Wrocław/Warszawa - trzech samców

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław/Warszawa - trzech samców

Post autor: notmydivision »

Oddam trzy szczury samce. Dwójka urodzona 31.01.2014, łysolek 13.02.2014. Chciałabym, żeby trafili razem do doświadczonego opiekuna. Sprawdzę warunki, w jakich mają żyć.
Zainteresowanych proszę o skomentowanie, napiszę wiadomość priv, w której opiszę charakter chłopców. I odpowiem na pytania. Przyszłemu właścicielowi oddam zapas karmy, hamaczki itd.
kontakt: justynaoi69@gmail.com

Obrazek
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław/Warszawa - trzech samców

Post autor: notmydivision »

UPDATE!
Chłopaki są u mnie na dt.


Dwóch półrocznych chłopaków szuka domku :)

Croup i Vandemar (imiona "robocze") to dwaj dumbo bracia urodzeni ostatniego dnia stycznia. Croup to łagodny self, zaś Vandemar (podejrzewam, że jest alfą) jest ciut buńczucznym kapturem. Są obecnie u mnie na dt, do nowego domu najchętniej oddałabym ich razem. Chłopaki wyruszą w świat wraz z becikowym - wyprawką. Są dość dużymi szczurami, dlatego zachęcam do dokupienia im sporej klatki, którą pożyczyłam od poprzedniej właścicielki na czas opieki nad chłopakami.
Croup i Vandemar zostaną oddane tylko w odpowiedzialne ręce.
Do adopcji na terenie Wrocławia, możliwy transport do Zielonej Góry, transport do innych miast Polski do znalezienia. Pozdrawiamy :)

Trzeci, ciut młodszy fuzz, miał zostać ze mną, jednak sytuacja zmusza mnie, by oddać do adopcji wszystkich trzech razem.
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław/Warszawa - trzech samców

Post autor: notmydivision »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”