futrzaste momenty

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Tak wygląda gabowa cysta :(

Obrazek
Obrazek

A to już Krochmalini :D
Obrazek

I Gretka drzemiąca w pozycji "na Labo" ;D
Obrazek
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

I zapomniałam jeszcze:
powalający uśmiech Krochmala ;D
Obrazek
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Gaberson na stole. Czekam na telefon...
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: futrzaste momenty

Post autor: unipaks »

Saszenko, i jak, w porządku mam nadzieję - napisz choć słówko, że wszystko poszło dobrze - buziaki ślę :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

No fakt, zapomniałam tu napisać.
Długo to trwało. O 10 oddałam łobuza a dopiero ok 16.30 dostałam wiadomość, że się powoli wybudza i ok 18 mogę odebrać. Młoda dobre 2-3 godziny kręciła się w kółko, totalnie naćpana, packnęła w jedzenie najpierw twarzą, potem każdą częścią ciała po kolei. Obłożyłam od wewnątrz klatkę polarem, bo z hukiem się o nią obijała :( Teraz już lepiej, zjadła już drugą miseczkę obiadku i w końcu skłębuszkowała się i odpoczywa :) Jutro jedziemy na zastrzyk. Sznyta jest w takim miejscu, że kołnierz nic nie da. Czuwam. Od 7 godzin, przez następne 3-4 dni...
Dziękujemy za kciuki i buzi :-*
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: futrzaste momenty

Post autor: unipaks »

Uff...
Błogosławię, naprawdę błogosławię wziewkę... jak sobie przypomnę naszą Peanut po narkozie... :-\
Pogłaszcz Gabę delikatnie ode mnie i napomknij słówko o nieruszaniu fastrygi, a sama staraj się też drzemać kiedy ona śpi, choćby z ręką na małej :) :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Właśnie zamierzałam przenieść na noc chorobówkę do łóżka :P
Musieli mocno ją ciachnąć, bo z boku wygląda jak jeżozwierz z tymi szwami. Po cichu i bezczelnie liczę, że boli ją to na tyle, by nie zechciała sobie tam gmerać. Póki co, chyba jeszcze nie do końca orientuje się, na jakim świecie żyje, więc może troszkę się zdrzemniemy :)
Ale jestem zdziwiona, bo moje babeczki po sterylkach szybko i sprawnie się budziły i nie były takie kołowate. Niby to był skomplikowany zabieg, a całość trwała krócej i w ogóle jakoś tak inaczej było. No ale w sumie Gabiś jest malutka, może dlatego inaczej zareagowała na narkozę.
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Gytia, Greta i Gandzia obchodzą swoje pierwsze urodzinki ;D
Obrazek
Gabusi trochę smutno, ale jak wyjdzie na wolność to zrobimy poprawiny :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: futrzaste momenty

Post autor: unipaks »

:D No to wszystkiego najszczurszego, dziewczynki! I w dobrym zdrowiu trzy razy tyle :-* :-* :-*
A Gabę na osobności niewątpliwie też coś dobrego uradowało; pogłaszcz rekonwalescentkę ode mnie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Dziewczyny dziękują ;D choć mają lekkiego focha, bo im się stado nie odlicza :-\
Gabusia dostała swoją działkę urodzinowej sałatki. Jest jeszcze obolała i obrażona za wczoraj. Zresztą dziś dostała dwa zastrzyki w pupę (musiałam ją u weta ze stanika niemal wyciągać ;) ). Na szczęście odpukać, szwami się nie interesuje... I wygłaskana dziś została wzdłuż i wszerz i od początku :)

A i dzisiaj wyjechał od nas Krochmalini. Jakoś tak pusto się zrobiło bez niego ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: IHime »

Biedna, mała Gabulka. Cieszę się, że już po krzyku. Teraz ma być grzeczna, szwów nie tykać, nie fochać, guzów nowych nie hodować. :-*

Sto lat dla dziewczątek urodzinowych! :-* :-* :-*
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Dziękujemy, dziękujemy :D

Na zastrzyki przyjęła nas inna pani wet, bo nasza bezczelnie wzięła sobie urlop (to już drugi w ciągu miesiąca! skandal :P ) i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z ASa. Mimo, że nie nasza dr, to dokładnie obejrzała szew - czy wszystko cacy, pomiętoliła całego szczura - żeby zobaczyć, czy nic nowego nie wyrasta, napisała nam małe wypracowanko odnośnie opieki przez najbliższy czas (ok, tłumaczenie jak podawać antybiotyk doustnie na każdej z 4 dawek, to już było lekkie przegięcie - zrozumiałam za pierwszym razem :P ). Gabusia, odpukać szwami się nie interesuje, choć próbuje się tam nogą podrapać. Chyba w ogóle jej podcięli pazurki od tej strony, bo po lewej ma dłuższe ;) Apetyt ma umiarkowany i stanowczo odmawia przyjęcia stałego posiłku, korzysta na bezczela i pochłania gerberki, choć nie czyści miseczki od razu do czysta. Niemniej jednak kupy w normie, więc nie panikuję :) Za kilka dni zacznę przeżywać zdejmowanie szwów, Gaba wygląda jak skrzyżowanie szczura z drutem kolczastym i już widzę, że to będzie droga przez męki, krzyki, płacze i pewnie znów zostanę obesrana :P

A, i mam cynk, że Krochmalini rozgościł się już w nowym domku i ukąsił nową mamusię :o Łobuziaczek ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: Arau »

Biedne maleństwo, poszyte... Ale grunt, że się goi. Cieszę się, że AS się sprawdza, nawet bez pani Charmas, chyba nie będę kombinować i w razie czego panowie pojadą tam.
Ja przy drugim zastrzyku wyjmowałam Bubusia z włosów :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Pani Charmas jest na pierwszym miejscu (mimo tej niesubordynacji urlopowej :P ), a poza nią są jeszcze dwie panie (ale nazwisk nie pamiętam, jedna chyba na W). Natomiast jest tam jedna jeszcze, która na pierwszej wizycie z Gabą i jej cystą, sugerowała, że to zadrapanie i stąd opuchlizna i kazała obserwować. Nie chcę teraz sobie wyrzucać, że gdybyśmy zaczęli kurację tydzień wcześniej, to by coś zmieniło, ale mimo wszystko... po prostu więcej jej nie zaufam.
Ponoć jest jeszcze dobra lecznica przy rondzie Inwalidów, coś z łapami w nazwie :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: futrzaste momenty

Post autor: saszenka »

Odszczekuję powyższe! Kocham WSZYSTKIE panie z ASa!!!
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”