[Łódź] Przygarnę/kupię samca

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

steve1910
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 15, 2013 10:56 am

[Łódź] Przygarnę/kupię samca

Post autor: steve1910 »

Witam,
Dużo czytałem w Internecie i słyszałem od znajomych, że lepiej przygarnąć szczurka od osoby prywatnej niż kupić w sklepie zoologicznym. Niestety przeszukałem kilka stronek(tablica.pl gumtree itp.) i nikt nie ma żadnych na oddanie a nawet na sprzedanie. Wszelkie akcesoria czyli klatka, miska, poidełko, karma itp. już mam i chciałbym już mieć także szczura :)
Jeśli chodzi o wiek to chciałbym w miarę młodego, żeby dało się go oswoić.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Przygarnę/kupię samca

Post autor: IHime »

Dobrze trafiłeś, jest szansa, że tutaj znajdziesz szczurka za darmo. Ale w zamian też czegoś wymagamy - zapoznania się ze szczurzymi wymaganiami i dostosowania się do nich. Więcej dowiesz się czytając pierwszy post TUTAJ.
steve1910
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 15, 2013 10:56 am

Re: [Łódź] Przygarnę/kupię samca

Post autor: steve1910 »

IHime dziękuję :) Już to przeczytałem :)
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [Łódź] Przygarnę/kupię samca

Post autor: sciurus vulgaris »

Steve, dwóch samców, dwóch! Szczury są silnie stadnymi zwierzątkami, do prawidłowego rozwoju potrzebują przynajmniej jednego szczurzego towarzysza.


http://tablica.pl/oferta/szczurek-ID4b0 ... 26ac351377 na bałutach są maluchy do oddania
http://tablica.pl/oferta/oddam-szczurki ... 26ac351377 można też zapytać czy na polesiu zostały jakieś chłopaki
steve1910
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 15, 2013 10:56 am

Re: [Łódź] Przygarnę/kupię samca

Post autor: steve1910 »

Temat można zamknąć. Dziękuje sciurus vulgaris za podrzucenie linka do ofert z tablica.pl. Jestem już po pierwszej adopcji. Koniec końców ugiąłem się namowom wszystkich i mam teraz dwa szczurki :) Barney'a i Juliana
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”