ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Morgana551 »

Ja też muszę skołować hamaczki. Całe oszczędności poszły na klatkę więc stwierdziłam, że kupię polar i uszyję sama. Nie wiem za bardzo jak je mocować, ponieważ moja klatka ma 80cmx75cmx86.5cm.....Do sufitu (od klatki) daleko, a jak zawieszę na tasiemkach to moje łobuzy od razu je przegryzą... Jakieś pomysły?
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Megi_82 »

Morgana, może na jakichś łańcuszkach? Albo po prostu takie na szerokość klatki, np. 30x70, tunele dłuższe z dziurami itd :)
Saaa, ja bym te półki wyjęła i obejrzała, lekko uciskając te rysy. Jeśłi tylko zaczepy odłamane, to ja bym zrobiła tak, że nawierciłabym małe dziurki i zamocowała półkę drutem albo takimi plastikowymi opaskami zaciskowymi, jak na siatce (mocuję też nimi koszyki).
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
havoria
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 07, 2012 3:33 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: havoria »

Morgana551, ja mocuję na karabińczyki. Dorób uchwyt do hamaka i zaczep o niego karabińczyk. Jak się boisz, że przegryzą uchwyt to możesz zrobić dziurkę w rogu hamaku.
Havoriowe kluchy ♥
Ze mną: Calico, Francis, Liliana, warciakowy Alex
Za TM: Psota, Pippi, Felicja, Helena, Bonny, Kidd, Mary (*)

Żaden szczur nie przychodzi na świat samotnie, niech więc żaden sam nie umiera.
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Bandziornooo »

a nie przegryzają wam w miejscu tej dziurki właśnie? bo mi zawsze obgryzają tasiemki i mysle nad innym rozwiazaniem
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: dominik3127 »

Oto mój Gienek i jego klatka :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
zielona_owca
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 05, 2012 7:11 pm
Lokalizacja: Płock

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zielona_owca »

Bandziornooo, ja ze swojej strony mogę polecić przebicie hamaka np. spinaczem. Dziura nie duża, a wytrzymują dłużej. ;)
Ze mną dwie księżniczki.
Rumba od: 20.11.2011
Urke od: 09.11.2013
Bianka
Bunia
Cynamon

W serduszku i gdzieś obok: Tosia, Kokunia.
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Bandziornooo »

no właśnie tak teraz mam bo małpy poobgryzały wszystkie tasiemki bawełniane i to jedyny sposób zeby poprzyczepiać te hamaki, ale znowu jak tak robię, to są strasznie napięte i przy skoku tworzą wręcz trampolinę :D
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
lilliane17
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 20, 2013 12:49 pm
Lokalizacja: Poland

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lilliane17 »

No więc, może teraz ja przedstawię moja nie skończoną klatkę dla ogonków. Na razie bez lokatorów :)

Obrazek

Klatka będzie wpinać się do góry ;]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: smeg »

lilliane17, jakie wymiary podstawy ma ta klatka? Wygląda na bardzo małą, jeśli podstawa jest mniejsza niż 60x40 cm, to duża wysokość niewiele pomoże, bo i tak szczury nie będą mogły się swobodnie poruszać. Ta klatka sama może służyć jako nadstawka nad większą ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
lilliane17
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 20, 2013 12:49 pm
Lokalizacja: Poland

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lilliane17 »

smeg, 50 x 32
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: nienazwana »

Mało :-[ . Raczej dla chomiczka lub myszek.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Morgana551 »

Ojjj za mała ;/ Ja mam na sprzedaż klatkę 56x36x60 tą Twoją można dobudować do niej. Jeśli chcesz mogę sprzedać w okazyjnej cenie.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
lilliane17
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 20, 2013 12:49 pm
Lokalizacja: Poland

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: lilliane17 »

o kupnie nowej klatki mogę zapomnieć, nie mam funduszy. nie długo dostanę klatkę od znajomego. zobaczymy co da się zrobić.
skavenmaster
Posty: 23
Rejestracja: pn paź 07, 2013 10:49 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: skavenmaster »

Się chwalę się. Dzieło mojego faceta. Jeszcze tylko kilka hamaczków do uszycia zostało. ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: monisiaxp »

lilliane17 - Może dasz radę chociaż klatki połączyć w jakiś sposób i będzie już ta minimalna powierzchnia. Niestety ta klatka jest za mała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”