Fizyczne szczury

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Babli »

U nas Iga -26 stopni :P

Trzymam za Harrysia mocno!
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

Babli, dzisiaj bardziej przydadzą się kciuki za Rona ;). Choć Harremu też napewno pomogą.
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Cyklotymia »

Trzymam jak najmocniej!
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Babli »

Ożesz ::) Wybacz za roztargnienie. Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie gotowanie obiadu, co jednak jest marną wymówką.

Ronichu Ty mój! Trzym się.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Paul_Julian »

Kciukamy , kciukamy!!!!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

Ron-naleśnik już w domku. Czuje się dobrze, choć jest jeszcze trochę otumaniony. Może już jeść, więc dostał nutri drinka i nie może się odczepić od miski.
Podobno z wybudzaniem nie było problemów i wszystko poszło gładko. I Ron nie ma już jajeczek... Ale w ramach rekonpensaty ma srebrny odwłok :P. Trzymajcie kciuki, żeby nie było żadnych komplikacji po narkozie. Ta doba będzie kluczowa. Teraz Ron odpoczywa.
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Babli »

Trzymam kciuki! Teraz to tylko lepiej może być :) Koniecznie muszę kiedyś obejrzeć bezjajecznego Rona :D
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Harry i Ron :D

Post autor: sssouzie »

igig pisze:Ale w ramach rekonpensaty ma srebrny odwłok :P
arystokratyczna srebrna bielizna :D

trzymamy kciuki i my ;)

igig pisze:nie może się odczepić od miski.
igig pisze:Podobno z wybudzaniem nie było problemów i wszystko poszło gładko.

-> chyba nie ma powodów do obaw ;) ale wiem..kochające serce matki zawsze się niepokoi ::)
...czyż nie dobija się koni...?
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

Jak uda mi się znaleźć chwilę czasu to dzisiaj będą zdjęcia . Muszę was potrzymać chwilę w niepewności :D . Ja właśnie mam informatykę, zaraz będzie dzwonek, więc więcej nie napiszę, ale czekajcie, a może się doczekacie.
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Akka »

Pilnuj tylko żeby Ronek nic sobie nie wygryzał, a reszta na pewno pójdzie gładko :) za kilka dni będzie już śmigał ;)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

Akka, Ron ma już dawno ściągnięte szwy i są już razem, już prawie miesiąc mineo od kastracji ;).

Teraz zdjęcia! Te są z 31 stycznia, w kolejce czekają jeszcze z lutego. Musiałam się ich pozbyć z aparatu, żeby robić nowe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek - to mnie rozwaliło :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

AAA! Opcjo edycji!
Czy jakiś mod mógłby usunąć ten drugi cytowany post jak tu zaglądnie?

Źle mi się podpisało. Rozwaliło mnie zdjęcie z kuperkami, siódme od góry :P. Robiłam fotki jak chłopcy byli jeszcze osobno tylko na wybiegu razem, a Harremu chyba było dobrze samemu bo cały czas odpychał Rona a Ron do niego lgnął. Stąd te dziwne pozy.
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Harry i Ron :D

Post autor: igig »

U mnie jest teraz kot ze złamaną tylną łapą i miednicą :-\ . W środę jak wyszłam z psem to go znalazłam w krzakach w ogródku, odprowadziłam szybko psa do domu żeby nie przeszkadzał i chciałam go wziąść, ale kot zniknął. Następnego dnia znów wyszłam z psem i kot leżał w w innym miejscu ogródka, ale tym razem już w ogóle nie mógł stanąć na tylnich łapach. Wzięłam go do domu, dałam mu kocie chrupki i wodę, na którą się rzucił. Wziełyśmy go z mamą do weterynarza. Okazało się, ze to złamanie otwarte. Odprysk kości przebił skórę od środka, na szczęście rana nie jest duża i nie widać kości. Był wycieńczony więc musieliśmy zostawić kota na jedną noc u pani doktor, bo nie mogliśmy go w piątek zawieść na kroplówkę. Odzyskał trochę sił. Wczoraj zrobiliśmy zdjęcie. Złamana miednica, kość podudzia i kość strzałkowa. Ewidentnie go samochód potrącił. W gre wchodzi operacja lub w najgorszym razie amputacja (do tej pory nie odzyskał czucia w łapie). Tyle, że taka operacja to koszt rzędu 350 zł plus 100 za wyjęcie drutu. Tyle, że to w tej chwili dla nas spory koszt, zwłaszcza, że już wydaliśmy na niego ponad dwieśdzie złotych. To dziki kot (właściewie to kot urodził się u sąsiada, ale jemu bym go nie oddała. Albo by go uśpił, albo zostawił na pastwę losu. Bo ,,koty są od łapania myszy'' >:( . On nigdy nie leczył żadnego zwojego zwierzaka, a miał bardzo dużo niestety. Nie mówiąc już o tym że ich suka miała niedawno młode bo ją wypuszcali na spacery po wsi jak miała cieczkę...). Nie chcemy go zostawić na pastwę losu ani oddać do azylu, zwłaszcza że go znamy i trochę nam ufa bo pozwalaliśmy mu w zimię spać u nas na klatce. Mój tata dzwonił do schroniska i dowiedział się, że można napisać pismo do Ktozu z prośbą o pokrycie całych lub chociaż częściowych kosztów. Zresztą nasza pani doktor, tak jak i pan doktor u którego robiliśmy prześwietlenie mówili że robili już operacje, które wspomagał finansowo toz. I teraz mam pytanie, ma ktoś z was doświadczenie z takim pismem? Co trzeba w nim zamieścić? Chcemy to złożyć jutro bo w tym tygodniu albo na początku przyszłego będzie operacja, ale też jutro możemy dopiero dzwonić spytać się co i jak. A dobrze by było gdybyśmy to napisali dzisiaj i jutro z samego rana zanieśli. Albo ew. znacie jakieś fundacje w Krakowie, które też mogły by wspomóc leczenie (bo wiadomo jak to z tozem bywa). Jak już kota zoperujemy ( i przy okazji wykastrujemy) to będe mu szukać domy, więc jak ktoś marzy o przepięknym czarnulku i pięknym imieniu Kazik to zwracajcie się do mnie ;).

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Harry i Ron :D

Post autor: Babli »

Iguana! Co u Was, hmm? :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Harry i Ron :D

Post autor: *Delilah* »

Ja kce pasztet !!!!! :D
A jak juz nie sam pasztet, to jakies wiesci :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”