oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Dziękujemy za komplementy (szczególnie łysy, bo to dla niego nie jest codzienność - choć ja mu to powtarzam co chwila) :wink: Goły ma pół roku, ale pojedyncze włosy pojawiają sie okresowo (to normalne u tego typu łysolów - Nude -) Są różne rodzaje łysych, a mój to właśnie ten, który ma co jakis czas namiastki sierści :lol:
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

ahh tak wlasnie tak sobie o tym myslam bo jest hariess i sfinks sfinks ma owlosiona letko glowke a hariess jestcalkiem lysy :) a teraz pojawia sie nude ciekawe jaki mi sie trafi Lysol :D
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Na pewno śliczny i kochany!!!
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

no to tez racja a dlaczego to jest pewne ?? bo wszystko jest slicnze i kochane:)) w pietek zaplacilam juz polowe za lysola i czekam tylko az sprzedawca da mi znac ze szczur juz czeka w sklepie a ja porwe kase i lece po lysla juz sie z Floydem doczekac neizmozemy :d :wink:
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

heheh dzisaj pierwszy raz widzalam szczura latajacego jak pies za swoim ogonem :lol: musze powiedzec ze wygladalo to super:) a ogon i tak niezostal zlapany... ale to mi dalo do zrozumienia ze zabawa w atakowanie mojej reki i atakowianie raka szczura floydowi niewystarczy teraz gania jak kot za kawalkiem sznurka z kokartka:)) naprawde by mu sie kolezka przydala po nim do tej pory ani sladu ale jutro bede dzownic i sie dowiadywac:D
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Zaczynam się już niecierpliwić :wink: Mówiłam już mojemu Gołemu, że będzie miał kolege w internecie, a tu nic... :D
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

hehe ja wiem co czujesz olka moja imieniczko :wink: bo ja tez juz sie starsnzie neicierpiwie jesli niebede go maila w tym tygodni ta ja nie wiem co ja zrobie chyba pojde do tego P. WOjtka powiem zeby mi dal adres hodowcy i pojde na nogach do neigo pozabijam ich obydwu!!! :twisted:
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Imienniczko! Co z tym Twoim łysolkiem???
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

no wlasnie dzownilam w ta srode do faceta ( juz 4 dni minely ale to leci) i powiedzal ze mozliwe jest ze w tym tygodniu
bo 2 tyg jak do niego temu dzownilam mowil ze lyslki jeszcze slepe wiec hmmm teraz juz pewnie maja kolo 4 tygodni wiec moe w tym tygodniu naprawde uda mi sie go jzu meic:) mialam nadzeje ze floyd i pink beda podobnej wielksoci no ale sie nie udalo trudno:)
ale jaja by byly gdyby floyd mysial ze tojego bo amle i lyse :P choc on w ogole nie ma instykty macierzynskiego :) wiec hehe chyba z tego nici beda :wink:
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

To fajnie. Już się wystraszyłam, że zrezygnowałaś z chęci posiadania nowego szczurasa. :D Bardzo chcialabym, mieć z kim podzielić się swoimi spostrzeżeniami i zmartwieniami odnośnie hodowli łysolków. Ciężko tak samemu...a mój Goły też chciałby mieć kolege...
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

ja zrezygnowac nigdy!!
ja bym anwet na niego dwa lata czeklaa jak nie dluzej!!:)

szkoda ze samiczki nie masz ja bym miala samczyka i bysmy mieli wielkie grono malych lysolkow fajnie by bylo:))
moze zrobimy sczurzego "juniora"?? :wink:

byla tu taka karolinaw na forum z lysolem :) ale przestala jakos pisac teraz tez zadko bardzo bardzo do sibie maile piszemy ale ma lysolka :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: olka »

Troche mnie tu nie było (ciężki tydzień) więc się nie orientuję... Lajla, masz już tego łysolka???
Olka
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

nie jeszcze nie mam... i jestem powoli zla i juz mam dosc tego czekania ale nie mam innego wyboru a nie zrezygnuje bo chce miec tego lysola i zal mi 20 zl za to juz bym mogla miec 2 inne szczurki ale chce lysola i jakos sie doczekam nawet jak bym miala ptu ptu jesczcze 2tyg czekac...
a w ogole szczury z moich obliczen sa juz w wieku 5-6 tygodni wiec spokojnie bym mogla je miec... ale teraz zostaje sprawa jak p.wojtek szybko sprowadzi te szczurki do karkowa heh ciezkie tez zycie... ale cierpilowas poplaca :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: zmijka24 »

sliczne masz te ogonki:))))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

oh! szczur!! ;) Floyd!! i jego zapalenie pluc :(

Post autor: lajla »

aaa jaka radocha ide w poniedzalek po lysego szczura mogalm bym miec go juz ale aksy nei maialm!!! i jutro moglam bym po niego isc ale jade na konie i jak ja wroce zoolog bedzie juz akmniety w niedziel jest nieotwarty a jakos w wytrzymam do poniedzalku zleci to szybko :)) a w ogole w poniedzalek tez bede miala drugiego myszoskoczka wiec ani szczur ani myszol nie beda samotni:)) mam nadzeje ze wszystko sie uda co do floyda jestem pewna bo on jest abrdz spokojny terenu nei znaczy gdy biore go po albercie zachowuje sie spokojnie z albertem jest na odwrot bo gdy go biore po floydzie i mam zapach floyda zaczyna mnie grys wiec boje sie ze braciszka swojego tez nie zaaakcepuje ale jakso tos ie zalwati kalte sie wytrzysci i te wsztskie inne potrzebne bzdury
a w ogole jutro wlansie ajde na konie przywioze badyle i kaltka bedzie skonczona :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”