Spinkowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Tyle że taka klatka zobowiązuje ;D wielkieeee GMR !!!!!! ja niestety teraz nie mogę sobie na nie pozwolić :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

no i właśnie tu pojawia się moje zaskakujące pytanie- czym jest GMR??? :D już którys raz o tym czytam i za chiny nie kapiszy co to jest?
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

molll pisze:no i właśnie tu pojawia się moje zaskakujące pytanie- czym jest GMR??? :D już którys raz o tym czytam i za chiny nie kapiszy co to jest?
heheheh ja też na początku nie kumałam ;D ;) tak w skrócie to oznacza wielkie chęci doszczurzania ;D O0 ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

Get More Rats! aaaaaaaaaaaah hahaha! że też się nie domyśliłam wcześniej :D to uważaj spinka uważaj! ale Baśka już ma ponoć domek znaleziony...
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

molll pisze:Get More Rats! aaaaaaaaaaaah hahaha! że też się nie domyśliłam wcześniej :D to uważaj spinka uważaj!
Dokładnie ;D ;D hehehe
Co do Basi to wiem ale cieszę się że ma nowy domek ja i tak teraz nie mogę sobie na nią pozwolić :-\ a bardzo żałuje :(
Jak znajdę nową pracę to wtedy pomyślę ;D :D a nie wiem ile to potrwa :-\
Obrazek
majulina
Posty: 646
Rejestracja: ndz lip 15, 2012 11:59 am
Numer GG: 2708907

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: majulina »

Spinka, a ile łapek szczurzych przyjmiesz pod swój dach jeszcze?
nasz temat http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 3&start=45

Ze mna PUszysława NÓzia Rózia KOko i LOko

Mysia kochana, Loko (Sucharek) mój [*]
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: molll »

spinka jak juz o tym myślisz to już znaczy że GMR czycha gdzieś w koncie na Ciebie :D powodzenia z pracą :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Mam to samo, Spinka :) Tyle, że na szczęście nie stać mnie na taką willę :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

dorloc pisze:Mam to samo, Spinka :) Tyle, że na szczęście nie stać mnie na taką willę :)
Hehe mnie też :D ;D Ale dzięki sprzedaży starej klatki więc Dorloc też dzięki Tobie że ją odemnie kupiłaś i rzeczach z bazarku udało mi się na nią uzbierać ;)
majulina pisze:Spinka, a ile łapek szczurzych przyjmiesz pod swój dach jeszcze?
Na razie cztery ogony muszą mi wystarczyć. Jesli bym mogła i bym miała taka możliwość to i pewnie bym ich trochę przygarnęła ale nie stać mnie na to teraz :-\

Dziś rano oczywiscie sie okazało ze Dakoty nie ma w klatce :-\ zabezpieczylam drutem miejsca gdzie przełaziła to ona nowe sobie znalazła. ;) okazuje się ze przeciskała się przez pręty znajdujące sie na dachu klatki ::) No i teraz cały daszek muszę drutem zabezpieczyć. Na razie położyłam deski i chwilowo spełniają swoją rolę ;D i jeszcze jedną ..... Totalnie wkurzyły Dakotę ;D :D normalnie szał macicy hihihih ;D jakiś motorem w dupce jej się włączył biega jak szalona szuka miejsca ucieczki ;D a jak zgrzyta przy tym pięknie ząbkami ....a jak gryzie w pręty....a jak cholera odgryzła kolejny hamak ....oj jaka ja niedobra jestem ;) ale nie daje za wygraną uparta bestia ;D wszystkie dziewczyny oczywiscie śpią a ona?? Nie ona sie tak szybko nie podda ;D Ma taki wyraz pyszczka.... " znajdę to miejsce, znajdę choć bym miała nie spać do jutra !!! " ;D :D no jest kosmiczna !! No i znowu piłuje pręty :-\
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

więc Dorloc też dzięki Tobie że ją odemnie kupiłaś
To ja dziękuję, że mi tak tanio puściłaś, bo inaczej pewnie bym się nie zdecydowała z wiadomych Tobie względów...

A to się z Dakoty diabełek mały zrobił... A może ona woli być z człowiekami, niż ze szczurami ???
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

A to się z Dakoty diabełek mały zrobił... A może ona woli być z człowiekami, niż ze szczurami
Też mi się tak wydaje :-\ jak by mogła to by w moim rękawie cała dobę spędziła ;) jak tylko pojawiam sie na horyzoncie ona za wszelką cenę chce wyjść z klatki, reszta mnie totalnie olewa, oczywiscie nie wliczając godzin wybiegu bo wtedy wszystkie stoją przy drzwiczkach i czekają aż je wypuszczę ;D
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Biedactwo się do Ciebie przywiązało na początku i jej to chyba zostało :) Kocha Cię, no co :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Śmiać mi sie chce co nie miara z dziewczyn ;D tak sobie siedzę naprzeciwko klatki i obserwuje i zacieszam. Jak im szykowalam nowa klatke dopiero skumalam ze mam tylko jedną kuwete i na taką klatke to bedzie zdecydowanie za mało :-\ no wiec za nim przyjdzie nowa muszą tą jedna sie zadowolić choć zrobiłam atrapę Kuwety z kartonu ale one tam tylko jedzenie chowają i postawiłam ją na najniższym poziomie ;) wszystkie zostały na najwyższym poziomie oczywiscie we cztery w sputniku , nagle powolnym ślimaczym tempem Beza zwlokła swe ciało ze sputnika zatrzymując sie co chwilkę na drzemkę ;D :D normalnie miała zamknięte oczy i na tzw "śpiocha" zwlokła sie na sam dół by oddać się przyjemności w kupkowaniu ;D :D normalnie myślałam ze padné ze śmiechu ;) nie wiedziałam ze mam aż tak dobrze wychowane ogony :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: Klaudiaaa »

Ehhh ...Ale z Tej kruszynki wyrosła kombinatorka :D .Ale kochana jest i to musisz przyznać :p .Dużo głasków dla Dziewuszek zwłaszcza dla Dakoty i Szajby ;D :-* .Ależ mnie skusiła ta fotka w wolierce :D .Aż odkładam na Perfectę :P .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

normalnie miała zamknięte oczy i na tzw "śpiocha" zwlokła sie na sam dół by oddać się przyjemności w kupkowaniu
No to jej wyszło... :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”