Nasze pociechy ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
brush2

Nasze pociechy ;)

Post autor: brush2 »

Ania ----> Twój Bąbel jest przecudny! George też (miałam kiedyś chomika o tym imieniu), a Kasia... CUDo! :-D

Aś ----> wydaje mi się, że Twój Stinky jest bardzo podobny do mojego Pana J. ! =)

ostatnie Jego zdjęcie zaledwie sprzed kilku dni: Obrazek

GoHa ----> piękny maluszek. ja mojego ogona kupiłam, jak był niewiele mniejszy niż teraz ;-) więc nie mam zdjęć z tak wczesnego dzieciństwa, a szkoda.

Ludzie, śliczne macie szczury!!! :-)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: Ania »

Brush2 - pięknie dziękuję za komplementy w stronę szczurków ;) A przy okazji - Stinky jest u nas (u Aś był przelotem, gdy czekał na @lla w Warszawie bo niestety nie mogliśmy go odebrać inaczej, jesteśmy ze Szczecina - przy okazji pozwolę sobie jeszcze raz podziękować Aś). I nasz Stinkuś jest hm jakby to powiedzieć... 3 razy inny szczur? :D Znaczy tak wielki, że bardziej przypomina mutanta niż szczura (blisko 50 cm z ogonem) tak więc teraz już nawet z pyszczka nie przypomina Twojego czerwonookiego białaska... Teraz jego pyszczek wygląda jak pyszczek dużego żółwia (taki grubasek z niego, no) ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
brush2

Nasze pociechy ;)

Post autor: brush2 »

Oj tam... przypomina mojego, czy nie i tak jest cudny! :-D
Mój J. ma coś koło 40cm i też jest strasznie upasiony, to też zastanawiam się, czy nie kupić mu jakiegoś kolegi, żeby mogły się ganiać po piętrach klatki ;-) i zgubić trochę tłuszczyku :D Ale kocham go niesamowicie, wiesz? Mimo iż nie raz słyszałam od ludzi "o Boże! On ma czerwone oczy!" : <_< i broniąc swego zwierza sama też zaczynałam wtedy krzyczeć: "O kurde, a Ty masz n i e b i e s k i e!!!" z wyrazem obrzydzenia na twarzy. Zazwyczaj pomagało :P więc... Nasze szczurki i tak są najpiękniejsze i nic tego nie zmienia, ani długość ciałka ani jego... szerokość :D ani nawet czerwone ślepka. :P

Buziaki dla wszystkich ogonów!!! Cmok, cmok :-*
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: jokada »

Ja poprosze jakieś zdjęcia tego Białego Smoka - Stinkiego ;)

Duże jest piękne :D
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: Ania »

Dobra dobra ale będzie przez kraty, chyba, że uda mi się go przekonać żeby wyszedł na klatkę a może i na moje ręce (szczerze mówiąc trochę bardzo się go boimy bo w całym naszym życiu nie mieliśmy tak agresywnego zwierza). Jakby co to damy tu fotki ;)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
brush2

Nasze pociechy ;)

Post autor: brush2 »

ja też chcę je zobaczyć! :P
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze pociechy ;)

Post autor: lajla »

brush masz peiknego szczurasa:))
Platina szczurasy wydawaly sie juz naprawde dorosle i byly duze:)
oczywiscie nie byly czarno szare czy cos byly szare ale ciemno szare:) i naprawde ladne...
fajnie by bylo jak by ich cena sie zmienila bo byly sliczne nawet takiego doroslego bym mogla sobie kupic :)
PALATINA

Nasze pociechy ;)

Post autor: PALATINA »

lajla!
Jeśli naprawdę takie są, to ja też bym takiego chciała!

Dziś uśpiłam Majeczkę (husky) :(
i zastanawiam się, czy nie kupić sobie kolejneo husky, bo tak mi bez niej smutno...
Uwialbiam te czarne oczęta na białym tle, a teraz mi ich brakuje...
Jak bardzo brakuje...
Co mam zrobić???


brush,
Czerwone oczka można pokochać!
Ja ich kiedyś nieznosiłam, a teraz mam dwa albinosy.
Nie chciałam ich brać, bo bardzo mi się nie podobały, ale wiedziałam, że nie mogę pozwolić, żeby zostały w laboratorium, bo źle skończą...
Teraz wydaje mi się, że są piękne!
Nie traktuję czerwonych oczu jako czegoś dziwnego.
Są na swój sposób śliczne...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze pociechy ;)

Post autor: lajla »

platina bylam w czoraj w tamtym sklepe i pytam sie "ile kosztuja husky"
slysze: "z rodowodem czy bez?" mysle: (hehe baba nie skapcyla)mowie: "chodzi mi o te szczury husky" baba: "aaaa 9zl" ja- szok ale ztanialy:))
ale sobie nie kupie bo sa starsze a aj chce mlodsze:) niektore byly jasne a jeden byl bardzo ciemno szary i on by sie pewnie najdluzej utrzymal w swojej masci sliczny:)
co do bialych oczu mi sie nie podobaly jak bylam mala ale to przez to ze moje sisotrze sie nie podobaly a w etdy chcialam jej sie przypasowac:) a kiedys powiedzalm ze mi sie jednak podobaja i mam albinosa myszoskoczka:D i tusi tez sie podoba... (teraz ona chce ie mi przystosowac ;) ;) )
CIAPEK
Posty: 96
Rejestracja: pt mar 12, 2004 11:15 pm

a to moje :)

Post autor: CIAPEK »

cocker spaniel angielski - 11 letnia suczka Hexa.
Obrazek
Szczura jeszcze nie ma ;), trwa zbieranie funduszy na osprzęt itp:)
Były rybki bardzo długo - zostało 100 litrowe akwarium, ale z tego co wiem akwaria nie nadają się dla szczurów, prawda?? :)
Były też 3 chomiczki no i przed Hexą dwa psy.

btw, na forum nie ma możliwości dołączania załączników? Fotki tylko z ftp idą?
pzdr
Pozdrawiam!
KIKA <:3 )~
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze pociechy ;)

Post autor: lajla »

Ciapek mas zslicznego pieska uwielbiam coocer spanileki czarne sa sliczne :P
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: a to moje :)

Post autor: Ania »

[quote="CIAPEK"]btw, na forum nie ma możliwości dołączania załączników? Fotki tylko z ftp idą?[/quote]

Tak, tylko z zewnętrzych kont żeby nie spowalniać działąnia forum. Jest wyłączone, żeby nie przesadzać z ilością miejsca na serwerze.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: Ania »

Oto nasza Nina ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: jokada »

:D cudne maleństwo Obrazek
wiedz że efekt graficzny osiągnety :lol:

ja chce jeszcze jednego szczurka :roll: albo najlepiej od razu trzy
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nasze pociechy ;)

Post autor: Ania »

Osiągnięty efekt, ale za mało zmniejszyłam bo nie miesci się w linii, jest bodajże niecałe 700 pixeli a poziome zdjęcia mają po 400 szerokości - jedno jest pionowe co ma 300... i tak zawsze muszę coś skopać :D
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”