Jak zmusic ja by spała na dole??

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

Jak zmusic ja by spa?a na dole??

Post autor: _Jamaica »

Moja szczurcia wybrala sobie spanie na pietrze, a ja by nie lezala na precikach kladlam jej szmatki i tym podobne.Problem tkwi w tym ze Suzi sika na nie a to z kolei smierdzi niemilosciernie razem z nia!!! :? Na dole ma wysypany zwirek, dzis zabralam jej z gory szmatke a na dole w rogu posypalam sianko i trociny ona jednak dalej uparcie siedzi na gorze.Jak "sciagnac" ja na dol :?:
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: knautia »

szcury lubią pięterka :!: w końcu po to je mają :) może nie przepada za żwirkiem :?: możesz spróbować zachęcić ja do schodzenia poprzez umieszczenie na dole jedzonka, zabawek... możesz spróbować położyć taką zasikaną szmatkę na dole, to poczuje swój zapach i się oswoi... ale może być tak, że wcale nie będzie miała na to ochoty, wtedy pozoztanie ci zrobienie na górze plastikowej kuwetki, którą łatwo posprzątasz :wink: poszukaj jeszcze, na ten temat troszkę było
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: Baron »

Jeden z moich potwrów też kocha spać na piętrze, i to na prętach, dziwiło mnie to ale co mu tam dałem szmatke czy siano od razu lądowało na ziemi i spał na prętach( może to jakiś masaż dla nich). Ale jeżeli mu to nie rpzeszkadza to nie zmuszaj go do tego ( z pięterka widzi otaczający go krajobraz, a z kuwety widzi ****, więc lepiej go tam zostaw, nie sobie śpi, a jak mu będzie nie wygodnie to sam zejdzie)
JEST PYSZNIE! KFC
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: limba »

a moze wyposaż klateczke w rekaw w ktorym mala bedzie mogla spac...kazdy z moich 3 potworow uwielbia rekaw i praktycznie nie spia nigdzie indzie...no ewnetualnie na hamaczku...no i trzeba zmieniac co pre dni....bo tez sikaja w spanko..przynajmniej moje ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: morzeszek »

moje nie lubią hamaczków itp jedyna to morfinka czapke lubi a tak to lubią plastikow domki dla chomików nawet nie chcą tego co zrobiłem im z paneli :(
a tyle sie męczyłem
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: limba »

moje nie znoszą domku..zrobiły sobie w nim toalete :? .po raz kolejny potwierdza sie regula że co ściur to inne upodobania... :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: Mimysia »

Ja dałam mojej szmatkę i ją bardzo polubila.Jednak mi się "odwidziało" z tą szmatką i chcę żeby spała na dole.I tą szmatkę z pieterka wsadziłam na dól.Jak sie przyzwyczai do spania na dole to jej zabiore. Może też tak zrobisz?
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: Dixi »

Sluchaj, to ze upodobala sobie spanie na gorze to normalne. Szmatki, na ktorych spi trzeba czesto prac i podmieniac na swieze. To jak z dzieckiem, ktore siusia w pieluszki i trzeba je czesto zmieniac. Nie ma co szczura zmuszac, trzeba sie wziac za utrzymywanie czystosci, przepierki, a wszystko bedzie okey. Moze po prostu nie chce Ci sie jej sprzatac i dbac o suche i czyste szmatki w klatce... chyba na tym glownie polega caly problem....co?

Moje spia na dole pod puleczka w rogu klatki i takze siusiaja na szmatki, reczniczki, resztki kocyka. Ale co zrobic...wymieniam takie galganki na czyste, a zasikane piore :) i po klopocie.
Pozdrawiam,
Aguśka
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: morzeszek »

a moje nie nawidzą szmatek ani żadnych takich jak coś wsadze to zaraz wyniosą z klatki i rozwalą po całym pokoju
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: Fam »

moja spala tylko w chamamku przez dlugi czas teraz spi w domku a do chamaka wchodzi zeby widziec czy juz wracam, nie zmuszaj jej do niczego niech spi gdzie chce
za tęczowym mostem: Karolcia
Cisza
Posty: 70
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 5:14 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: Cisza »

A mój geniusz nigdy nie chciał spać na dole. Śpi na górze, łapy mu przez pręty wiszą. Szmatki są be, szmatkę wypchnął z klatki jak tylko otworzylam drzwiczki.
Ostatnio coś zaskoczyło w szczurzej głowie. Stwierdził, ze mu niewygodnie. Nie przeniósł się na dół. Wniósł całe siano na górę. No przecież mu nie zabronię. :D

Co mi tu podkreśliło? Dobrze napisałam!
ratsi
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 5:27 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: ratsi »

a moja Mysza (tak ma na imie ) od malego spi w hamaczku na pieterku, a rano jak wychodiz slonko , ucieka do budki i tam spi do poludnia :roll:
keruzam
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 13, 2005 4:47 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: keruzam »

Hje, mój Grześ takżę, niestety , wybrał sobie piętro. Problem rozwiązałam w ten sposób,że zamiast szmatek kładę mu tam ręczniki papierowe, które systematycznie wymieniam bo a jakże zasikane pięknie. Spróbuj... :D
ewa.m. :)
Eskalopka
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 5:45 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: Eskalopka »

Kurcze, dlaczego piszecie "niestety"? Mój bolec też najczęściej śpi na piętrze na prętach, nie ma tam żadnych szmatek i wygląda na szczęsliwego. Nawet wolę gdy śpi na górze niż w swej wielkiej donicy na parterze. Przynajmniej mam na niego oko. Jak śpi w domku to go nie widzę i nigdy nie wiem co kombinuje.
ratsi
Posty: 5
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 5:27 pm

Jak zmusic ja by spała na dole??

Post autor: ratsi »

no ja tez nie wiem co w tym zlego , po co kabinowac, przeciez jak by im tam bylo zle to by tam nie wlazily
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”