Dango daikazoku :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dango
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 25, 2014 10:31 am
Lokalizacja: Łódź

Dango daikazoku :)

Post autor: dango »

OHAYO! :)
Była sobie dziewczynka,miała chomika, chomik jej zdechł [*], pojechało się po szczurki,panienki św. pamięci [*], ale szczurki też pojechały za tęczowy most i tak zostałam tylko z pieskiem ._. no ale...

minęły cztery lata, nowy domek, i nareszcie nowi lokatorzy :) *przez te cztery dłuuugie lata oczywiście były prośby, ale nie, masa warunków nie do ogarnięcia xd*

moimi zwierzakami zawsze były panny, no, może oprócz rybki, dlatego jestem ciekawa kontaktu ze szczurzymi chłopaczkami ::) przeglądając forum by adoptować szczurze dzieciaczki natknęłam się na ogłoszenie renata1009 i zakochałam się w tycim dumbo husky z numerkiem 1 :D potem zapragnęłam jeszcze kapturka.

i tak oto dzisiaj po odbiorze malców z ozorkowa spełniłam jedno z wielu marzeń :)
chłopcy są cudni, mali, rudo-beżowi i mają czerwone ślepia 8) urodzeni zostali 7 czerwca, więc to jeszcze totalne dzieciaczki ::) jednak już widać że kształtuje się charakterek.

po spędzonej nocy w klatce nawiedziła je piskami moja młodsza 16 miesięczna siostra, aż mi się ich szkoda zrobiło, tak piszczała jak od niej szły :( później HOP do bluzy XL i siedzimy w niej długo i zwiedzamy i podgryzamy, teraz trochę zjadły i do koszyczka śpią ::) zdjęć na razie za dużo nie ma, bo "Pacz, Pacz!! Wariatka chce robić nam zdjęcia. E,ty! Dawaj pobiegajmy, tu tyle nowych rzeczy!"

proszę tylko bardzo o zbytnie nie śmianie się z imion, bo nie mam do tego talentu i zazwyczaj podobają mi się imiona które kompletnie innym nie leżą ::)

Andy hasky i Rocky kapturek :D

=140776610&filters[recent]=1&sort=1&o=0]KLIK

=140776610&filters[recent]=1&sort=1&o=]KLIK
ze mną: Percy i Persival <3
za TM: Nuterka [*] , Lilien [*]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dango daikazoku :)

Post autor: smeg »

Piękne chłopaki :) Ja niedługo będę miała u siebie dwie ich siostrzyczki, też od renaty1009, będziemy rodziną :D Zachęcam do zapoznawania się z forum i czerpania wiedzy o szczurkach :) Widzę, że mają dużą klatkę, to świetnie, przydałoby się jeszcze tylko trochę "zagęścić" jej wyposażenie - szczurki nie latają, więc nie korzystają za bardzo z pustej przestrzeni, wolą mnóstwo hamaków, domków, tuneli i innych kryjówek ;) Inspiracji możesz poszukać w temacie "Nasze klatki": http://szczury.org/viewtopic.php?f=165& ... start=3270 .
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”