Futrzaste Stadko <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szczurza.Mama
Posty: 174
Rejestracja: czw paź 13, 2011 1:48 pm

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: Szczurza.Mama »

No aż niemożliwe, jak ta Miodynka przytyła :D
zwierzęciara
Posty: 35
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 6:43 pm

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: zwierzęciara »

Cudowna moja :*.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: madziastan »

We wtorek miała o 14 zabieg usunięcia guzów. Wszystko ładnie i pięknie, ładnie spała w kołnierzyku przez całą noc z wtorku na środę aż do 16...
Miodynka miała usunięte 2 guzy. Ma 2 szwy, pod pachą i pod pachwiną.
Wczoraj o 16 zauważyłam, że ma dziwną głowę ale nie myślałam żeby jej spuchło, stwierdziłam że po prostu jest 'grubawa'.
Zdjęłam i masakra, miała spuchnięty pysio! 2 godziny minęły i już było ok. Jednak na noc chciałam założyć jej kołnierzyk.
Na próźno. Wierzgała, i nie dała się założyć... Więc nie miałam innej możliwości, musiałam spędzić nockę na czuwaniu.
Jednak zawołali mnie na kolację, musiałam przyjść bez niej, 10 minut jedliśmy i jak wróciłam to zobaczyłam że nie ma szwa na pachwinie :/
Zdjęła po prostu! W transporterku znalazłam szew... Na szczęście ranka nie jest całkiem otwarta, w pośrodku prawdopodobnie jest dodatkowy szew.

Nocka minęła dobrze :) Zdarzało mi się przysypiać na 2 godzinki tylko raz, rękę miałam na Miodynce,
byłam w pół-śnie i co pare-parenaście budziłam sprawdzić czy jest ok. Nic nie ruszała :) Wszystko na miejscu.

Zdjęcia z wczoraj, kiedy nie chciała założyć kołnierzyka. Drugi szew ma pod spodem.
ObrazekObrazekObrazek
Dzisiaj o 14 zamiast jutro (bo dzisiaj wracam do Łodzi) mam wizytę w PulsVecie. Mam nadzieję że dadzą radę założyć kołnierz,
powinna nosić przez minimum 2 godzinki kiedy ja będę prowadzić auto.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: valhalla »

Widać kołnierz miała za ciasno, dlatego spuchła. Musi być na tyle luźno, żeby dało się wsadzić jeszcze palec.
Trzymam kciuki, żeby się już nie pruła tłuścioszka :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: madziastan »

Dziś poproszę żeby troszkę luźniej zakładali. Poza tym jak wczoraj sprawdziłam kołnierzyk, wsadziłam małego palca i jakoś nie mogłam wsadzić całego luzem. Poza tym po zabiegu dali mi Miodynkę bez kołnierzyka - powiedzieli że wcześniej chcieli założyć ale zawsze go zdjęła, więc na moją prośbę znów założyli, pewnie troszkę ciaśniej żeby nie mogła znów zrzucić.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: madziastan »

Miodynka ma się dobrze, mieszka z stadkiem. Ranki zagojone. :) Dostaje zastrzyki Cyclonaminę ponieważ ma krwiaka pod szwami (sama krew). Miodynka schudła :) Waży 490g.

Czas na foty.

Luzacka Cherry
ObrazekObrazekObrazek

Pysio Gryzi
Obrazek

Dziewczyny Vans
ObrazekObrazek

Ulubione miejsce Miodynki
Obrazek

Cherry a w tle Gryzia
Obrazek

Elegancja francja Lucynka
Obrazek

Wyścig
ObrazekObrazek

Zaskoczona Elentari
ObrazekObrazek

Klaciocha
Obrazek i wspinająca Lucynka ObrazekObrazek

Lucynka i Elenka
Obrazek

Miodynka
Obrazek

Cherry i Miodynka
Obrazek

Siostry :-*
Obrazek

Wyczyn Elentari
Obrazek

Lucynka
Obrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: xiao-he »

Boskie :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

Dzielny mały rudzielec!!!Pozdrowienia od sióstr! ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: Megi_82 »

Chociaż u Ciebie weselej...:) Dobrze, że Miodynka już ze swoim stadem i wszystko gra :) Wygłaszcz całe towarzystwo, a rekonwalescentkę x2 :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: madziastan »

Wzięłam na DT z tablicy http://tablica.pl/oferta/oddam-dwa-lyse ... f1461041d6 dziewuchy. Jak odebrałam, byłam zszokowana, po prostu nie ma oczek, nie widzi i jutro śmigam do weta z nimi + osobno z Miodynką na kontrolę.
Fuzzinka na pewno będzie miała usunięte operacyjnie martwe gałki oczne.


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: diana24 »

Te oczęta straszne... :( jak można do czegoś takiego doprowadzić? brak mi słów...
http://s1255.photobucket.com/user/madzi ... 8.jpg.html zauroczyła mnie ;) chociaż ogólnie za fuzzami nie przepadam ;)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: Megi_82 »

A ja miałam okazję poznać obie łyse panie, są przefajne :D Do obcej osoby od razu wlazły na ręce, zero strachu, można obejrzeć, wygłaskać, z czego też skorzystałam, wycałowałam łysoliny :D
Ale fakt, ze kogoś, kto tak zapuścił oczy jednej panny, powiesiłabym za klejnoty... z tych oczek nic nie będzie, zapach mówi sam za siebie :/ Oby dało się uratować dziewczynę, bo generalnie nie sprawia wrażenia, żeby jej brak wzroku w czymś przeszkadzał :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: limomanka »

Szczury i tak prawie nie widzą, ich naczelnym zmysłem jest węch. A panienki szkoda i mocno trzymam kciuki.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: madziastan »

Już jesteśmy :) Łysa miała wyczyszczone oczy, miała dużo brudu i strasznie śmierdzało (i tak cuchnie odkąd ją wzielam). Ma oczy, stan zapalny, uszkodzoną rogówke (widze blyszczace oko, pomieszana krwia + biały nalot na oku). Dostanie 2xdz dopyszczkowo baytril 0,1ml + 5 razy dziennie Gentamicin do oczu + 3 razy dziennie Difadol do oczu. Jak się poprawi to nie amputujemy. Jak nie będzie poprawy - usuwamy.

A u Miodynki, płyn surowiczy-krwisty nie powiększa, zostawiamy aż wchłonie krwiak.

edit.

Będę robić bazarek, przydałaby mi pomoc finansowa dla tej łysej fuzzinki na operację...
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Futrzaste Stadko <:3 )~~

Post autor: Nietoperrr... »

Biedna malutka :-[ Daj znać co i jak,kiedy bazarek,podrzuć linka,podrzucę jakiś komplecik specjalnie dla niej.
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”