Gizmo, Loki, Gus, Frodo i pies ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: unipaks »

Gratuluję "zaowocowania" kolorem! :D :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Bratka.a10 »

To czekamy niecierpliwie aż naprawisz aparat. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

unipaks dzięki ;) bratka staram się naprawić ale ciężko teraz się już w ogóle włączyć nie chce ::)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Bratka.a10 »

Postaraj się!! Foty mają być ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Eve »

No .. foty by się przydały ::)
:-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

staram się ;) chociaż nie zaprzeczę że będzie fajnie jak aparat padnie na amen ;) przynajmniej tymczas zdjęć nie będzie miał i może zostanie u mnie :D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: Bratka.a10 »

Hahahaha hajer, chytry plan ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

trzeba kombinować ;)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

Z PAMIĘTNIKA GEXA

DZIEŃ KTÓRYŚ TAM ;)

Długo nas nie było widać bo naszej pani zepsuł się aparat, na wieść o tym odetchnęliśmy z ulgą , jednak pani się zbuntowała i złapała za komórkę ::)
Wszystko u nas po staremu, żaden z nas nie choruje, mamy głowy pełne pomysłów, szczególnie ja. Biegam jak szalony po mieszkaniu, ostatnio nabrałem trochę odwagi i pokazuję Tarzanowi gdzie jest jego miejsce, a wczoraj dostaliśmy spóźniony prezent mikołajkowy w postaci nowej klatki i pokazałem pani jak cudownie jest samemu decydować kiedy chcę być na wybiegu a kiedy w klatce ;) Ale się wściekała, chciała patrzeć na ten straszny film w którym chodzą ludzie z długimi zębami i gryzą innych ludzi, a ja tak tego nie lubię,więc zacząłem się przeciskać przez pręty. Powiedzcie mi jak ona tak może, przy mnie oglądać takie straszne rzeczy, przecież ja jestem jeszcze dzieckiem ::)
Dobra przejdę może do najważniejszego i pokażę wam zdjęcia o które tak długo prosicie :P

Nasze nowe lokum wygląda tak:
Obrazek Obrazek Obrazek
jest prze ogromne, pani coś mówiła panu że na 7 szczurków a nas jest przecież tylko 4, (chociaż ostatnio podsłuchałem że ma do nas przyjechać nowy kolega więc będzie nas pięciu)

Na początku się zestresowaliśmy i upchaliśmy w plastikowym domku we czwórkę, ale jak się wyspaliśmy to stres znikł i zabraliśmy się za zwiedzanie. Pierwsze co zauważyliśmy to że hmmm nie ma dna?
Edzio: Co to ma być? jak ja mam zejść na dół? przecież tam jest przepaść!!!
Fredzio wychylając się z hamaka patrzy w dół : Masz rację Edwardzie, nie widzę naszej żółtej kuwety, co my teraz zrobimy? Ja na pewno nie zejdę!!!
Postanowiłem wyjść z domku i zobaczyć co jest grane: Edziu? Fredziu? co się dzieje?
Edzio: Nie podchodź maluchu jest strasznie wysoko, zamiast kuwety jest przepaść.

Usiadłem w hamaczku i czekałem co wymyślą Edzio z Fredziem. Po godzinie dalej wystawiali łebki i spoglądali w dół, jednak w końcu obudził się wygłodniały Tarzan i nic sobie nie robił z krzyków Edzia i Fredzia, zaczął schodzić po prętach w dół, doszedł do półki, potem jakąś kładką zszedł na następną półkę, przeskoczył na hamak, i tyle go widzieliśmy. Strasznie się o niego martwiliśmy, Edzio chciał zejść tą samą trasą co Tarzan i sprawdzić co z nim ale nie miał na tyle odwagi. Fredzio tak samo. W końcu po 10 minutach
Tarzan zawołał: Chłopaki czemu nie przyszliście na kolację?!
Odetchnąłem z ulgą. Tarzan żyje czyli nie ma żadnej przepaści. Jednak Edzio i Fredzio nie byli przekonani, i dalej balansowali na skraju hamaka, ja postanowiłem wymknąć się tyłem, zeszłem po prętach do koszyka, potem zeskoczyłem na półeczkę, patrze a Tarzan w tej niby przepaści siedzi w misce i je naszą karmę :o
Zawołałem: Fredziu bierz Edzia i chodźcie!!! Wszystko jest ok nie ma żadnej przepaści!! Kuweta zmieniła kolor na ciemno niebieski!!!!!

Po chwili Fredzio już był na dole a Edzio szedł tuż za nim. Zaczęli jeść
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kiedy napełniliśmy brzuszki postanowiliśmy pozwiedzać tą ogromną klatkę. Każdy z nas poszedł w swoją stronę. Mamy w niej półki , hamaki, tunel, koszyki, domki z koszyków, sznur, i dziwny wiszący czarno szary przedmiot który jest okrągły, ale jak się okazało bardzo wygodny. Oto fotki ze zwiedzania:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Oczywiście w między czasie Tarzan zachował się znowu jak dziecko:

1.O sznureczek
Obrazek
2.Już cię prawie mam
Obrazek
3.Złapałem! Mniam mniam
Obrazek


To by było na tyle. Nie wiem kiedy znowu coś napiszę, pani ma dość zdjęć robionych telefonem, najwyżej będę pisał bez zdjęć ;)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: madziastan »

Ale Gex urósł, klateczka super!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

madzia urósł urósł, ale i tak z tż zauważyliśmy że wolno coś rośnie, reszta ogonów, szybciej rosła.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: madziastan »

U Cherry to samo, jej młodsze przyrodne siostry są większe od niej, ale dziś dostałam wiadomość od margot, że u niej Cherry rośnie wdłuż a jej stadko wszerz hahah :D Po nowym roku możliwe będę miała Cherry u siebie i myślę czy by nie zmienić jej imię.. co proponujesz? :>
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: ^Yuuhi^ »

hmm nie wiem ;) nie mam talentu do wymyślania imion :D ale Cherry mi się podoba.
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: madziastan »

No w sumie mi też się podoba :) No nic, trzeba na nią poczekać... ::)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pamiętniki szczurzych panów

Post autor: xiao-he »

No pięknie ... ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”