Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Ciebie też , Delilah :)
A jak się ciebie ogląda ! :)
(tylko proszę mnie źle nie zrozumieć ... ;) )

A tak w ogóle , to mnie się zrobiło jakoś smutnawo .
Dzień Szczura .
Jestem zodiakalnym chińskim Szczurem (sic!),
a w domu nikt nawet nie złożył mi życzeń ...
Ani Królik
ani Wąż .
Tak to już jest z rodziną ... ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: odmienna »

...niniejszym najlepsze życzenia przyjąć racz :D

....
nie mogę sobie nawyobrażać sceny walki o piernik! ;D ;D ;D jednak, najzabawniejsze i najsympatyczniejsze są stada mieszane: szczurzo- ludzkie :P
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Życzenia przyjęte , do północka trochę czasu więc jeszcze świętujemy - siostry dostały do brodzika kruszynki orzeszków w czekoladzie , biły się o nie ochlapując się przy tym wodą . Orzeszki były umieszczone w dużych nakrętkach po soku , unoszących się na wodzie .
Ja dogadzałam sobie likierem kawowym - Dżuma przybiegła w te pędy , wsunęła swój lisi pyszczek daleko do wąskiego wnętrza i obracała po ściankach jęzorkiem , że było to aż wzruszające wobec takiego łakomstwa ;D

Dziś piernika nie było , stoczyłam za to waleczny bój o kolbę mentosów owocowych , których czarna Pląsawica nie chciała oddać , łoo matkoo , jak ciury potrafią wrzeszczeć ! :o
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Nue »

A moje codziennie mają Dzień Szczura. Jak już absolutnie wzbraniam się, żeby coś im dać, TŻ patrzy na mnie i mówi, że "one przecież tak krótko żyją..." I mięknę... Ale zaznaczam, że karmienie przysmakami odbywa się w granicach rozsądku.

Urocze te siostrunie Twoje, nieważne, że jakby z piekła rodem ;D Skąd ja to znam...
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Nue , ja też im wiele nie żałuję , a nawet gdybym - biorą sobie same , bez pardonu ;D
I to mnie tylko trochę stopuje , że przybywa im masy w tempie postępu geometrycznego , bardzo szybko . ;)
A że z piekła samego są rodem , to niewątpliwe . Dziś Dżuma zaliczyła dziaba nie na żarty chyba , ma na nóżce łyse różowe miejsce - ślad siostrzanej miłości >:(
Do południa brykała jedna , druga odsypiała swoje wczorajsze święto , teraz się zmieniły - Czarna śpi czort wie gdzie , Dżuma nadrabia to , czego dziś nie zaznała .
Kiedyś miałam jedną samotną szczurzynę , teraz - jakby dwie ?
Co robimy nie tak ? :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Nue »

Wiesz co, jak Frappa i Mokka były jeszcze małe, to też chodziły raczej własnymi drogami. I pobiły się od czasu do czasu też. A teraz dorosły i widać, jak bardzo są związane ze sobą, w końcu od zawsze razem.
Nie przejmuj się swoimi dziewuchami, pewnie same dojdą z tym do ładu. A my przecież nie na wszystko mamy wpływ.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Rhenata »

śliczne kluseczki, i te brzuszki ...mniam mniam , schrupać tylko
zakochałam sie i zádam więcej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f ... 81eeb.html
a co do skorek to moje tez mi manicure fundują ;D
i wcale nie sa grubiutkie...jeszcze :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

jeszcze nie grube panny dały nam dziś w nocy popalić , przychodząc na zmianę i brojąc do bólu . Noc minęła nie wiem kiedy i nic się nie śniło ;) Teraz my do pracy , a ogony odeśpią , to nie jest sprawiedliwe :P
Gdy nie miałam szczurków , zbierałam się do pracy w pół godziny ze śniadaniem i piciem kawy . Teraz daję sobie ( "sobie" he he ) 50 minu t , ale i tak nie zdążam - co gorsza , nie mam odwoagi się wytłumaczyć ,
i tak wymyślam jedno kłamstwo za drugim (przed świętami, długa spowiedź przede mną ;) )
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: odmienna »

Tak nadajesz, na te siostrzane nawalanki, ale to tylko rodzaj sportu jest.
Tak się naparzali Darek i Dolarek. Wszystko robili razem, jak „jeden szczur” a w między czasie uprawiali zapasy… kiedy po kastracji, Dolarek zrobił się mniej „do wybitki”, Darowi wyraźnie brakowało godnego siebie „przeciwnika”- musiał biedny siłować się z moją ręką.
Ale jeden poza drugim swiata nie widział. Gdybyś na dłużej izolowała swoje pannice, też pewnie byś zaobserwowała, jak za sobą tęsknią. Na szczęście nie muszą. :)
Wiesz, czytając o stadach innych użytkowników i obserwując moją gromadę, nabrałam przekonania, ze duża swoboda (u mnie praktycznie zawsze klatka bywa wyłącznie„na życzenie”) utrudnia ułożenie poprawnych stosunków…to o tyle dziwne, że wydawałoby się, że duża przestrzeń życiowa powinna minimalizować terytorialne niesnaski a jest jakby odwrotnie. cały czas mam właściwie bandę indywidualistów. :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Odmienna , może coś w tym jest i należy im się czasowe ograniczenie wolności ;)
I tak , gdy nas nie ma , za wielkie Chiny nie wylezą korzystać z wolności , tylko dekują się , jakby coś w pokoju moglo je pożreć :P
A coś może i zmieni się na lepsze w ich zachowaniu , bo dziś rano sisters nie napadły na siebie ani razu , dziwne że to nie 01.kwietnia ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: *Delilah* »

Heh, mam dokladnie tak samo, wychodze z domu o pol godziny dluzej niz kiedykolwiek wczesniej :)
Wiszę nad klatką i świergole do panienek niczym skowronek:) Oczywiscie zbyt dlugo tak nie wytrzymuję i wypuszczam dziadostwo, ktore się rozpelza po wszystkich kątach a pozniej łap tu wszystkie na gwałt ;)))(no moze z tym gwaltem to przesadzilam:)
pozdrowienia dla Nie_grubych Panienek :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

Nie_grube , choć coraz bardziej puszyste panienki dziękują w głębokich ukłonach :)
W nocy zmówiły się chyba i zrobiły sobie (i nam)czuwanie . Kursowały po nas na zmianę , rozdawały i zbierały całusy , nawet zachciało im się nocnego taplania w wodzie - co prawda , to okurat jestem w stanie poprzeć :D , a tak głośno ganiały się w wersalce , że słyszał ich pewnie sąsiad z dołu .
Rano one smacznie spały ,gdy my mieliśmy co robić . Dołączyły do nas troszkę później i upierały się , by pomóc przy obieraniu jaj ze skórki , przybieraniu koszyczka barwinkiem (miały własną koncepcję) i udrapowywaniu serwetki(tu oczywiście też).
Ponieważ nie chciałam stracić "Willow'a" - usiadłam z robotą w pokoju i brakowało mi kończyn do odganiania napływających z obydwu stron złodziejek , kradnących w zgodnym duecie - choć na własny rachunek - co się da ze stołu . Ponieśliśmy odczuwalne straty w wędlinie , kukurydzy i groszku , żółtym serze, selerze w paskach i we wszystkim , co im się nawinęło pod łapy podczas robienia sałatek i faszerowanych jaj.
Na dokładkę czarna Pląsawica ubrudziła sobie masą żółtkowo - majonezową łapy i spód brody i nim się zorientowałam , co robi - powycierała je w moje spodnie długim posuwistym ruchem ,to wprost nie do wiary ::)
Najadły się do niemożliwości i narobiły zapasów na potem , poganiały się dla rozruszania i znowu poszły spać - śpią i teraz , już się boję , co zaplanowały na nadchodzącą noc :D
Ale przynajmniej ranka na nodze Dżumy się goi i nie naparzały się , przez co nastrój zapanował jakby świąteczny :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: unipaks »

No i zaliczyłam kufel , jakoś tak kwadrans przed siódmą :P Woda poleciała mi przez szyję na poduchę - Krakowianki miały farta , bo moment przedtem spała tam ze mną jedna z nich :D
Przybiegły zaraz po i udawały z powodzeniem , że martwi je moja mokra koszulka ,obłudnice jedne
Na śniadanie zjadły tyle , że aż ledwie wierzę sama sobie , że dawałam im nielichą kolacyjkę , woreczki bez dna ;D
Teraz gdy piszę ,jedna usiłuje wyżreć cukier z ukierniczki i myśląc , że nie widzę - zapamiętale chłepce ze szklanki mój sok . Druga w tym czasie czyni próby osiągnięcia parapetu - nader udatne , bo ściągałam ją z niego już cztery razy :P
Trzeba się ruszyć i coś z tym zrobić ::)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ridja devojka
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 21, 2009 1:45 am

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: ridja devojka »

unipaks pisze:Teraz gdy piszę ,jedna usiłuje wyżreć cukier z ukierniczki i myśląc , że nie widzę - zapamiętale chłepce ze szklanki mój sok . Druga w tym czasie czyni próby osiągnięcia parapetu - nader udatne , bo ściągałam ją z niego już cztery razy :P
Trzeba się ruszyć i coś z tym zrobić ::)
Jasne, trzeba zakończyć tę szalejącą anarchię! ;)
a parapet to zawsze jakieś marzenie, myślałam, że tylko moich ;) u mnie laski na razie na etapie prób chwytania się firanki, ale cóż - tuż za nią parapet :)
może jakieś nowe fotki? :P
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Duecik z Grodu Kraka

Post autor: Rhenata »

no i daj dziecku palec a weźmie cały parapet ::)
Na śniadanie zjadły tyle , że aż ledwie wierzę sama sobie , że dawałam im nielichą kolacyjkę , woreczki bez dna ;D
święta w końcu i sie należy, a jak ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”