kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

no przecież i tutaj toast należy wznieść !

Wszystkiego najlepszego i spełnienia Boozowych marzeń !
Buziaki :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

I ode mnie też, takie siarczyste! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nietoperrr... »

I ode mnie również!!! :D Czekamy na jakieś relacje z imprezy,cokolwiek... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Raaany!
Nie myślałam, że Ktoś tu jeszcze o nas pamięta....
normalnie, się wzruszyłam i bardzo,bardzo dziękuję :P

Zbieram się i zbieram, żeby napisać co w kwarkowie, ale cóż; główna informacja jest taka, że potrzebna tu cysterenka geriavitu.... Niedawny Solenizant tuż po jubileuszu, stracił wielki szczurzy skarb: dwa górne, przednie zębiska :'( !
Arielek zaś, płaci chyba wysoką cenę za wolny oraz hulaszczy tryb życia: niedołężnieje mi zarazek...
Kitunuś- mój śliczny, Paskobrody Podarunek, pożegnał nas jeszcze zimą... mam nadzieję, że nie zapomniawszy Pierwotnej Opiekunki i odmienną po Tamtej Stronie, wspomina łaskawie- bo ja tęsknię za nim... Kwark Piętnasty; na zawsze jeden z nas .

Koszarawa, kotula moja- im starsza, tym bardziej rozpasana i solidniej chrapie >:D ....
A odmienna??? Hihihi! tej, to dopiero geriavit się należy....

Za to wszystko co powyżej, macie tu linka, od którego kwarkowo jest uzależnione od jakiegoś miesiąca:

http://www.lasy.gov.pl/bielik 8) (zwłaszcza, w ostatnim okresie, z racji serii majowych okoliczności wzruszaliśmy się - także patriotycznie :D )
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Też jestem uzależniona! :D :P
Właśnie w tej chwili karmi młode :)
Miło przeczytać coś od odmiennej :) chociaż chciałoby się częściej i weselej... :-\ a ząbki to nie odrosły..? ::)
Trzymajcie się tam i nie dajcie podstępnej starości! :-*

dla Kitunka [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

Przesyłamy w takim razie uściski i Geriavitu moc ;) !
Miło w końcu coś przeczytać o Kwarkowie !
[*] dla Kitunka...
Buziaczki !
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

może i Starsi Panowie trochę przesadzali w piosence, ale przecież chłopcy mają siebie, mają odmienną, a kto wie czy i Koszarawy na swój sposób nie mają ... - łebki do góry i zdrówka Wam chłopcy !


a Kitunkowi światełko
[^]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

o, żesz Wy.... Kochane :)

A jakże Uni: odrosły! I to jak szybko: we środę po południu zauważyłam, że Bobo ma problem z jedzeniem ( podejrzewałam gardełko, lub właśnie ząbki) , we czwartek poszliśmy do weta, dostaliśmy antybiotyk i przycięto nam ząbki- w poniedziałek Pan Doktor stwierdził, że owych ząbków nie ma; wypadły!
Było trochę horrorowo, bo w domu: dwa szczury, kot i człowiek, a każde miało odmienne potrzeby żywieniowe...szaleństwo i rozpacz... ::)
A tak poważnie, to przecież mogłabym moje Bobo karmić papkami do końca dni jego i moich- jednak- cóż to za życie dla gryzonia, który gryźć nie może... po kilku dniach (30 kwietnia) , usiłowałam dopatrzyć, czy dolne ząbki trzeba już przyciąć i co widzę i czuję???? U góry dwa cudne, pomarańczowe, prawie czteromilimetrowe sztyleciki O0
Czyż istnieje piękniejsza muzyka, niż odgłos chrupania? Do dziś wsłuchuję się w te dźwięki, niczym w najpiękniejszą kołysankę....
Właśnie! Bobo nie mógł gryźć – Arielka też! Ariel- Genialny Cudaczek, wykorzystał to doskonale i... teraz śpią przytuleni!
Booz, który od odejścia Aggeuszka „nie był sobą” i Ariel, który jak Niezapomniany Jerzol ( Ten Typ Tak Ma) – zachwyca ludzi, denerwuje szczury- za co płaci osamotnieniem... mam ich tylko dwóch- jestem szczęśliwa, że mają siebie nawzajem.


Ps: Bobo udowodnił mi ostatnio, że jestem kretynką- ale to wymaga dokumentacji fotograficznej, w którym to temacie Zarazki nie chcą współpracować- mam ok. 40 ujęć, ale g...no na większości z nich widać- próbuję dalej...
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

A wrzucaj byle jakie, ważne że będą zdjęcia! :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Eve »

Dwa małe sztylety a tyle radości :)
daj zdjęcia, no chociaż z piętnaście ... ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

(a któż to zrobił mi taką krzywdę i zlikwidował opcję miniaturki na imagoszoku?????? Szok! >:( )

Czeeeść: Obrazek


Jam jest Ariel, a Tyś kto? Obrazek

Kto mnie wołał, czego chciał? Obrazek

Jest tam coś dla szczurka? Obrazek
Niby nic szczególnego, ale jak się tu prezentuje mój, Boozowy ogonek! Obrazek



A to co? Obrazek

No nic. Cokolwiek to jest, Ja Bobo biorę toto w posiadanie :P : Obrazek



Masz jakiś pomysł? Obrazek

A jakże; wszak pomysły, to moja specjalność Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

To nie my, nas tutaj nie było i w ogóle: O CO CHODZI???

- Któregoś dnia zorientowałam się, że jest nas- prawowitych (bo do takich nie zaliczam moli spożywczych) lokatorów, o co najmniej jedno więcej: w doniczce pod doniczką z poziomkami- mieszka Magda. Obrazek
Magda jest dżdżownicą i aby była tłuściutka i szczęśliwa, na ostatnie zimne noce zabierałam poziomki do mieszkania, bo ponoć dżdżownicom szkodzi nawet lekki przymrozek, a to w końcu tylko donica i nie wiem, czy jest tam dosyć ziemi...
Magda, równie jak dla mnie, fascynująca jest dla Koszarawy ( na szczęście równie fascynująca, jak niedostępna) Obrazek

- Polowania na dowody mojego skretynienia ci dalszy, bo Bobo się wije i nie daje odpowiednio sfotografować ( może miłosiernie próbuje zapobiec kompromitacji opiekunki?)

Ps.: A małe orlęta, są takie niegrzeczne! rosną w oczach i już nie wiem: orzełki to malutkie, czy gęsi nieznośne! to gniazdo jest 30 metrów nad ziemią, a one tak się wychylają :o .... zawału można dostać :-\
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

ps.: szczuractwo na zdjęciach z parapetu ma mokrą sierść, bo w tacce była woda dla ochłody- woda- dziwnym trafem zachlapała (złośliwica jedna) bardzo niewłaściwe miejsce.... 8)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Cyklotymia »

Też podglądam gniazdo :D Uwielbiam maluchy!

A zdjęcia mega, mnie szczególnie urzekło to: http://imageshack.us/photo/my-images/6/dsc02869zi.jpg/ - ze sztywniackim kolegą xD
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Cyklotymia pisze:... ze sztywniackim kolegą xD
ale, on wcale "sztywniacki" nie jest ;D - jest łupem któregoś szczurackiego bazarku i jest mięciutki, sympatyczny i....grzeczny :P .
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zocha »

odmienna pisze:Ps.: A małe orlęta, są takie niegrzeczne! rosną w oczach i już nie wiem: orzełki to malutkie, czy gęsi nieznośne! to gniazdo jest 30 metrów nad ziemią, a one tak się wychylają :o .... zawału można dostać :-\
też sobie myślę, co one się tak wychylają, nie boją się, że spadną ::)
a rosną w mgnieniu oka :)


http://imageshack.us/photo/my-images/407/dsc02915c.jpg/ cudne śpioszki :-*
http://imageshack.us/photo/my-images/535/dsc02883o.jpg/ wygląda jakby się zastanawiał albo czekał czy ten pojazd odleci w końcu czy nie :D

Śliczne mordki, każda jedna :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”