Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Naixinka »

Ja mam jeszcze w dolnej szczęce mleczaka, piątkę. Pomimo moich lat, ciągle zadziwiam nią dentystów. Ostatnio dentystka powiedziała, żebym się zastanowiła nad wyrwaniem mojego mleczaka, bo nie ma zalążka i nowy ząb nie wyrośnie. A że rośnie mi też ósemka to robi się ciasno i też zęby zaczynają trochę się wykrzywiać. Najgorsze jest to, że mój mleczak ma się świetnie i jest zdrowy. Szkoda go wyrywać. Jedyny plus to taki, że piątki aż tak mocno nie widać, chociaż aż tak bardzo schowana też nie jest. Dentystka rzuciła tylko tym pomysłem do przemyślenia, ale póki co myślę o tym lecz bez żadnych decyzji. Fakt, że bardziej mnie stać an wyrwanie piątki niż na druty.
Awatar użytkownika
Alexis
Posty: 127
Rejestracja: czw sty 24, 2008 3:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Alexis »

Jak ja nie lubię kompletnie niezorganizowanych ludzi :/
Za TM: Fela, Afra, Skrętka, Wtyczka, Feta
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: strup »

Chciałam pomóc, ale dlaczego nikt teraz nie pomoże troszkę mi.. :'( Muszę 180zł zapłacić za sterylkę, a nie mam gdzie zarobić. >:(
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Przyjechałam do domku odpocząć.
We wtorek egzamin.
Ciężko mi wytrzymywać chwilami z rodzicami TŻ. Muszę od nich odpocząć, choć 3 dni. Ciągłe obserwacje co i jak robię, że z ogryzków jabłek można by jeszcze zrobić kompot i dobra gospodyni na pewno by tak zrobiła (dobra gospodyni, czyli że nie ja, tak?). Jestem w 1 miesiącu ciąży, czemu nie zażywam witaminek? Przecież POWINNAM!!!! A ja czekam na decyzję lekarza. Czemu nie pojechałam odwiedzić starszej siostry TŻ. Bo grypę ma? Bzdura, przecież ja się nie zarażę, jak ją zobaczę na pół godziny! (bo wirusy mają prędkość poruszania się 3cm na godzinę, tak?). Bo ślub będzie w tym samym roku, co się dziecko urodzi, i każdy się zorientuje, że 3 miesiące było nieślubne! Czy na pewno mi to pasuje? Ja mówię, że nie, to poprzednie pytanie się powtarza. Do skutku. Codziennie. Ale czy na pewno jestem pewna że to ok? i przeszkadza mi karmienie mnie odgrzewanym jedzeniem, przecież ja potrafię sobie usmażyć rybę. To nie jest zdrowo dla mnie,2 razy smażona ryba, nasiąknięta olejem, bo oczywiście została na patelni. No, to początek marudzenia z początku pomieszkiwania z teściami, przyszłymi. Mam nadzieję na szybki wylot z gniazdka...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o mamonę, jasny gwint.
Nienawidzę tego, że tyle istotnych dla mnie rzeczy jest uzależnione od bycia lub braku biletów NBP w portfelu moim lub rodzicielskim.

Cholerny świat konsumpcji. :-X

Po za tym mam lenia (znowuuu...) i nie obejrzałam sobie kolejnego odcinka serialu.

Life is brutal.
Idę spać.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
julia i stefan
Posty: 137
Rejestracja: wt lut 05, 2008 11:29 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: julia i stefan »

cholerny świat!! mam problemy ze spaniem! zaczyna sie zaj***** na uczelni a najgorsze z tego wszystkiego jest to ze moja sąsiadka popełniła samobójstwo :'( zostawiła 3dzieci na tym świecie najmłodsze ma 5lat a wszystko przez jej cholernego męża!!! :'(
Nie ma Ciebie nie ma mnie...
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Studia, studia... masa niezrozumialych, niepotrzebnych rzeczy...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Arghhhh.

Biednemu zawsze wiatr w oczy... :-X
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Naixinka »

Zła... dzwonił właśnie do mnie tata i muszę jutro jechać do Szczecina specjalnie po to, by iść na uczelnię i złożyć 1 (!) podpis >:( W dodatku w czwartek do pracy więc jadę na jeden dzień, tylko co to za dzień jak pociągiem 5h w jedną stronę... 10h w pociągu spędzę, może ze 4h w domu. Ehh
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Poklocilam sie z lubym, a raczej to on sie do mnie nie odzywa. Bo powiedzialam blizszym znajomym o dziecku, jedna wypaplala, a potem ta do ktorej wypaplala, oznajmila na forum publicznym, ze ta i ta jest w ciazy! Czekam na dojrzalosc ludzi... zwlaszcza tych najwazniejszych. niemogesiedenerwowac, niemogesiedenerwowac..... :'(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

szyla wyjęła parę szwów i rozdziawiło się. :/

sheila: to nie jedz. jeszcze tego brakowało, żebyś ulegała terrorowi żywieniowemu. najwyżej się obrażą - chociaż po prawdzie to nie mają o co.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Filipw »

wybiłem sobie palca :P ja to mam szczęście do wf :D ale jednak lubie wf i jak sobie na początku wybiłem to wytrwałem do końca:P i bogu dzięki jutro nie idziemy do szkoły
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pin3ska »

Poczta zgubiła mi przesyłke... Na szczescie wartosci tylko niecałych 40zł, wiec nie bede stratna...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Asiulec »

a ja jestem bardzo wkurzona na brak organizacji wśród moich znajomych... moja przyjaciółka ma osiemnastke więc zrzucamy sie na prezent i jak zwykle wszystko załatwiane jest na ostatnią chwilę :/
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Babli »

Nie śpię od tygodnia. Najpierw nic wielkiego, dużo zadań poszłam spać późno wstałam rano. Ale od tamtego czw.. Nie sypiam, widzę nieżyjące zwierzęta, i jakaś dziewczynka się do mnie przyczepiła. Boję się ruszyć z bądź gdzie jak jest ciemno. Sama nie wychodzę na górę, bo się boję. W szkole chce mi się spać. Dzisiaj chce mi się spać. Słyszałam w nocy tabun szczurów latających po pokoju. :-X Ja już nie chcę więcej :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”