Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

Az strach sie bac, a nie moga byc w tym cZasie na papierowych recznikach? badz papiersze toaletowym i wacie np?

Bo zwirek to faktycznie drogo Cie wyjdzie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Lulu »

Też bym spróbowała z ręcznikami papierowymi. Powinno taniej wyjść.

Niestety takie "przyjemności" posiadania dużego stada :( jak się zaczną poważne choroby (a niestety w końcu zawsze się zaczynają) to można małą fortunę wydać...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

nina: brawo. szkoda, że nie opisałaś miny tej osoby jak usłyszała twoją wrzutę......

rodzina mojego męża powinna być mu amputowana! i to w komplecie. bez żadnego, nawet najdrobniejszego wyjątku. rzekłam!
co za chamstwo!
dzwonią do mnie, że mąż mój ma być w niedzielę w nocy zwarty i gotowy, [a nie w czwartek, jak się umawiali] do odebrania ich z dworca i odwiezienia 60 km od szczecina. ja na to zimno, że przekażę, ale nie gwarantuję, bo w weekend pracujemy na mojej [desperackiej] budowie [to osobny temat, ale budowa jest bardzo ważna i pilna. bardzo a bardzo. i każdy dzień cenny, wszyscy stajemy na głowie, żeby wszystko wreszcie ruszyło itd]. po czym przypominam sobie, że przecież w niedzielę w nocy będziemy już z powrotem, i mówię: "aha, niedziela w nocy, to sorry, to już będziemy w domu, pewnie będzie mógł, przekażę mu, przypuszczam że pojedzie."
odpowiedź? kąśliwe: "mama kazała mu powiedzieć, że ma tam być, bo chyba mu zależy na rodzinie, a oni inaczej nie dojadą". [bo limuzyna akurat w warsztacie i szofer chory? arystokraci się znaleźli, wymagania z kosmosu, bo jako żywo nie jadą w miejsce odcięte od komunikacji :P]

powtórzę mu. co do słowa. i uprzedzę go, że ma to jakoś zareagować. na formę ich roszczeń. bo na drugi raz języka w gębie nie zapomnę i pożałują, że się urodzili :/
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

yss pisze:nina: brawo. szkoda, że nie opisałaś miny tej osoby jak usłyszała twoją wrzutę......
Zatkało. Całkowicie. Od tamtej pory nie słyszałam ani jednego słowa dotyczącego szczurów (Wcześniej przy każdej jej wizycie wysłuchiwałam jak one śmierdzą, nawet jak miały idealnie wysprzątanie i NIC nie było czuć)

Femi chce mnie i mum przyprawić o zawał ::) Właśnie cofała płatki z żołądka... Wyglądała tak, jakby chciała sie udławić. Ale właśnie biega po pokoju, więc chyba my przejęłyśmy sie tym bardziej niż ona :-\
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Nina pisze: Femi chce mnie i mum przyprawić o zawał ::) Właśnie cofała płatki z żołądka..
Moze doszla do wniosku, ze od dzis dieta i ze sie odchudza ? :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

pin3ska pisze:
Nina pisze: Femi chce mnie i mum przyprawić o zawał ::) Właśnie cofała płatki z żołądka..
Moze doszla do wniosku, ze od dzis dieta i ze sie odchudza ? :P
Właśnie sęk w tym, że nie ma z czego :D To największa chudzina w stadzie, moja mała ptaszyna :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
PeLINKA
Posty: 189
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 10:02 pm
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: PeLINKA »

Mam najgłupszą sukę pod słońcem :-\ Uciekła wczoraj ok. 21:00 ze swoim "kochankiem" i latają po całym mieście, a aut u nas mnóstwo. Jestem zrozpaczona, wczoraj do północy jeździłam na rowerze i jej szukałam. Pojawiała się potem w ogródku, ale nie byłam w stanie zamknąć furtki, bo były to niezmiernie krótkie momenty. Pies jest niesamowicie nieposłuszny, gdy tylko wybiegnie poza bramę wjazdową, nie ma szans by kogokolwiek posłuchała. Najgorsze jest to, że ma chyba teraz dni płodne, ostatnio krwawiła.
Rodzice mają to wszystko "gdzieś". Ja sie martwię, szukam, a oni wolą stać i czekać na mnie (albo spać). Przecież co z tego, że będą szczeniaki. Przecież może urodzić i małe się uśpi (ale szczerze mówiąc, to przy poprzednim miocie, któremu byłam winna oczywiście ja, mimo, że Brandy przeskoczyła płot w obecności taty, nie widziałam, by ktokolwiek jechał do lecznicy, a dzieciaczki zniknęły --- chyba trochę pogmatwane). Nie mam pieniędzy na sterylizację, większą sumą dysponują tylko rodzice, ale nawet jeśli nazbierałabym kasę, to nie pozwolono by mi na zabieg. Dobrym wyjściem byłyby zastrzyki wczesnoporonne, ale boję się ropomacicza (sterylkę i tak trzeba będzie zrobić, prędzej czy później). Tata uważa, że sterylka źle wpływa na psychikę psa, ja myślę, że to zabieg, który powinien mieć zrobiony każdy niehodowlany pies. Szczerze? Jestem załamana. Dlaczego mam tak nieodpowiedzialnych rodziców, którzy chcą się przyczyniać do zapełniania się schronisk?

Pies jest w domu. Po 11 godzinach. Tata jadąc do pracy, złapał ją przy jakiejś drodze i przywiózł do domu. Teraz pokutuje w klatce.
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Pelinka, może nadal próbuj namówić rodziców na sterylke? Pokaż wszystkie zalety, itp
A potem ludzie sie dziwią, skąd tyle zwierząt w schronach :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
PeLINKA
Posty: 189
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 10:02 pm
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: PeLINKA »

Chyba udało mi się namówić mamę na zastrzyki. Chociaż tyle... Zobaczymy co będzie z tatą ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Napierśnik jeszcze do mnie nie doszedł. :|
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Lala zeżarła kabel do telefonu.
Grrrrr.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Alexis »

Śmierdzę basenem mimo wyszorowania się... a może mi się tylko wydaje?
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pariscope »

Wyjeżdżam jutro do Hiszpanii. Czeka mnie 7 tygodni ciężkiej harówki. No i brak dostępu do netu - nie będę odwiedzać forum.
A teraz uciekam do weselnika, żeby się ucieszyć.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Alexis »

Odchudzam się, a mam taką straszną ochotę na pizze... i batonika... i kebaba... :(
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

za 2 tygodnie szkoła;(
Wczoraj nie doszła klatka ;(
jeszcze troche mnie dzieli do ryjka ;(
Boje sie że źle urządze nową klatkę i szczury nie będą zadowolone ;(
Pogoda zasługuje na ocene "BE" albo "fu" ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”