witam

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nietoper78
Posty: 28
Rejestracja: wt sie 23, 2005 2:54 am
Numer GG: 7125254
Lokalizacja: Gostynin

witam

Post autor: nietoper78 »

To moze ja tez napisze kilka slow o sobie:-) Jak widzicie jestem na forum juz baaardzo dlugo choc nic sie nie odzywalem:-) Moja przygoda ze szczurami zaczela sie dobre 20 lat temu jak jeszcze przy najmiej u mnie w miescie zdobycie szczura graniczylo z cudem.Na szczescie mi sie udalo zalatwic delikwenta z zoo... Przez te lata przewinelo sie prze ze mnie bardzo duzo ogonkow,a nawet dawno temu mialem swoje trzy mioty gdzie puzniej szczurki bardzo szybko znajdowaly dom. Wiadomo ze przez te 20 lat nie mialem caly czas ogonkow,ale to byly bardzo krotkie okresy.W tej chwili mam dwie panny i mam zamiar przygarnac trzecia:-) Wiecej nie dam rady bo zona by mnie z domu wygnala.Tak ze witam wszystkich bardzo serdecznie i postaram sie uczestniczyc w forumowym zyciu ;D Sorki za bledy , ale tego nikomu nie udalo sie mnie tego oduczyc >:D
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: witam

Post autor: Ensui »

Pozdrowienia dla ślicznotek! :D
Obrazek
Obrazek
Seether
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 14, 2013 10:34 pm

Re: witam

Post autor: Seether »

Witamy
qwerty12
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 9:05 pm

Re: witam

Post autor: qwerty12 »

Dobry wieczór
Zebrahead
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 18, 2013 12:05 am

Re: witam

Post autor: Zebrahead »

Witam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”