Misspanic'owe panienki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Itu
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 25, 2012 12:33 pm
Numer GG: 7550769
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Itu »

To przymykanie oczka może wynika z jakiegoś urazu? Nasza Fasolka też miała taki problem przez prawie całe życie, pomagały krople do oczu. Zapytam się Sardyny, jakie to były krople i podam ci nazwę na PW. Niestety, do dzisiaj nie wiem dlaczego to oczko tak przymykała.

Rób dalej inhalacje Pchełce, ale ja bym na razie odstawiła Vibovit i wszystko, co ma witaminę C. Możesz ewentualnie podać jej wodę z tranem i miodem, ale myślę, że i to nie jest konieczne.To już chyba jest urok Pchełki i nie ma sensu faszerować jej witaminami. Przede wszystkim, szczur sam wytwarza wit. C i jeśli nie jest chory - nie podawać bez potrzeby. Moim zdaniem Pchełka może kichać już zawsze ;) niestety... Dobrze, że jednak rośnie :)

No i baaaardzo się cieszę, że Pchełka ma w końcu koleżanki ^^ martwiłam się, że znów będą z nią problemy przy łączeniu, ale świetnie, ze od razu je przyjęła i nie czuła się zagrożona. No i w końcu nie siedzi sama... Brakuje mi tego małego gryzaka, ale przynajmniej została mi podziurawiona przez nią pościel :D

Wymiziaj ode mnie dziewczyny i wycałuj Pchełkę :)
Dosia
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 05, 2014 3:51 pm

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Dosia »

Ciesze się, że maluszki polubiły się z Pchełką. :) i ogólnie bardzo cieszę się, że Tośka i Brygida znalazły domek u Ciebie
dango
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 25, 2014 10:31 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: dango »

Sliczne dziewuszki ::) nic tylko miziać i miziać ::)
Fajnie że tak szybciutko się polubiły :D
ze mną: Percy i Persival <3
za TM: Nuterka [*] , Lilien [*]
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: misspanic »

Wymiziane i ukochane :)
Też się cieszymy, że nie było problemów, bo przyznam, że mimo wszystko trochę się stresowałam :)

Udało się oddać resztę maluchów Dosia ?
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Megi_82 »

Ech, zdrowie i udane łączenia to wszystko, co potrzebne do szczęścia z ogonami :D Cieszę się, że wszystko w porządku :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: misspanic »

Dziękujemy Megi :)

Nowe zdjęcia, w końcu udało mi się jakoś małe dorwać nie śpiące :)

Ciekawka Brygida I Tośka
Obrazek

I Tośka solo
Obrazek


I Pchełka na spacerku po stole ^^
Obrazek

I nareszcie.. nowy wystrój z Morganowymi mebelkami :) Dziękuję są śliczne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Megi_82 »

Prawda, że rozsuwana półeczka wymiata? :D Też sobie ostatnio sprawiłam :)
Dziewczyny prześliczne :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: misspanic »

Półeczka jest dobra, chociaż ma swoje minusy :) Te klipsy do mocowania zaczynają pękać po którymś wypięciu (nie mogłam się zdecydować na jakiej wysokości więc parę razy odpinałam. Poza tym, chociaż to już wina klatki raczej, planowałam ją w drugą stronę - na głębokość - wpiąć i zabrakło jakieś pół cm... ><
Awatar użytkownika
Sardyna
Posty: 193
Rejestracja: pn gru 24, 2012 11:50 pm
Numer GG: 10588149
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Sardyna »

Co tam nowego u dziewczyn? Jak Pchełka :) ?
Ze mną: Chrupka, Parówka, Kawa, Śrubka, Marcelka 2

Za TM: Marcelka, Fasolka, Łatka, Usia, Kluska, Plamka, Perła

Obrazek
Awatar użytkownika
Lonely
Posty: 11
Rejestracja: wt lip 22, 2014 8:53 am
Numer GG: 37088819
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Lonely »

Śliczne panienki i jakie mają cudowne mebelki w klatce :)
Obrazek
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: misspanic »

Dziękuję Lonely :)

U nas wszystko w porzadku :) Dziewczyny rosną jak na drożdzach.
Pchełka nadal trochę pokichuje. Jak tylko otwieram klatkę i wyciągam rękę przepycha się pierwsze do wyjścia i jak błyskawica biegnie mi na ramie skąd nie chce schodzić :) Małe chodzę jej po głowie jak śpi, skaczą po niej bawiąc się, a on jakby nigdy nic dalej smacznie śpi. Nadal czasem je przewraca i iska. Brygida podgryza kraty zła, że skończyła się kolba. Jakiś czas temu kupione wapienko im się znudziło chociaz jakiś czas zwracały uwagę i podgryzały je. Nadal jest w klatce w razie jakby zmieniły zdanie. Tośka przejawia coraz większe cwaniactwo.. albo inteligencję :) Podkrada i odkłada sobie najlepsze kąski, zawsze jest w tam gdzie coś się dzieje. Jak podchodze do klatki i na nia spojrzę to ustawia się od razu przodem do kart i wyciąga do mnie łapkę.
Pare remontów klatki też zaliczyłyśmy. Zdjęłam tunel i rozwiesiłam hamaczek i kostkę gdzie indziej, za to dołożyłam małą kątową półkę. Teraz jak jest tak gorącą śpią na górze kostki, na tej półce albo na górze sputnika :)

Jak będę miała chwile postaram się zrobić jakieś fotki i wrzucić :)
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: misspanic »

Dzisiejsza akcja zdjęciowa pod tytułem "zrób im szybką wyczekiwaną focię" :)

Otwieram klatkę, wstępne zaciekawionie (chociaż Brygida ze sputnika spogląda raczej z dezaprobatą!)

Obrazek

Pchełka przysypia na nowej półeczce

Obrazek

Tośka oczywiścię szybko zareagowała na moje pojawienie się poleciała na drugą stronę. Takie dwie bliźniaczki powoli się robią :)

Obrazek

Obrazek

Brydka jakiś czas się chowała ale w końcu zauważyła zamieszenia i zazdrosna poleciała do Pchełki też :) Po tym zdjęciu Pchełka zaczęła ją iskać.

Obrazek

A to zdjęcie sprzed jakiegoś czasu, przyłapane na słodkim spaniu (kiedy ja sprzątałam klatkę). Brydzia jaka malutka tam jeszcze.

Obrazek
Awatar użytkownika
Lonely
Posty: 11
Rejestracja: wt lip 22, 2014 8:53 am
Numer GG: 37088819
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: Lonely »

Ostatnie zdjęcie przeurocze ! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Misspanic'owe panienki

Post autor: misspanic »

Co by nikt się nie niepokoił u nas wszystko w porządku :) Dziewczyny rosną jak ta lala, młode dogoniły już Pchełkę! :)

Obrazek
Brygida i Pchełka (z tyłu)

Obrazek
Tosia


Obrazek
Brygida
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”