[Poznań] Oddam samca 4 miesiące

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

timiilizak
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 27, 2013 7:17 pm

[Poznań] Oddam samca 4 miesiące

Post autor: timiilizak »

Witam muszę w trybie natychmiastowym oddać samca (nie chcę się do niego przywiązać) zdjęcia dodam jutro. Oddaję go ponieważ dziś mój ukochany Timi odszedł... i po prostu nie chcę mieć więcej szczurów bo serce pękło mi 2x w tym roku i 3x nie wytrzymam. Jestem z Poznania. Bardzo proszę, chcę mu znaleźć dobry dom gdzie znajdzie nową szczurzą rodzinkę lub rodzeństwo.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oddam samca 4 miesiące

Post autor: smeg »

Dodaj zdjęcia szczurka, opisz jego charakter i stosunek do ludzi oraz innych szczurów. W ten sposób łatwiej znajdzie dom :) Dodaj ogłoszenie też na drugim forum o szczurach i na facebooku na stronie "Szczurze Adopcje".
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
timiilizak
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 27, 2013 7:17 pm

Re: Oddam samca 4 miesiące

Post autor: timiilizak »

Więc tak oto on, dziś jest nieco większy.

Jeśli chodzi o ludzi to nieco się boi, ale interesuje się człowiekiem. Jest strachliwy, ale pokojowy. Jeśli chodzi o inne szczury to nie boi się ich i nie jest agresywny - wszędzie za drugim chodzi a gdy coś go wystraszy to od razu do niego leci i się za nim chowa. Jest dość żywiołowy, lubi się wspinać i nawet teraz gdy jest sam w klatce to cały czas coś tam sobie robi, jakieś 'przemeblowania' itd :)

Czasem podgryza palce, ale bardzo delikatnie bo sprawdza czy to jedzenie czy nie. Zależy mi by znaleźć mu dom gdzie jest już jeden szczurek albo najlepiej kilka. Na pewno nie oddam go byle komu bo nie po to go wzięłam by teraz mieć gdzieś jego los, jestem za niego odpowiedzialna i chcę by był szczęśliwym szczurem.
Jest mi smutno wiedząc, że nie ma teraz z kim pogadać ani do kogo się przytulić, z kim się pobawić. Zainteresowanych proszę o maila na lubiechrusciki@o2.pl ale najlepiej osoby z Wielkopolski ponieważ transport nie wchodzi w grę jakiś wielki no i bardzo chciałabym poznać potencjalnego przyszłego opiekuna oraz warunki jakie ma dla niego przygotowane :)
timiilizak
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 27, 2013 7:17 pm

Re: Oddam samca 4 miesiące

Post autor: timiilizak »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”