[WARSZAWA <-> PUŁTUSK] Przyjmę dwie dziewczynki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

jejenes
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 14, 2013 10:11 pm
Lokalizacja: 1/2tusk

[WARSZAWA <-> PUŁTUSK] Przyjmę dwie dziewczynki

Post autor: jejenes »

Hej
z przyjemnością przyjmę do siebie dwie małe dziewczynki - rasa bez znaczenia, wiek - jak najmłodsze. W zamian oferuję im dużo opieki. Posiadałam w swoim życiu w sumie już 6 dziewczyn, każda dożyła swoich dni w szczęściu. Dziewczyny będą mieszkały w klatce 50x32x70 cm, do dyspozycji mają odpowiednio przygotowany pokój. Kable zabezpieczone lub pochowane w listwach, wet do którego mam zaufanie, do którego biegałam z poprzednimi szczurkami. Dziewczyny dostaną ode mnie suchą karmę, poza tym warzywa (marchewki), owoce (jabłka) oraz znając życie wszystko to co uda im się zwędzić z mojego talerza, a nada się do spożycia przez nie. Nie znam się na rozmnażaniu szczurów, więc nie zamierzam się tym zajmować. Wyjazdów nie planuję, moja praca temu nie sprzyja więc staram się ograniczyć je do minimum. Jestem gotowa przyjąć dziewczynki na przełomie listopada i grudnia. Kontakt telefoniczny po wiadomości na prv.
nebulka
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 9:34 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA <-> PUŁTUSK] Przyjmę dwie dziewczynki

Post autor: nebulka »

Hej, nadal szukasz dziewczynek? Mam dwie piękne samiczki, husky i kapturka, mają około 5 miesięcy. Były kupione w sklepie zoologicznym, a ja je adoptowałam na początku października. Jednak zadanie mnie przerosło... Nie jestem w stanie poświęcić moim kochanym dziewczynom tyle czasu, ile go wymagają, przez co prawie nie mają wybiegów i hałasują w nocy nie dając mi spać. Poszłam w tym roku na studia i nie wiedziałam, że uczelnia pochłonie mi aż tyle czasu. Przez to wszystko postanowiłam się rozstać z dziewczynkami, co robię z bardzo ciężkim sercem. Są to moje pierwsze szczurki, więc nie mam porównania do innych, ale według mnie są bardzo przyjazne i wspaniałe. Nazywają się Funia i Szarusia. Funia jest trochę obrażalska i nieufna, natomiast Szarusia od samego początku mnie pokochała, jest odważna i bardzo ruchliwa. Ładnie się rozwijają, są zdrowe, tylko Szara ma kilka zadrapań, bo ostatnio doszło do bójki między nimi. To ich zdjęcie: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 9063_n.jpg

Jak chcesz, to mogę dorzucić za jakieś 80zł wyposażoną klatkę 40x70x80, karmę i neutralizator zapachów do kuwetki.

Chciałabym znaleźć im kochający dom.
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [WARSZAWA <-> PUŁTUSK] Przyjmę dwie dziewczynki

Post autor: katkanna »

Szczurze Adopcje

[WARSZAWA]
Oddam w dobre ręcę 3,5 miesięczną samiczkę dumbo mix.
Jest żywa, radosna i ciekawa świata.
Jest całkoicie zdrowa, ma mocną, lśniącą sierść.
Nie kaprysi, lubi większość warzyw i owoców, więc nie ma problemu z karmieniem.
Odbiór osobisty na terenie Warszawy.
Proszę o jak najszybszy kontakt, ponieważ niestety muszę oddać ją z powodu zamałej klatki. Im szybciej ktoś ją przygarnie, tym lepiej dla niej
Ma na imię Elise, ale nie jest przyzwyczajona do swojego imienia, więc bez problemu można je zmienić
Kontakt:
fb: https://www.facebook.com/yume.naku?ref=tn_tnmn
tel: 797-510-683
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”