POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Maszka »

Adopcja jest wciąż aktualna. Z łysych szczurków zostali tylko chłopcy, jedyna łysa samiczka trafia do nooveej. Szczurki z sierścią także polecamy do adopcji ;)
Nie wiem jak Michał i Trixie, ja ankiety od Ciebie nie dostałam, proszę o wypełnienie i przesłanie jej w wiadomości prywatnej.
ANKIETA:
1. Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią?
2. Jak duża będzie klatka w której szczury będą mieszkały?(proszę podać wymiary klatki, najlepiej dołączyć zdjęcie) Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
3. Jak często wybiegi, na jak długo i gdzie ?
4. Czy w razie choroby szczury będą miały opiekę weterynarza znającego się na ich leczeniu? Proszę podać nazwisko wet. i gdzie przyjmuje.
5. Czym karmisz/będziesz karmić swoje szczury? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.)
6 Oczywiście czy szczur będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?
7. Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
8. Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać szczury? Proszę podać konkretny rodzaj ściółki, firmę.
9. Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić na tereny otwarte, np park, las, pole bądź na dwór ( gdzie)?
10. Czy na czas Twojego wyjazdu szczury będą miały opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nimi zajmować?
Awatar użytkownika
maxiakra
Posty: 23
Rejestracja: sob wrz 08, 2012 8:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: maxiakra »

Czy są jeszcze samiczki? Jestem gotowy wraz z dziewczyną dać dom dwum, niezależnie od wieku :) Tylko nie chcielibyśmy fuzów, ani double rexów.
Obrazek

Enjoy the silence
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Maszka »

Oczywiście :) są do adopcji jeszcze 4 samiczki z sierścią, widoczne na tych zdjęciach:
Obrazek Obrazek
Są w wieku 2 - 4 miesięcy, wszystkie jasnobeżowe/białe. Czy mogłabym poprosić o przesłanie na PW wypełnionej ankiety znajdującej się nad Twoim postem?
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Cyklotymia »

Facet fuzz jest jeszcze jakiś wolny?
KORCI MNIE.
Takiego zgreda łysego mieć, no :) Nie wiem jak TŻ by to przeżył, ale... cóż :) Niech wie kto w domu rządzi :P
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Maszka »

wolny, wolny ;) Zarówno starszaki jak i młodsze stadko, którym jesteś zainteresowana?
Trixie
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 18, 2013 6:16 pm

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Trixie »

Samiczki sa dokładnie takie jak napisala Maszka :) prosze kierowac ankiety do Maszki.

Cyklotymia łysych facetów nie brakuje także prosze wypełnić ankietę i przesłać do Maszki.

Po weekendzie zamieszczę ja lub Maszka ilość szczurków które nadal czekają na dom, może uda się ze zdjęciami lub dokładniejszymi opisami ;)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Cyklotymia »

Dobra, już piszę :]

EDIT: Woooo, jeszcze się tak nigdy nie rozpisałam przy pytaniach przedadopcyjnych O.o
Herka
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 30, 2013 8:38 am

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Herka »

Jeśli znajdzie się transport do gorzowa wielkopolskiego to wezmę 2 albo nawet 3 łysych samców. Wiek nie wazny
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: MichalKonstanty »

2 chlopakow z tej historii trafilo do mnie właśnie i muszę przyznać, ze sa fantastyczni :) myślę o imionach Feliks dla bezowego czerwonookiego przytulaka i Rumcajs dla lysolka z zarosnieta twarza, co Wy na to? :)
Obrazek
Trixie
Posty: 14
Rejestracja: sob maja 18, 2013 6:16 pm

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Trixie »

Ciesze sie, ze trafily do dobrego domu :) imiona fajne ;) a szczuraski są przekochane wiec bedziesz mial sporo radosci przy nich :) powodzenia!
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Imbira »

Zostały samiczki? I nie czerwono oczne? ;) Czyli szczury są już zabrane ze sklepu, od kogo jest adopcja?
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Maszka »

Samiczki są tylko 3 - wszystkie z sierścią i z czerwonymi oczkami. 2 z nich (które jeszcze nie wiem) mają DS. Sierść beżowa i biała, uszy standardowe i dumbo. W sprawie adopcji proszę o kontakt do mnie, na pw.

Młode samce wszystkie mają DS, czekamy tylko na transporty.
Ze starszych został jeden łysy i jeden z sierścią.
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Alispo »

DT jeszcze poszukiwane czy raczej nie ma potrzeby?
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: Maszka »

Alispo, raczej sytuacja opanowana. Chyba, że będziemy do Krakowa przez Warszawę słali, to się zgłoszę o przechowanie do czasu transportu :)
Jeśli jednak ktoś z Poznania chciałby odebrać szczurki ze sklepu i przechować je do czasu transportu - byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, sklep to nieodpowiednie miejsce dla takich dzieciaków.

A ja tylko dodam, że szczurki są bardzo kontaktowe i radosne, cieszą się strasznie na widok człowieka, wskakują na ręce i na kolana, bardzo zabiegają o uwagę. Polecam więc ostatnią dwójkę - sierściucha i łysego - do adopcji:
Obrazek
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: POZNAŃ - Do oddania łyse i zwykłe szczury

Post autor: MichalKonstanty »

Ja potwierdzam, szczególnie mój łysy Rumcajs jest mega kontaktowy i przytuliński ale też próbuje ustawiać starszych na wybiegu jak się na parę chwil spotkali :) no i właśnie mi siedzi na ramieniu i sie tuli do mojej szyji :)

Natomiast Feliks jest bardziej spokojny :) ale rowniez przeuroczy:)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”