Przebieg łączenia dużych z małymi.

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: Przebieg łączenia dużych z małymi.

Post autor: anwet »

No przyznam, że mnie też to zastanowiło, że Wypłosz jest taki agresywny..
Kalectwo Cudaka jest już trwałe niestety.
A ona jest takim słodziakiem..
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Przebieg łączenia dużych z małymi.

Post autor: ol. »

ach, żeby szczury oceniały się między sobą takimi kryteriami, jak my je ... który słodziakiem nie jest ? :)

może dołączenie chłopaków odwróci trochę uwagę największych awanturnic od słabszej szczurki ? będą musiały zająć się "ustawianiem" kogoś bardziej im równego, a w tym czasie Cudaczynka i mała znajdą swoje miejsce w stadzie;

z drugiej strony można tak sobie teoretyzować zgodnie z życzeniami, a szczury i tak zrobią po swojemu :-\
dark_mu1
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 13, 2010 1:27 am

Re: Przebieg łączenia dużych z małymi.

Post autor: dark_mu1 »

Próbuję właśnie połączyć 9-miesięcznego kastrata z miesięcznym albinosem. Włożyłem je do dość wysokiego kartonu, wszystko poszło ok ale w pewnych chwilach miałem wątpliwości. Starszy iskał młodszego i postawiłem na nim łapę. Delikatnie je oddzieliłem, bo bałem się, że młodszy zostanie przygnieciony. I tutaj moje pytanie: czy może się zdarzyć tak, żeby większy przygniótł jakoś mniejszego? Albo żeby niechcący zrobił mu krzywdę? Zastanawiam się też czy klatka o wysokości trochę mniejszej niż 1 metr będzie odpowiednia dla takiego malucha.
I jeszcze ostatnia sprawa ;) Gdy siedziały razem w kartonie albinos strasznie szalał gdy był obok kastrata. Wchodził na niego, pod niego a przy tym bardzo energicznie podskakiwał. Czy to normalne? Starszego nie będą denerwowały takie igraszki? ;)

Pozdrawiam
dark_mu1
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 13, 2010 1:27 am

Re: Przebieg łączenia dużych z małymi.

Post autor: dark_mu1 »

"Starszy iskał młodszego i postawił* na nim łapę" powinno być xd Swoją drogą, przydałaby się opcja "edytuj".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”