Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Weselnik :>

Post autor: Juni »

marchewa, GRATULACJE! :D Wreszcie coś pozytywnego na forum :)

:wav: :wav: no ja nie wiem :D cieszę się jak głupia :D :drap:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Weselnik :>

Post autor: Guślarka »

:wav: GRATULUJĘ, MARCHEWA!!! :lol2:
Ostatnio zmieniony ndz paź 22, 2006 8:02 pm przez Guślarka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

[quote="Szałas"]satanka666 napisał/a:
Hihi, nawet nie zamierzam się migać Żagań zaprasza [/quote]
ze ja napisalam :D :haha:

Szałas to ja sie zapakuje z Toba :jezor2:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: limba »

marchewa, GRATULACJE!!!! :klask: :wino:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Weselnik :>

Post autor: Vella »

pam pam pa ram pam pam pam
parampapampam pam pam

:klask:

Marchewa - wszystkiego co najlepsze Wam obojgu :D
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Weselnik :>

Post autor: Szałas »

[quote="satanka666"]ze ja napisalam

Szałas to ja sie zapakuje z Toba [/quote]

sam nie wiem czemu Ciebie wyświetliło ;p
a zapakowac sie mozesz ale ja pewnikiem na stopa pojade, jak nie przeszkadza to zapraszam, o ile marchewa nie ma obiekcji ;p
ale u kolezanki marchewy spie ja :P
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Weselnik :>

Post autor: helen.ch »

Ha, a ja mam blisko... bliziutko... :nuci: z kwiatkami polecę, jak przyjdzie czas...
Ostatnio zmieniony ndz paź 22, 2006 8:19 pm przez helen.ch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Weselnik :>

Post autor: Matylda »

he ja tez mam blisko, no moze troche dalej niz helen ale nie jest tak zle!!

Marchewa gratulacje :wav: :wav: :klask:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

Jeju ale ja sie ciesze!!!Włanie wykułam cała biologie na sprawdzian z bilogii z 3 godziny siedziałam i stukałam, a moim olejem napedowym było to ze jak sie naucze to pójde do szczurow, bo jak sie ucze to nie moge sie rozpraszac, i tylko czekałam na ten moement kiedy utwierdze sie w przekonaniu ze umiem wszystko i poszłam tam!!!Teraz siedze z nimi na ramieniu i delektuje sie wolnosciA!!!!!! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: marchewa »

To ja widzę że w razie jakby to się forumowe wesele szykuje :lol: Ja tam jestem za :D

Ajj, cieszę się normalnie, cały czas mam takie wewnętrzne "o jezu, super" gdzieś tam w sobie, i tak mi ono świeci i wszystko jakoś tak przez to robi się piękniejsze... 8)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

marchewa, a my sie cieszymy razem z Toba :jezor2:
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Weselnik :>

Post autor: helen.ch »

marchewa, :thumbleft: i tak trzymać, zyczę Ci żeby ten stan trwał jak najdłużej...
Obrazek
Naciol
Posty: 89
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 10:39 am

Weselnik :>

Post autor: Naciol »

marchewa, gratulacje, gartulacje :D Dużo szczęścia itd, ale na życzenia ślubne chyba jeszcze czas przyjdzie :hyhy: Nawet chyba niedługo :hihi:
No, jak napisała Juni, nareszcie coś pozytywnego na forum, a nie same marudzenie :lol2: nie że ja mam coś do tych, którzy marudzą, ale trzeba się cieszyć życiem :D

Ale się cieszęęęęę... ^^ Dzisiaj byłam w Castoramie farbę kupować ^^ Tata jutro będzie ściany w pokoju malować :D A później panele, malowanie mebli, przeprowadzka, kupienie klatki i szczureeeek :lol2:

Wariuję po prostu ^^
Ach, jakie życie jest piękne :D
Muahaha :lol2:

[EDIT] marchewa, i jak najdłużej ;) Jeszcze raz gratulacje :D
Ostatnio zmieniony ndz paź 22, 2006 9:00 pm przez Naciol, łącznie zmieniany 1 raz.
Słodziaki... :zakochany:
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Weselnik :>

Post autor: MANIAK90 »

marchewagratulejszon!!!!!!!!!!!!!!!Fajna godzina... :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask: :klask:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Sileas »

Gratulacje, gratulacje :)
Aż mi się na wieczór jakoś miło zrobiło, a jutro taki skopany dzień będzie. Jednak szczescie innych pociesza :) Za Waszą przyszłość! :occasion5:
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”