Kraków.Albinoski,7 chłopców,2 dziewczynki!Domki poszukiwane!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Kraków.Albinoski,7 chłopców,2 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Evilka »

co nie kuś ^^? jeden w tą, czy w tą. ja w swojej rodzince jeszcze albinoska nie mam ^^
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
kajtek
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 7:09 pm

Re: Kraków.Albinoski,7 chłopców,2 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: kajtek »

Może mi ktoś powiedzieć jak skontaktować się z autorem tematu? Rezerwowałam szczurka już dobry czas temu, a zaraz potem kontakt się urwał i nie wiem czy ten ogon jest czy nie i co z nim. Na priv pusto, tu również.
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Kraków.Albinoski,7 chłopców,2 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: *Delilah* »

Bardzo przepraszam za zamieszanie w temacie, a raczej jego brak. Miałam parę problemów, które się na siebie ponakładały a neta brak i z tego powodu nie byłam w stanie trzymać ręki na pulsie i szukać transportów itp.
Adopcje w końcu zostały przeprowadzone na terenie Krakowa, metodą "marketingu szeptanego" ;)
Wszystkich, którym szczurki zostały przyobiecane, a nie doszło do adopcji, BARDZO PRZEPRASZAM że czekali i mam nadzieję, że trafią na swoje kochane zwierzaczki. Tak się złożyło, że tym razem się wszystko poplątało i wyszło kiepsko,bo nie lubię łamać danego słowa.
Wszystkie albinoski znalazły domki.
Moderatorów proszę o zamknięcie tematu.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”