[Wawa]Niech ktoś przygarnie moje maleństwa! :(

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

kity_cate
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 05, 2014 9:10 pm

[Wawa]Niech ktoś przygarnie moje maleństwa! :(

Post autor: kity_cate »

Aktualnie jestem w stanie depresji, ponieważ szczurki, które wzięłam tydzień temu i już zdążyłam pokochać uczuliły mnie i moją mamę. W związku z tym nie mogę ich zatrzymać, mimo, iż bym chciała. Aktualnie mają nieco ponad 2 miesiące i powoli zaczynają się oswajać, chociaż ja przypłaciłam to mocnymi lekami antyalergicznymi. Gdyby nie to, że nie jestem w stanie poświęcić im tyle uwagi ze względu na uczulenie, nigdy bym ich nie oddawała.
Szczurki są dwa, a właściwie dwie. Mia i Shy. Imiona wzięły się z ich natury, ponieważ Shy jest kompletną wstydzioszką i nie lubi wychodzić z hamaka, a Mia non stop siedzi na półce i obserwuje mnie kiedy się przygotowuje do szkoły, a kiedy wracam jest pierwsza przy drzwiczkach. Wystarczy trochę cierpliwości i będą wspaniałymi przytulasami.
Mia jest szara i ma kremową plamkę na brzuszku, a Shy jest czarna i również ma plamkę na brzuszku. Mają uszy typu standard.
Najchętniej oddam je komuś, kto jest już doświadczony w opiece nad szczurami, bo te maluchy potrzebują wiele miłości i troski, ponieważ dalej się troszkę boją - Shy bardziej, nie lubi kiedy wkładam rękę do klatki, a tym bardziej kiedy ją z niej wyjmuję, jednak lubi głaskanie. Mia natomiast woli zabawy i figle z piłkami i moją ręką.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech pisze na brodowskakinga@gmail.com. Wyślę wtedy zdjęcia i film, oraz oczywiście udzielę odpowiedzi na ewentualne pytania.
frelka
Posty: 19
Rejestracja: czw mar 06, 2014 9:11 pm
Lokalizacja: Paniówki

Re: Niech ktoś przygarnie moje maleństwa! :(

Post autor: frelka »

Dodaj lokalizację ;)
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Niech ktoś przygarnie moje maleństwa! :(

Post autor: sliwkowapanna »

+ wrzuć jednak tutaj fotkę, czasami nawet jak ktoś nie planuje kolejnych szczurków zakochuje się bez reszty jak widzi taką kluskę na zdjęciu ;) i współczuję alergii wobec tego :(
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Niech ktoś przygarnie moje maleństwa! :(

Post autor: smeg »

Wystalkowałam, że szczurki są w Warszawie ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
kity_cate
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 05, 2014 9:10 pm

Re: Niech ktoś przygarnie moje maleństwa! :(

Post autor: kity_cate »

kity_cate pisze:Aktualnie jestem w stanie depresji, ponieważ szczurki, które wzięłam tydzień temu i już zdążyłam pokochać uczuliły mnie i moją mamę. W związku z tym nie mogę ich zatrzymać, mimo, iż bym chciała. Aktualnie mają nieco ponad 2 miesiące i powoli zaczynają się oswajać, chociaż ja przypłaciłam to mocnymi lekami antyalergicznymi. Gdyby nie to, że nie jestem w stanie poświęcić im tyle uwagi ze względu na uczulenie, nigdy bym ich nie oddawała.
Szczurki są dwa, a właściwie dwie. Mia i Shy. Imiona wzięły się z ich natury, ponieważ Shy jest kompletną wstydzioszką i nie lubi wychodzić z hamaka, a Mia non stop siedzi na półce i obserwuje mnie kiedy się przygotowuje do szkoły, a kiedy wracam jest pierwsza przy drzwiczkach. Wystarczy trochę cierpliwości i będą wspaniałymi przytulasami.
Mia jest szara i ma kremową plamkę na brzuszku, a Shy jest czarna i również ma plamkę na brzuszku. Mają uszy typu standard.
Najchętniej oddam je komuś, kto jest już doświadczony w opiece nad szczurami, bo te maluchy potrzebują wiele miłości i troski, ponieważ dalej się troszkę boją - Shy bardziej, nie lubi kiedy wkładam rękę do klatki, a tym bardziej kiedy ją z niej wyjmuję, jednak lubi głaskanie. Mia natomiast woli zabawy i figle z piłkami i moją ręką.
Szczurki sa w Warszawie ;) (trzeba byc mna zeby nie podac miejscowosci w ogloszeniu:x)
Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech pisze na brodowskakinga@gmail.com. Wyślę wtedy zdjęcia i film, oraz oczywiście udzielę odpowiedzi na ewentualne pytania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”