SŁOWNICZEK szczurzego języka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

Prawdopodobnie pokazuje, że Cię lubi :]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
FanTomas
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 27, 2006 5:47 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: FanTomas »

A jak szczur albo sie kladzie w pozycji "nie widac mnie" i sa dwie wersje tejże: siedzi skulona lub rozplaszcza sie i "ząbkuje" czyli ząb za ząb :) to co znaczy? Chyba gotowość do obrony,co? Bo siedziala w swoim miejscu ulubionym. I zauwazylem ze zaklada przednią lapke na lapke.
Bernstein
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 02, 2006 8:40 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Bernstein »

Mój szczuras parę razy polizał mnie po dolnej wardze, wiecie może co to oznacza?O_o Niedoświadczona jeszcze jestem^^"
This skin is in the way,
separating you and me.
This skin is in the way...
(I'll rip it appart)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

Poczytaj temat o całującym szczurku, gdzieś tu na forum jest - opcja szukaj ;]
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Bernstein
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 02, 2006 8:40 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Bernstein »

No właśnie znaleźć coś nie mogę:(
This skin is in the way,
separating you and me.
This skin is in the way...
(I'll rip it appart)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Lulu »

Bernstein, zobacz np >>tu<< ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: ESTI »

Bernstein, ale w czym jest problem?
Ugryzl Cie - nie. Polizal tylko, gdyzbys poczytalam forum, to wiedzialabys, ze to oznaka sympatii i zainteresowania.
Obrazek
FanTomas
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 27, 2006 5:47 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: FanTomas »

Mam takie pytanie: czy w wiekszosci przypadkow jak napisala Jutka w FAQ [quote="Jutka"]- jeżeli przy głaskaniu zgrzyta zębami i "pulsuje" oczkami - jest to oznaka odprężenia i zadowolenia, szczur uwielbia nasze towarzystwo [/quote] Czy to rzeczywiscie jest to? Bo jak czasami glaskam moja szczurzyce to tak robi,tylko ze mnie sie wydaje,ze ona mnie straszy,zebym przestal i dal jej spokoj. [ma 5 miesiecy] To jak to jest? Mam wierzyc,ze lubi jak ja glaszcze czy nie?

A co oznacza jak szczur lapie za rekaw bluzy [byl w niej przedtem] i chce wciagnac do klatki? Znaczy sie chce sie ze mna bawic u niej ?:) :hyhy:

Jak szczur cos przysypuje trocinami czy czyms to znaczy ze sie tego boi :) U mnie boi sie pudelka :) i chowa sie w kat a czasem niuchnie i zaraz chce zasypac to i spowrotem w kat :roll:

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Sro Mar 08, 2006 2:37 pm ]
Prosze uzywac opcji EDYTUJ i nie pisac jednego posta pod drugim.
ESTI adm.
Ostatnio zmieniony śr mar 08, 2006 2:35 pm przez FanTomas, łącznie zmieniany 1 raz.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: mazoq »

FanTomas, jak łapie rękaw bluzy to oznaka że chce sobie z niej zrobić gniazdo ;)
FanTomas
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 27, 2006 5:47 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: FanTomas »

A to fakt :) Bo tak samo bylo ze sciereczka :)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

Pisałam juz o tym w innym temacie ale zapytam tez tutaj, zeby nie bylo :D Dzisiaj Pysia pierwszy raz nauczyla sie schodzic na podloge. Po tym jak ją wzielam, to wydawała taki dziwny dzwiek niczym swinka morska, tylko ze taki szczurzy i dosc glosny... nie wiem co to moze oznaczac, ale przychodzi mi na mysl zadowolenie lub nie zadowolenie [dlatego, ze ją podnioslam]. Czy ktos wie o co jej chodzilo? Z początku myslalam ze cos jej sie stalo jak zeskakiwala z szafy :lol: ale stwierdzilam, ze raczej to bedzie jakies zachowanie :>
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
FanTomas
Posty: 44
Rejestracja: pn lut 27, 2006 5:47 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: FanTomas »

Sczurzyca, swietej pamieci,mojego kumpla bala sie straszliwie podlogi i rozkladala szeroko wszystkie lapki jakby byla na lodzie. Byc moze twoj szczur boi sie podlogi,co sie jak widac zdarza... :?
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

No raczej sie nie boi, jak sama sie pcha na nią i wiecznie próbuje zeskoczyc. Stwierdzilam ze to z zadowolenia, bo udało jej sie pierwszy raz skoczyc samej na podloge. Pierwszy raz sie z takim dzwiękiem spotkałam, no ale wszystko przede mną :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Helga
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 13, 2006 8:33 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Helga »

Mój to biega po podłodze i szuka gdzie można wejsc i co zwiedzic, ale nie zaleznie od tego gdzie jest cały czas cos tam gada, nie wiem jak to nazwac ;/ piszczy, kwiczy czy jakos tak ... i co?? bez wzgledu co sie dzieje, prawie zawsze tak robi ...
Mój Pinkuś =D
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: mazoq »

moja "bulgocze i chrumka" jak mały prosiaczek :D szczególnie jak się z nią bawię lub dostanie coś dobrego do jedzenia, takie niskie pomruki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”