Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Witam,
oddam cztery szczury w dobre ręce.
Dwa półroczne dumbo, jeden z sierścią standard buro-brązowy z jaśniejszym brzuszkiem, drugi rex stalowoszary (rodzeństwo).
Dwa 8-mio miesięczne standard, jeden szary, drugi czarny z białymi łatami na brzuszku.
Szczurki są przyjaźnie nastawione wobec ludzi, chętne do zabawy, nie niszczą sprzętów w domu, załatwiaja się tylko na żwirek (sporadycznie popuszczają poza klatką), przychodzą jak słyszą grzechot jedzonka (wchodzą do klatki i czekją ;) ), szybko sie uczą.

Niestety mamy w domu alergika z nasilającymi się objawami astmy.
Szukaliśmy domu wszędzie, niestety nikt nie podejmuje się ich przygarnięcia.
Oczywiście najchętniej oddamy wszystkie razem, ale jeśli nie będzie takiej możliwości oddamy parami (dwa dumbo lub dwa standardy).
Jeśli chętny/-a będzie na wszystkie razem, wraz ze szczurkami oddamy klatkę oraz pełne wyposażenie (wymiary klatki: wys. z kuwetą 64cm; szer. 70cm; głęb. 40cm; chomicza kuweta zamiast miseczki, duże poidełko, drewniany drabinko-mostek, dwa domki, małe plastikowe miseczki, metalowa miseczka z mocowaniem do kratek, łopatka do przesiewania żwirku, spore przeźroczyste pudełko z rączką służące za transporter, hamaczek z ręcznika, półki drewniane).

Kontakt/zdjęcia - prv, wszelkie pytania w komentarzach :)
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Sabathani »

Jakieś zdjęcia posiadasz? :) Chłopaki od początku były same, dogadają się, żyją w jednej klateczce?
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Pierwsze były dwa standard, później dobraliśmy oba dumbo. Od początku nie było większych problemów. Były wobec siebie nieufne, ale teraz są bardzo zżyte.
Podaj maila na priv, to wyślę zdjęcia :)
milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Tak, oczywiście od początku są w jednej klatce. Zappomniałam dopisać :)
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Sabathani »

Wysłałam PW. Rozumiem, że najbardziej zależy Ci na tym, by wszystkie 4 trafił do jednego domku? :)
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Wolałabym, żeby były razem, bo jak pisałam są bardzo zżytym stadkiem :). Nie wiem jak przeżyłyby rozstanie.
Ale jeśli w ten sposób się nie uda, oddam parami. W takim wypadku pierwszą parę oddam bez klatki, żeby reszta miała gdzie mieszkać :)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Etche »

dumbo jeszcze sa? mogę wziąć oby dwa;]
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Sabathani »

Hej. Miałam jakieś problemy z PW (wyskakiwał błąd ładowania strony), więc napisze tutaj. Więc ja niestety rezygnuje z chłopczyków. Dostałam niespodziewanie trzy maluchy od koleżanki (urodziły się u niej na wsi, musiała je oddać). Przepraszam bardzo. Chłopczyki są cudowne i mam szczerą nadzieje, że szybko znajdą cudowny i kochający dom. Jako, że masz alergika w domu, to ja proponuje siebie, jako DT, gdyby nie udało Ci się szybko znaleźć dla nich miejsca. :)
Jak coś, ja również jestem z Warszawy, mieszkam dokładnie na Bródnie, więc gdyby wyszła taka sytuacja to zapraszam. Zobaczymy, czy Twoje maluchy i mój starszy Sparky się dogadają i czy mogą u mnie zostać na DT, do czasu aż znajdziesz im domek :)
Zapomniałam dopisać. Jakbyś nie oddawała klatki, to oczywiście miejsce na nią i pociechy, które Ci zostaną u mnie również się znajdzie :)
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Dziękuję! W takim razie zostają mi tylko dwa standardy, a dumbo jadą do nowego domu. Jeśli dla Szarego i Czarnego nie znajdę szybko domu, to skorzystam z twojej propozycji :) Nie chcę ich stresować ciągłymi przeprowadzkami.
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Sabathani »

Tak w ogóle to jeden ze standardów wygląda prawie identycznie, jak mój Sparky :D
Obrazek
No z pyszczydła identyczni :)
Podałam Ci telefon na e-mail'u. W razie czego napisz eska (nie zawsze mogę odebrać), to najwyżej przedzwonię.
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Szary tu taki nie uczesany :D Jeszcze raz bardzo dziękuję, miło spotkać takich ludzi!
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Etche »

dwójka dumbo już u mnie:)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Etche »

dodam tylko, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, szczury już wszystkie razem latają i nie było ani jednego pisku czy przejawów agresji:) Wszyscy zadowoleni
Xarna
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:59 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: Xarna »

A u mnie dziś zamieszkały standardy - Szary i Czarny ^^ Właśnie zajadają jogurt i zwiedzają pokój. Oby łączenie poszło tak gładko jak z dumbo (zazdroszczę). Chłopaki są kochane, ciekawskie, spokojne, już nawet nie zestresowane ;) I naprawdę nie wyglądają i nie zachowują się jak na 8-mcy ;)
milka_182
Posty: 8
Rejestracja: sob kwie 26, 2014 6:31 pm

Re: Warszawa, Czwórka chłopaków szuka domu

Post autor: milka_182 »

Ogłoszenie nieaktualne. Proszę o zamknięcie tematu.
Dziękuję wszystkim za pomoc w znalezieniu domu ogonkom. :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”