 , biedna samiczka sie boi i chowa do domku w klatce.. mimo ze jest w innym pomieszczeniu.. wyciagalam ja zeby sobie pobiegala zamykalam sie w pokoju ale moj pies szalal , mimo zwracania mu uwagi zachowuje sie jak w jakims amoku, sam jest zestresowany i swiruje.. musze za drzwiami robic barykady z walizek bo inaczej otwiera (istny cyrk) jestem zla i smutna ze musze ja oddac ale chce dla niej jak najlepiej.
Samiczka jest kochana biore ja na raczki i puszczam jak tylko moge zeby nie zdziczala.. jest sama a wiem ze potrzebna jest parka do szczescia :) Wiec chetnie oddam osobie z Wawy ktora szuka samiczki do swojego grona !
Moge wyslac zdjecia bo ich juz troche narobilam :) Kontakt tutaj badz przez mail - a.mikulska88@o2.pl

Tylko w dobre rece ! do milosnikow :) samiczka jest delikatna i boi sie halasow no i potrzebne jej towarzystwo! koniecznie innej samiczki !!! wtedy bedzie szczesliwa .

Aga.
Awatar użytkownika
Olunia12321
Posty: 104
Rejestracja: śr sie 18, 2010 10:15 pm

Re: Oddam w dobre rece Samiczke 3 miesieczna /Wawa

Post autor: Olunia12321 »

napisalam maila
Misiaczki Pysiaczki : xentypka
Za TM: Fionka <3 Florka <3 Fifka <3 Moje małe słoneczka [*][/color][/size][/b]
_Victoria_
Posty: 16
Rejestracja: śr paź 02, 2013 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oddam w dobre rece Samiczke 3 miesieczna /Wawa

Post autor: _Victoria_ »

Nieaktualne :) Mala zostala u mnie jednak :)
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oddam w dobre rece Samiczke 3 miesieczna /Wawa

Post autor: dominiszka »

Super :) Pamiętaj o wzięciu jej koleżanki - szczury to zwierzęta stadne i bez przyjaciela żyją o wiele, wiele gorzej :(
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”