[GDYNIA] 9 szczurków oddam

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

valker
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 06, 2013 7:53 pm

[GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: valker »

Historia zaczęła się w dwóch "samic", które jakimś cudem nam się rozmnożyły
Młode 5 tygodni, rodzice 9 tygodni
Młode oswojone z ludźmi, starszy samiec lekko zdziczały, samica nieśmiała, ale bardziej nastawiona na głaskanie
W zasadzie nie interesuje mnie ich los, trochę szkoda byłoby mi młodych, bo są wesołe i bardzo żwawe
Kontakt i zdjęcia przez PW
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: Paul_Julian »

valker pisze:Historia zaczęła się w dwóch "samic", które jakimś cudem nam się rozmnożyły
Młode 5 tygodni, rodzice 9 tygodni
Młode oswojone z ludźmi, starszy samiec lekko zdziczały, samica nieśmiała, ale bardziej nastawiona na głaskanie
W zasadzie nie interesuje mnie ich los, trochę szkoda byłoby mi młodych, bo są wesołe i bardzo żwawe
Kontakt i zdjęcia przez PW
Bylo adoptowac z wiadomego źródła jak pisałem Ci jak chcialem kupić szczury. Zapewne łatwiej byłoby ocenić płec przez osoby doświadczone z forum.

Najpierw to od razu zajrzyj tu :
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=110
I rozdziel zwierzaki, i to w zasadzie w trybie NATYCHMIASTOWYM , chyba że chcesz mieć zaraz setkę szczurów.

Tu nie ma co komentowac nawet, sytuacja jakby 12latka miała dzieci. Powinieneś oddać wszystkie szczury, tylko najpierw je rozdziel, mozliwe , ze już któreś jest w ciązy. Gratulacje :/

Pilnie potrzebujemy teraz chociaż DT.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: Buba »

valker pisze:W zasadzie nie interesuje mnie ich los, trochę szkoda byłoby mi młodych, bo są wesołe i bardzo żwawe
Aż przykro coś takiego czytać. Postaraj się oddać wszystkie ogony i to jak najszybciej.

Myślę, że pomogły by tutaj zdjęcia wszystkich szczurów, może kogoś przekona jak oprócz przeczytania ich smutnej historii zobaczy jeszcze ich mordki.
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
5zczurzyca
Posty: 206
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:53 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: 5zczurzyca »

paula14s pisze:Znalazłam ogłoszenie o 9 młodych szczurkach i ich rodzicach do oddania . Udało mi się zdobyć ich zdj. prawdopodobnie wśród maluchów jest 6 samiczek i 3 samców + rodzice.
Szczurki znajdują się w Gdyni .
kontakt z właścicielem mailowy : piotr.koloda@gmail.com
Proszę o kontakt tylko zainteresowanych adopcją .

Szczurki pojawiły się na świecie z pomyłki sprzedawcy . "Miały być 2 samiczki"


Biały samiec to tata , kapturkowa czarno-biała samiczka na klatce to mama. Reszta to małe . Samce są prawdopodobnie te jasne a samiczki 3 jasne i 3 kapturkowe czarno-białe.

Zdj tu : http://www.photoblog.pl/paula14s/164981 ... opcji.html
[*]Seiya~30 dni-uMorusany~8 mies.-Ariel~21 mies.-Ubrudzony~30 mies.-Wymalowany-Farbowany
*Rexona *Perwoll - Szczęście ma szczurzy ogon<:3))~
Eve pisze:czułe serce nie jest powodem do wstydu
paćka
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 31, 2014 8:11 pm
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: paćka »

Jak mozna to zaadoptowalabym 2samce. Prosze, napisz na e mail figusia8@gmail.com !
Wszystko napisze w mailu, juz wyslalam wiadomosc ake nie uestem pewna czy doszla...
buahahahaha!
rockshoot
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 23, 2014 10:40 pm
Lokalizacja: okolice Szczecina

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: rockshoot »

Czy jest jeszcze możliwość adopcji? :)
Awatar użytkownika
Sambojka
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 01, 2014 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: Sambojka »

Szczurki znajdują się na ten moment w Warszawie. z 7 które trafiło do mnie i miało być dziewczynkami okazało się, że 5 to chłopcy..
Ponad to maluchy są w trakcie odkarmiania bo były niedożywione i kuracji na wszoły.

Załączam link do wydarzenia z maluchami- więcej zdjęć i informacje na bieżąco co u nich
Moje babskie wesole stadko: Hania, Mania, Zosia, Ina i Diunka

Moje babskie stadko za Tęczowym Mostem: Kredka, Buka, Runa, Tosia <3

I kilkanaście albo kilkadziesiąt DTciaków na koncie ^^
Awatar użytkownika
Sambojka
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 01, 2014 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [GDYNIA] 9 szczurków oddam

Post autor: Sambojka »

Sambojka pisze:Szczurki znajdują się na ten moment w Warszawie. z 7 które trafiło do mnie i miało być dziewczynkami okazało się, że 5 to chłopcy..
Ponad to maluchy są w trakcie odkarmiania bo były niedożywione i kuracji na wszoły.

Załączam link do wydarzenia z maluchami- więcej zdjęć i informacje na bieżąco co u nich

https://www.facebook.com/events/702724343112897/?ref=22

Link bo w poprzednim nie wkleiłam :)
Moje babskie wesole stadko: Hania, Mania, Zosia, Ina i Diunka

Moje babskie stadko za Tęczowym Mostem: Kredka, Buka, Runa, Tosia <3

I kilkanaście albo kilkadziesiąt DTciaków na koncie ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”