Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

noovaa pisze:Nie, bo Ty się źle do tego zabierasz ... To nie tak się robi!

1. Idziesz do sklepu, kupujesz lep na szczury.
2. Wybierasz ładne miejsce do zdjęcia.
3. mocujesz lep do podłoża
4. Przykrywasz lep, różowymi szmatkami, że niby ma być ładnie, ale tak żeby nikt lepu nie zobaczył.
5. Sadzasz szczura pomiędzy szmatkami, prosto na lepie.
6. CYKASZ DO WOLI!

Podobno klej można usunąć ze szczurka za pomocą oleju roślinnego :P
A idź, jeszcze ktoś to wezmie na powaznie :)


Fotki :)
Częśc jak widać jakości marnej, ale to wynik złego światła i ustawień. Ale i tak dorzucam.

Lucjan - w nocy mu przywlokłem większa klatkę - rozwiesiłem łapacz na calej szerokosci, gdyby mu do lepetynki przyszlo się wspinać. Fotki są z wczoraj. dziś sobie podsypiał na zewnątrz czapki ( to to białe futerko), może mu za ciepło było. Na wybiegu łazi sobie na razie po łózku, radzi sobie naprawdę niezle.

Obrazek Obrazek Obrazek

A tu ekipa sprzątająca. Zależalo mi na czasie, więc na czas sprzątania stadko miało siedziec w zamknieciu, ale sie zlitowałem i pozwolilem rozpełznąć. A potem zadzwoniła Kaola, że mogę jechac po Lucka, i musiałem szybko zbierać ekipę.

Obrazek

Kukająca Malwinka

Obrazek

"Trochę ruchu, chociaż ja sie wolę schować pod kołdrę !"

Obrazek

"Patataj !"

Obrazek

Wypełzamyyyyy!

ObrazekObrazek

A tu Imbirka buja sie na łopatce do żwirku.

Obrazek

Biały Potwór z Rekinowa ( miałem jeszcze fotke samego czmychającego ogona, ale skasowałem... :( )

Obrazek Obrazek

Imbirka na swoim ulubionym miejscu

Obrazek

Malwina

Obrazek

Maja

Obrazek

I znowu Imbirka, specjalnie dla Starszej Pani

Obrazek
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: madziastan »

Paul_Julian pisze:
Obrazek
Ja już myślałam, że zabrałeś mi Szarika :P
Obrazek
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... b27e47.jpg Słodko Lucek wygląda. :) Chłopczyk dzielny, z pewnością się jeszcze rozkręci.
http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 1819e5.jpg http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 58782d.jpg jakie słodkie wykuki :D
http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 3c671e.jpg urok wacików, eh... :-*
http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... d4cc55.jpg Imbirka wyraźnie dla Starszej Pani pozuje, niezła kokietka ;)
http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... 40135f.jpg szczurza zjawa w odwrocie ;D
Wygłaszcz szczursieny ode mnie i dziewczynek! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
5zczurzyca
Posty: 206
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:53 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: 5zczurzyca »

Paul_Julian pisze:Imbirka na swoim ulubionym miejscu

Obrazek
Mój Far zajmuje w klatce dokładnie to samo miejsce na sputniku... ::)
[*]Seiya~30 dni-uMorusany~8 mies.-Ariel~21 mies.-Ubrudzony~30 mies.-Wymalowany-Farbowany
*Rexona *Perwoll - Szczęście ma szczurzy ogon<:3))~
Eve pisze:czułe serce nie jest powodem do wstydu
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Z Białego to tylko smuga na wszystkich zdjęciach ostała się :D
Imbir jest prześliczna, takie to rude i smukłe... i oryginalne ;)
Starsze dziewczynki jak takie kulki do tulenia, Maja zwłaszcza takie maślane oczka robi ze sputnika jakby mówiła - "mizanko ?" :-*
W Lucku Karliczka trochę widzę, więc z miejsca polubiłam słodziaka:) Tylko czekać jak rozwinie u Was skrzydła:)
A on docelowo z dziewczynami będzie mieszkać ?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Tak, Lucek bedzie mieszkać z dziewczynami, i jest kastracikiem. Wczoraj wypuściłem wszystkich na wybieg, i dziewczyny go tylko obwąchały. Nic, zero reakcji !
W ogóle jest jakis taki magiczny i bezproblemowy :) Jak przyszedłem z pracy to sobie siedzial na hamaku - łapaczu. Łapacz jest z jednej strony duzo niżej, i łatwo się na niego wspiąć.
Na wybiegu wszedzie wściubiał nos i trzeba go oczywiscie pilnować.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Starsza Pani »

unipaks pisze: http://i169.photobucket.com/albums/u233 ... d4cc55.jpg Imbirka wyraźnie dla Starszej Pani pozuje, niezła kokietka ;)
Wiesz, dziękuje za znalezienie domu ;). Ona na Paluchu mogla siedzieć do końca życia, bo w żadnej bazie nie była umieszczona, dowiedziałam się o niej przypadkiem przy okazji adopcji innego szczura z Palucha.
Czy ona zawsze taka pomarańczowa była? Jakby zmieniła kolor na mocniejszy ...

Cieszę się, że chłopak sobie radzi - on naprawdę zasługuje na wspaniale życie (Paul, wytłumacz to swoim dziewczynom).
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Imbirka jest jasno ruda, taka jak tu http://s169.photobucket.com/user/Paul_J ... 5.jpg.html
Kochana jest i grzeczna, chociaż mocno zastrachana jeszcze.

Dziewczyny Luckowi krzywdy nie zrobią, one nie sa aż takie powariowane. Chłopak się wspina na górę klatki ( w środku), w weekend będę mieć wiecej czasu , żeby im dotrzymac towarzystwa cały dzień :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ol. »

Paul_Julian pisze: Dziewczyny Luckowi krzywdy nie zrobią, one nie sa aż takie powariowane.
:D
Będzie szczęśliwym rodzynkiem w wianuszku swoich kobietek :)
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Starsza Pani »

Paul_Julian pisze:Imbirka jest jasno ruda, taka jak tu http://s169.photobucket.com/user/Paul_J ... 5.jpg.html
Kochana jest i grzeczna, chociaż mocno zastrachana jeszcze.

Dziewczyny Luckowi krzywdy nie zrobią, one nie sa aż takie powariowane. Chłopak się wspina na górę klatki ( w środku), w weekend będę mieć wiecej czasu , żeby im dotrzymac towarzystwa cały dzień :)
Imbirka wydawała mi się jaśniejsza, taka bardziej beżowa, bo teraz trochę wiewiórkę przypomina. Może futerko jej ściemniało?

Nie zapominaj, że ja część Twoich dziewczyn znam, i jeżeli Biały Koszmar nie jest powariowany, to ja nie wiem, jak wyglądają powariowane szczury ....
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Biały Potwór to ucieleśnienie spokoju ( zeeeeeeen) w porównianiu do Saszenkowych diabląt.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Biały Koszmar, Potwór z Rekinowa ;D

Wierzę, że one jakoś wyczują, że Lucka trzeba traktować bardziej subtelnie, i nie skrzywdzą chłopaczka. Niech wzmacnia siły i nabiera krzepy kastracik! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Saszenkowe waciki to są niezmordowane, w 10 kierunkach naraz, wspinaja sie po scianach, potem z nich skacza, dręczą rezydentki klatki, nie jedzą gerberkow ani innych sinlac'òw... Sto swiatòw ! I nie spią. Bo po co :D

A Biały Potwòr to tak nie na powaznie przeciez :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Starsza Pani »

Paul_Julian pisze:Saszenkowe waciki to są niezmordowane, w 10 kierunkach naraz, wspinaja sie po scianach, potem z nich skacza, dręczą rezydentki klatki, nie jedzą gerberkow ani innych sinlac'òw... Sto swiatòw ! I nie spią. Bo po co :D
Nie pisz takich rzeczy, bo się jeszcze ol. rozmyśli ... Jutro po południu już możesz, bo druga partia białych koszmarów wyjeżdża z Wawy ;D .
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: *Delilah* »

Hehe, "Biały koszmar", to już powinna być chyba jakaś specjalna szczurza jednostka chorobowa :)) Objawy : m.in -wychodzi na zdjęciach niewyraźnie, przemieszcza się biegając.
Mój biały koszmar (Mamulka Białej- Trebucha)też daje ostro popalić= zapamiętale zjada kanapę i bieeega. Zawsze mnie jedno zastanawia- czy one nie umieją chodzić, tylko zawsze biegają?? Natomiast Brat Białej; Lord Klaklon jest absolutnie dziwaczny - siedzi, siedzi, siedzi - pomizia go się, to nagle dostaje zrywu i tupie ucieszony, po czym znów się zawiesza i siedzi wraz z tą swoją miną wsiowego przygłupa:P
Stadko Twe jak widzę się rozrasta - jestem urzeczona piękną Imbirką ! Zawsze chciałam rudzielca :P
...i oczyska Majki <3
Malwinka, jak na prawdziwą fotomodelkę przystało, na każdym zdjęciu olśniewająca :>

Widzę że Lucek jeszcze nieco ostrożny, ale pewnie się też rozkręci w tym haremie i dopiero będzie wesoło! Dziewczyny mimo że wariatki, to na pewno będą łaskawe dla nowego, delikatnego mieszkańca :)

Buziaki dla Was
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”