[Wrocław] przygarnę szczurkę

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

chevaliere
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 25, 2004 5:04 pm

[Wrocław] przygarnę szczurkę

Post autor: chevaliere »

Witam serdecznie

przygarnę spokojną, nieagresywną samiczkę (młodą lub starszą) dla mojej 2-miesięcznej szczurci dumbo fuzz, zeby miała z kim brykać i w kogo się wtulać, kiedy ja jestem na uczelni. mieszkam we Wrocławiu.

pozdrawiam,
joanna
chevaliere
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 25, 2004 5:04 pm

Re: [Wrocław] przygarnę 1-2 szczurki do mojej Myszy

Post autor: chevaliere »

moi Drodzy, odświeżam post.
nie chciałabym kupować towarzystwa dla mojej szczurci w zoologu, wolałabym dać dom jakimś potrzebującym.
zakupiłam mojej Myszy dużą klatkę (100x70x40), w której chwilowo siedzi sama i czeka na towarzystwo.
mogę zaadoptować - ze względu na dobre warunki klatkowe (wg szczurzego kalkulatora jest w niej miejsce na aż 4 szczurki) - jednego lub dwa szczurki (samiczki lub kastratów) w obojętnie jakim wieku.
ale niestety nie dysponuję autem, więc z transportem może być ciężko :(

pozdrawiamy serdecznie,
ja i Myszka
chevaliere
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 25, 2004 5:04 pm

Re: [Wrocław] przygarnę szczurkę

Post autor: chevaliere »

oczywiście serdecznie zapraszam na wizytę przedadopcyjną, sprawdzić warunki, porozmawiać. nie jestem nastolatką i szczurki są moją pasją od nastu lat, od czasów bodajże gimnazjum, i umiem się nimi mądrze opiekować. na tym portalu byłam już raz zarejestrowana i dość aktywna, dwa czy trzy lata temu, ale na moim aktualnym komputerze nie umiem odzyskać ani hasła ani loginu,więc zarejestrowałam się ponownie i wydaję się pewnie co poniektóym "świeżakiem" w temacie, a tak nie jest. dlatego też stawiam sprawę uczciwie i osobie, która ma do oddania szczurka/i proponuję spotkanie i rozmowę.

pozdrawiam,
joanna
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Wrocław] przygarnę szczurkę

Post autor: ssylvusia »

chevaliere, przejrzyj ten dział -> http://szczury.org/viewforum.php?f=163 cała masa ogonów szuka kochającego domku. Na pewno znajdziesz tam jakąś koleżankę dla swojej Myszki :)
ObrazekObrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”