Padaczka u szczurka

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KaskaPoz
Posty: 39
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 11:18 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Padaczka u szczurka

Post autor: KaskaPoz »

No niby tak,ale nie miał żadnych dolegliwości..Czy nie zauważyłam?? Dzień przed śmiercią był żwawy, jadł łapczywie (jak zwykle).. Gdzieś znajduję, że szczury na starość dostają jakiegoś paraliżu, maja niepokojące objawy ze strony ukl. oddechowego czy nerwowego. Natomiast Oskar do końca był sprawny i nic nie zapowiadało tej tragedii. Tak bardzo chciałabym wiedzieć czy nie mogłam mu jeszcze pomóc...
Ze mną: Oskarek mój Kochany [*]
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Padaczka u szczurka

Post autor: mizi128 »

[*]
bardzo mi przykro Kasiu...dawno tu nie zagladalam.i tu patrze taka wiadomosc. współczuje Ci.biedne te nasz ogonki ;/
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”