staruszek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
amfa
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:55 pm

staruszek

Post autor: amfa »

fakt nie jest to mój szczur ale chłopaka ale trza się nim pochwalić
historii jego nie znam wiem tylko tyle ze dostałam go jako jednego z 4 rodzeństwa został on tylko on z całej czwórki
ma około 4 lata ale na pewno ma powyżej 3 lat i 8-9 miesięcy

ale jest żywym dowodem ze szczurek nawet w takim wieku może nie widzieć weta ale starość jak to u ludzi z czasem do lekarza trzeba wiec szczurek na starość ma problemy ze wspina się coś z płucami dostaje na to leki ale i tak mało co pomagają lekarz boi się leczyć i w razie czego operować tak stare stworzenie ,

ale o dziwo biega może to przez to ze czuje dwie młode i jak że chętne dziewuszki och młodość się w nim obudziła i chęć zostawienia swojego potomstwa na tym padole ale jak że smutne to jest ze dupecje w klatce siedzą a on zostanie prawiczkiem do końca swoich dni
Awatar użytkownika
5zczurzyca
Posty: 206
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:53 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: staruszek

Post autor: 5zczurzyca »

Przepięęęęęękny! :) (zwłaszcza na drugim zdjęciu!! :-* )
Staruszek ma jakieś imię? Za 3-4 miesiące trzeba na forum urządzić jakieś oficjalne urodziny dla tak sędziwego jegomościa.
Czym go karmiliście, że tak pięknie wygląda na starość? I nawet na ślepego nie wygląda! Po prostu szok!
Niech właściciel opowie o nim coś jeszcze :)
[*]Seiya~30 dni-uMorusany~8 mies.-Ariel~21 mies.-Ubrudzony~30 mies.-Wymalowany-Farbowany
*Rexona *Perwoll - Szczęście ma szczurzy ogon<:3))~
Eve pisze:czułe serce nie jest powodem do wstydu
amfa
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:55 pm

Re: staruszek

Post autor: amfa »

tak ma imię a chłopak nazwał go Fred jest karmiony wszystkim na sierść są dobre jajka raz na 1 tyg choć raczej w dotyku przypomina szczotkę drucianą ale to norma w tym wieku łysieje na tyłku nie wiadomo dla czego ,
granulat jest jaki się kupi i jaki jest dostępny w zoologicznym nie je go woli coś treściwszego jak zje to już święto jest
dostaje też śmietanę do jest wysoko kaloryczna a on mało co chętnie je ostatnio
oczywiście mięso wszelkie ryby dostaje i gerberki wszelkiej maści

do picia nie daje mu wody tylko trochę rumianku chętniej pije
no i witaminy dla dzieci wszelkiej maści

co do temt w pokoju staram się by nie była za wysoka jest raczej przyzwyczajony do niskiej temperatury za wysoka temp może zrobić więcej szkód niż niska

tak ślepy nie jest ale mam problemu z poruszaniem się zatacza trochę zadem jak chodzi , do tego problem z płucami strasznie charczy dostawał leki na przeziębienie ale mu nie pomogły
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: staruszek

Post autor: unipaks »

I jak staruszek teraz z tymi płucami, mam nadzieję, że jednak się polepszyło? Pozdrawiam :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
amfa
Posty: 40
Rejestracja: śr sie 21, 2013 9:55 pm

Re: staruszek

Post autor: amfa »

staruszek zmarł nagle wyszłam razem z chłopakiem do sklepu a gdy wróciliśmy już nie żył miał wspaniałe życie
teraz jest tam gdzie człowiek pozwala gryźć mu kable
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: staruszek

Post autor: unipaks »

Dożył ładnego wieku, a teraz niech bryka swobodnie za TM [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”