Elo 3 2 0

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
DiCarlo
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 14, 2014 3:11 am

Elo 3 2 0

Post autor: DiCarlo »

Witam! Lat 21, dziewoja, matka przybrana 5 osobowej rodziny ogonków. Dwie starsze paskudy i trzy nowe przybytki, z czego dwa golasy i jeden dumbo. Rodzinka liczy na ciepłe przywitanie! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Elo 3 2 0

Post autor: Morgana551 »

Witamy! Czekamy na zdjęcia ogoniastych!
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elo 3 2 0

Post autor: unipaks »

Witamy serdecznie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
DiCarlo
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 14, 2014 3:11 am

Re: Elo 3 2 0

Post autor: DiCarlo »

zrobiłam filmik ze swoimi szczurami, można zobaczyć jaki przychówek posiadam : )) klatka przed czyszczeniem więc już trochę brudnawa :/
klik

A tu fotki rodzinki :
Funia & Matylda
Obrazek
Fruzia & Margolcia
Obrazek
Funia
Obrazek
Obrazek
Matylda
Obrazek
Pipi
Obrazek
Fruzia
Obrazek

brakuje tylko Funi
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elo 3 2 0

Post autor: unipaks »

Ależ one fajne :D
Jak nie masz jeszcze swojego wątku, to załóż im temat w Naszych pupilach i chwal się nimi, bo jest czym ;)
Filmik re-we-la-cyj-ny! ;D
I rundki z marchewką(?), i disajn klatki z użyciem srajtaśmy, i fajne „bicepsy”, i rozczulające pieszczochy

Nie rozśmieszył mnie tylko skok z ludzkiej ręki wprost na klatkę(oj, to musiało boleć :P ) i zmokłe szczurki w wannie (po cóż ta woda? :-\ )
Klatkę warto wyposażyć i osłonić te pręty, żeby zabezpieczyć przed urazami wpadające między nie łapki czy paluszki, bo o to niestety nietrudno... Pomysły na urządzenie klatki można znaleźć w dziale o ściółkach (nie trociny, chyba że specjalne), klatkach i akcesoriach :) Linki do fotek niestety nie weszły
Wygłaszcz wszystkie ogonki i pojawcie się z Naszych Pupilach :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
DiCarlo
Posty: 5
Rejestracja: pt mar 14, 2014 3:11 am

Re: Elo 3 2 0

Post autor: DiCarlo »

Z tą kąpielą to niestety siła wyższa :( Pieszczochy były u weta i się przeokrutnie 'zabobkowały' na rzadko, no a że kosmicznie wyglądały te skoki to nagrałam i wkleiłam. Jeśli chodzi o klatkę jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby szczurkowi się coś z łapkami stało (zwłaszcza, że są w klatce rzadko, częściej latają po mieszkaniu), no ale warto przyjąć do wiadomości i szerzej poobserwować bo faktycznie może się przydać jakieś zabezpieczenie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”