Mamo, mamo! Kup mi pieska!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
rzuczasty
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 02, 2013 8:59 pm
Numer GG: 10110692
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mamo, mamo! Kup mi pieska!

Post autor: rzuczasty »

Meldujemy się, że żyjemy i mamy się dobrze!

Haneczka rośnie jak na drożdżach i już nie jest taką małą, słodką kulką. Przez ten miesiąc pobytu z nami w domu troszkę się uspokoiła, wciąż jednak boi się każdego gwałtownego ruchu i dźwięku. Z tak ostrożnym i strachliwym szczurem nie miałam jeszcze do czynienia, nadrabia natomiast przeuroczym wyglądem, mięciutką sierścią i języczkiem, który dokładnie wylizuje mi całą dłoń. Ba, nawet teraz, kiedy to pisze, chowa się za laptopem wystawiając tylko nosek, który chowa co chwilę. Isztar natomiast jak zwykle układa rzeczy po swojemu, cóż, gustu nie mamy niestety podobnego. A co z romantycznymi chwilami? No to jest tak, że kiedy my wraz z Hunterem dajemy sobie buzi, Isztar bezceremonialnie wchodzi mi na głowę. Co poradzić, takie szczury...

Kilka zdjęć ze świąt:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Był taki dzień, chyba z dzień przed świętami, kiedy strasznie się przeraziłam. Dziewczyny do dziś urządzają sobie wieczorne, bądź też nocne bójki, ale do tamtego dnia nic się nie stało... Kiedy wyciągnęłam Isztar, która zresztą z klatki wychodzi chętniej, niż Hunter, na jej białym futerku, w okolicach szyi zauważyłam pomarańczowe przebarwienie. Zastanawiałam się, czy mogła się czymś ubrudzić, ale jedyną pomarańczową rzeczą jaką miały w klatce była marchewka, a ona przecież nie brudzi, chyba. Po obejrzeniu ukazało się, że brzuszek też jest zabarwiony, ale tylko powierzchownie. Wystraszyłam się, że to krew. Jedną i drugą panienkę obejrzałam, wymacałam, ale nigdzie nie znalazłam śladów, natomiast w klatce, na półce, była niewielka plama krwi. Do dziś nie wiem co zrobiły, ani jak, ale więcej już się to nie powtórzyło.
Ślady na białym futerku można zauważyć nawet na zdjęciach...

Ale przechodząc do czegoś milszego - energia rozpiera je na każdym kroku, co bardzo cieszy moje oko. Pierwszy raz ważyłam je na początku stycznia i ich waga na dzień 5.01.2014 wynosi:
Isztar - 250g
Hunter - 180g

A teraz czas posprzątać, bo Isztar zrobiła niewyobrażalny bałagan, si ja. :3
Obrazek
Awatar użytkownika
Agik
Posty: 152
Rejestracja: wt maja 07, 2013 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mamo, mamo! Kup mi pieska!

Post autor: Agik »

Bójki w nocy? oja taaak... dzika gonitwa i bójki to chyba u dziewuch (szczególnie młodych) norma. Mam stado 4 dziewuszysk więc hałas nocny to podstawa:D Dobrze tylko, że moje 3 facety nie robią u siebie takiego rabanu :D
Jędze: Pixi*, Atena*, Bajka*, Luna*, Lana, Finka, Łacia
Gałgany:Szaman*, Jaś*, Mikrus*, Skaut*, Yoda*, Robin*, Kajtek,Anakin,Wookiee

Bo nawet gdy odejdzie za tęczowy most to i tak zawsze jest z nami <3
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Mamo, mamo! Kup mi pieska!

Post autor: Zuzolka »

Nie masz się czym martwić, to na pewno nie jest krew ;)
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
rzuczasty
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 02, 2013 8:59 pm
Numer GG: 10110692
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mamo, mamo! Kup mi pieska!

Post autor: rzuczasty »

@Agik, czasem w nocy, czasem w dzień... Mimo wszystko jakoś da się przeżyć i tylko czasami nie dają mi spać, nie jest źle. :D

@Zuzolka - Nie wiem co to, ale ważne, że więcej się nie powtórzyło. To mnie tylko pociesza :3
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”