Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Bratka.a10 »

Jejkuuu Klim jakie Ty masz ogrooomne stadko! Ja nie wiem jak Ci starcza czasu, aby im choćby kurde sprzątać + jeszcze wybiegi hihi ::) Masz wielkie serducho. Wymiziaj wszystkich.

Przykro mi z powodu Arisy, biedactwo... Trzymaj się Klim - a to dla małej [*] :'(
Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

zwierzyniec wymiziany :)


a jaaaaaaa..... SKOŃCZYŁAM SZKOŁĘ!!! ;D ;D ;D
egzaminy poszły mi dobrze, wszystko zdałam bez większego problemu.
jestem wolna ;D
a od września sobie pójdę do policealnej, miałam iść od stycznia, ale jednak potrzebuję przerwy :D

szczuractwo dobrze, prawie.
Cosmo na lekach sercowych, ale coś średnio mu to pomaga. często ma lekkie duszności, więc dostaje też furo, raz musiałam podać mu steryd, oby pomogło.

Abu trzyma się ładnie, ostatnio co prawda zapada mi w głęboki sen i przyprawia mnie o zawał serca... ale ogólnie jest bardzo dobrze :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Gratuluję!
A szczuractwo wymizuję! ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

dzisiaj zmarła Gerda, mysia z guzem :( ulubienica wszystkich, to sreberko z ciemnym noskiem.. :(

ostatnio zauważyłam, ze jak czekam na nowe myszki i już niedługo mają być u mnie, to któraś z obecnych umiera.. poprzednio tak było z rudziutką, kiedy czekałam na myszki z FAS.. teraz czekam na mysie od Maszki (są już w Krakowie, u xiao) i zmarła kolejna.. :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: xiao-he »

Przykro mi klim :(


Na pocieszenie :-*
ObrazekObrazek
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: emi2410 »

Obrazek
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

dziękuję :)

xiao, prześliczne są, nie mogę się już doczekać aż je odbiorę :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Cosmo i Abu siedzą razem w dunie...
chciałam samego Kosmitka odłączyć, bo on w stadzie nie chce ani leków, ani nic. a serduszko mocno niedomaga, schudł mi okropnie, każdą kostkę można liczyć, nie dało się go podtuczyć... a nie miałam go jak dokarmiać, bo ani w klatce nie chciał, ani poza nią.. wiadomo, że kolacje ze stadem wcinał, ale to nie były fajne, kaloryczne kaszki, bo całemu stadu nie mogę dawać - ledwo udało mi się Po odchudzić, że już brzucha po kuwecie nie wlecze..

no i myślałam, czy razem z nim odłączyć Abu, pomyślałam, że to chyba najlepsza opcja.
siedzą sobie razem, ładnie jedzą kaszki w swoim towarzystwie i lekarstwa - zupełnie inaczej niż w stadzie, chociaż Abu to zawsze wszystko chętnie zjadał, nie to co Cosmo.
mam nadzieję, że uda się Kosmitka podreperować, chociaż widzę, że z nim coraz gorzej i może długo nie pociągnąć... chociaż oczywiście, chcę, żeby był z nami jak najdłużej, dlatego walczymy.

tak mieszkają:
Obrazek
a tu chłopcy (widać, jak Cosmo schudł..):
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Agik
Posty: 152
Rejestracja: wt maja 07, 2013 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Agik »

Dużo zdrowia życzymy i razem z moim stadkiem przesyłamy dużo miziania i najlepszych życzeń :)
Jasiek się dopytuje co u jego ulubionych braci, odkąd ich nie ma to z ojcem są megakluchami do tulania.
Jędze: Pixi*, Atena*, Bajka*, Luna*, Lana, Finka, Łacia
Gałgany:Szaman*, Jaś*, Mikrus*, Skaut*, Yoda*, Robin*, Kajtek,Anakin,Wookiee

Bo nawet gdy odejdzie za tęczowy most to i tak zawsze jest z nami <3
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

dziękujemy :)
co u ich braci... wszystko w porządku - Hiacynt się uspokoił w stosunku do Lukierka, ale na moją rękę nadal się puszy i fuka :P ale tylko w klatce, na wybiegu mogę go spokojnie miziać i podnosić. dlatego też zrezygnowałam na razie z kastracji, jakby zaczął znowu brata męczyć (tfu tfu) to wtedy się zdecydujemy na zabieg.
Lukier kochana klucha do miziania :D urósł, zawsze był drobniejszy od brata, a teraz mu dorównuje :)

wzięłam 2 tygodnie wolnego, żeby ich połączyć ze stadem wreszcie, ale też to odsuwam ze względu na prawie trzyletniego Abu i chorego Cosmo. prędzej czy później na pewno ich połączę, póki co żyją sobie w srodzinnym mini gronie :D

postaram się niedługo o zdjęcia :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

dzisiaj krótko ze zdjęciami - klatkowymi. zbieram się do zrobienia im sesji, ale jakos wiecznie albo czasu nie ma albo weny ::)

zaczniemy od nowych lokatorek - jeszcze bezimiennych:
Obrazek
Obrazek
reszta myszek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


i szczurkowo...
przykro mi to pisać, ale powoli żegnamy się z Cosmo.. szkielet, leki jako tako zjada, ale niewiele już dają. jeść je, niedużo, ale dlatego mieszka z Abu - jadą na kaszkach i gerberkach. Abu, który za chwilę 3 latka kończy, jest w o wiele lepszej kondycji niż Cosmo..
walczymy jeszcze, ale boję się, że to będą ostatnie dni walki, jeśli nie uda się go postawić na nogi :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

psiny i kocie futro:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a moja mama przejeta staruszkami chorutkami, zrobiła im wczoraj zapas gerberków :-*
Obrazek

na razie tyle, chętnie popisałabym więcej, ale idę do moich bidoków się pomiziać, oni ciągle teraz chcą siedzieć na kolankach :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
carola138
Posty: 176
Rejestracja: pn sty 24, 2011 1:18 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: carola138 »

slicne mysiaki ;) Propozycja imion-Koko i Kuku(mozliwość ewolucji takich imion,ogromna).Np.nasz Toto według małżona nazywa się "To i owo" i bardziej pospolicie "Toy-toy" ;D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Nietoperrr... »

Cosmo - zdrówka,apetytu i sił,choć jeszcze ciut.Wiek u szczura nie wybiera,ale choć jeszcze trochę bądź TU,bo jak nie,to Klima już całkiem zeświruje na punkcie myszy... ::) :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Cyklotymia »

PSIAKI <3
Primo rozkoszny do zjedzenia, to wygięcie dolnej wargi, jak u małpki prawie <3 A drugiego to bym nie chciała pogłaskać, mały a wygląda jakby w całości mógł człowieka zeżreć :P

Sił dla Kosmitki dużo przesyłam :*
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

carola138 pisze:slicne mysiaki ;) Propozycja imion-Koko i Kuku(mozliwość ewolucji takich imion,ogromna).Np.nasz Toto według małżona nazywa się "To i owo" i bardziej pospolicie "Toy-toy" ;D
mysiaki standardowo zwane imionami elfow - agutka Ceana a albinoska Nessa :)
Nietoperrr... pisze:Cosmo - zdrówka,apetytu i sił,choć jeszcze ciut.Wiek u szczura nie wybiera,ale choć jeszcze trochę bądź TU,bo jak nie,to Klima już całkiem zeświruje na punkcie myszy... ::) :D
Klima już dawno ześwirowała na punkcie myszy, ale stara się trzymać tej max liczby 8 :)
Cosmo wcina, Cosmo pije, ale kołysze się na tych łapkach... w Abu ma oparcie, wczepia się w niego łapkami, Abu nieraz musi kombinować jak tu do miski iść, bo próbuje się ruszyć, a tu ma pasażera na grzbiecie, który ani myśli się ruszyć ;)
dzisiaj przeszli do większej chorobówki:
Obrazek
Cyklotymia pisze:PSIAKI <3
Primo rozkoszny do zjedzenia, to wygięcie dolnej wargi, jak u małpki prawie <3 A drugiego to bym nie chciała pogłaskać, mały a wygląda jakby w całości mógł człowieka zeżreć :P

Sił dla Kosmitki dużo przesyłam :*
Primo zawsze był słodziakiem jakich mało :D a Edi... Ediego chcieliśmy dać dziadkom, bo on ich uwielbia i to są jedyne osoby, na które nie szczeka i nie warczy, daje im ze sobą zrobić wszystko i u nich zawsze jest grzeczny (jak wyjeżdżaliśmy na weekendy, kiedy nie było Primka, to dziadki brały Ediego do siebie).
no, ale dziadki nie chcą go na stałe wziąć :(
a tam miałby spokój, ani on by się nie denerwował (on sobie nasz dom już chyba zakodował jako swoje terytorium. tylko swoje. dlatego nas też lubi zaatakować), spałby sobie z babcią w łóżku..
no nic, musimy się dalej wzajemnie pomęczyć :P

kilka zdjęć z łączenia myszek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”