Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

delapenios
Posty: 106
Rejestracja: pn paź 31, 2011 11:34 am

Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: delapenios »

Witam. Pilnie do oddania mam w/w szczurki. Szczurki są zdrowe itp. Oddaje z klatką 100x50x100 własnej roboty. Lekkiego remontu wymaga, lecz nie dużego(Mogę przy nim pomóc). Pasowało by zrobić nową kuwetę, która jest wyjmowana(Łatwiej posprzątać) koszt ok. 20-30zł Max. Reszta jest w porządku. Jestem w stanie co miesiąc finansować karmę Versele Laga + 4 paczki trocin, to jest ok. 30 zł. Szukam domu stałego i zależy mi żeby szczurki pozostały razem. Wszelkie informacje pod nr 530 409 004. Pozdrawiam
Patryk
delapenios
Posty: 106
Rejestracja: pn paź 31, 2011 11:34 am

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: delapenios »

P.S. Szczurki oddaje ze względu na pracę w delegacji oraz okazało się, że mój brat ma alergie. Początkowo myśleliśmy, że to pyłki kwiatowe itp. ale niestety na testach wyszły również wszelakie futrzaki.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: Starsza Pani »

Napisz coś o szczurach (charaktery) i wrzuć zdjęcia. Trudno adoptować w ciemno.
delapenios
Posty: 106
Rejestracja: pn paź 31, 2011 11:34 am

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: delapenios »

Zdjecia na weekendzie wrzucę. Jeśli chodzi o charakter to samiczka jest bardzo łagodna, jedzenie z ręki bierze delikatnie, lubi być głaskana, jak otwieram klatkę od razu są przy wyjściu. Powiedziałbym, że słucha kiedy ją wołam itp. Samiec jest podobny w charakterze poza jednym, jak daje mu jedzenie to wydziera dosłownie z ręki ale nie agresywnie tylko po prostu jest łakomczuchem. Ogólnie są bardzo przyjazne, dają się głaskać oraz nie boją się nowych ludzi. Krótko mówiąc od zawsze o nie dbałem itp. więc są to w 100% oswojone i przyzwyczajone do człowieka szczurki. Żyją bez stresowo, dbam o higienę w klatce, o to żeby nie brakowało im pokarmu oraz zawsze mają świeżą wodę. Zapewniam, że nie sprawiają dosłownie żadnych problemów. Dodatkowo są tak nauczone, że rzadko się w nocy tłuką czy coś. Po prostu w nocy czyściłem klatkę z pokarmu itp. i nauczyły się, że lepiej być aktywnym za dnia, co nie zmienia faktu, że najczęściej śpią xD Jeśli jakieś szczegóły pominąłem, kontakt 530 409 004. Proszę raczej dzwonić niż pisać sms. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: smeg »

Samiec jest wykastrowany? Czy samica po sterylce?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: smeg »

Ok, już znalazłam tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=176&t=44010 informację, że samiec to kastrat ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
delapenios
Posty: 106
Rejestracja: pn paź 31, 2011 11:34 am

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: delapenios »

Odświeżam. Zależy mi na czasie bo brat się męczy i ojciec chce je dać byle komu :/
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: Starsza Pani »

A zdjęć dalej nie ma ...
delapenios
Posty: 106
Rejestracja: pn paź 31, 2011 11:34 am

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: delapenios »

Jeśli będzie chętna osoba, zrobię aktualne.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oddam Samca i Samice ok. 1.5-2 lat RZESZÓW

Post autor: Starsza Pani »

delapenios pisze:Jeśli będzie chętna osoba, zrobię aktualne.
delapenios, jak ma być chętna osoba, skoro nie ma zdjęć :-\ ?
Nikt nie adoptuje szczura w ciemno, zwierzak musi czymś ująć, żeby chciało się mieć akurat tego właśnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”