Nie ma szczurków [*][*][*][*][*][*][*][*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Tuptuś....

Post autor: Nina »

Cudna dziewuszka :) Młodziutka jest :) Na razie nie wygląda jakby miała  'mieszkańców' :P Ale teraz to tylko czas rozstrzygnie  ;) Trzymam kciuki coby mała nie miała zamiaru powiększać rodzinki  :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

Dzięki za pocieszenie :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Tuptuś....

Post autor: alainaprv »

Nie bój się kochanie, jest szczuplutka i malutka :)) Zobacz jak wyglądała moja Szanta w ciąży...:)

http://szczury.org/index.php?action=dla ... =971;image
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

Ojoj, to faktycznie daleko jej do tego... :)
W takim razie wychodzi na to, że wariatką jest sama z siebie. Zauważyłam, że ma tendencję do dośc agresywnego łapania zębami czekogolwiek, co znajdzie się między kratami klatki. Tym się pocieszam...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Tuptuś....

Post autor: yss »

muheheh, moja lily na pewno nie jest w ciąży, a bliżej jej do szanty, niż do twojego tuptusia.... szanta wygląda bardzo smukło i ślicznie, ale niestety - ja cię nie pocieszę. po tao, która miałam u siebie na tymczasie i która powędrowała do marrtiny, nie było widać NIC po kilku dniach od adopcji przez marrtinę mała zaczęła rodzić........... po młodziutkich, jeśli mają niewiele kluseczek w brzuszku, może nie być nic widać... do ostatnich kilku dni.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

Obrazek

Postępy w oswajaniu marnie idą, cho mala nie gryzie poza klatką i paluchami wtykanymi w pręty.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

Moja mała właśnie biega sobie po biurku i po mnie. Nie gryzie mocno, parę razy skubnęła mnie w ucho i szarpnęła ząbkami za bluzkę.
Boję się, że nie dam rady jej oswoi. Jest z nami już 10 dni a sytuacja się specjalnie nie zmienila - poza tym, że troszkę reaguje na cmokanie.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Tuptuś....

Post autor: Pamelka666 »

ooo... dopiero 10 dni ja masz? myslalam ze dluzej... poczekaj, az sie przyzwyczai to wtedy jej przejdzie.
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: Tuptuś....

Post autor: Izabela »

Bardzo często zdarza się, że szczur gryzie palce wetknięte przez pręty, po prostu takich rzeczy nie lubi, drażnią go. Jeśli Twoja mała gryzie wyłącznie przez pręty, to po prostu nie wkładaj paluchów, tam gdzie nie trzeba  ;).

No i witam kolejną zaszczurzoną z Lublina  ;D
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

Postępy w oswajaniu marne - Tuptusia nadal boi się ludzkiego głosu, ruchu itp.
Już niedługo przeniesie się do większego mieszkania (zdecydowaliśmy się na szynszylówkę 60 cm, z różnych przyczyn) i przybędzie jej kumpela - śliczna czarno-biała kapturka, jedna z małych znajdek, które ktoś pozostawił w Gdyni w autobusie. Już zastanawiam się nad imieniem:).
Bawiłyśmy się dziś w chowanego - ja zmieniałam ściółkę a Tuptuś wlazla pod narzutę od fotela :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

No i stało się...
Wczoraj Tuptek dała się pomiziac. Łaziła sobie po biurku, "wpasowała" się między klawiaturę i mysz i pozwalała się głaska, rozpłaszczyła się tak słodko, przymykała oczka i kładła uszka na boki - to chyba oznaki tego, że było jej przyjemnie? (mama nadzieję).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Tuptuś....

Post autor: Telimenka »

jak dała sie głaskac to krzywdy jej nie robiłas :D a skoro lezala i sie plaszczyla to na bank bylo jej milutko  ;). jak juz daje sie miziac i nie jest to krotko trwale to rowniez przesylam mizianko dla Małej  :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

No to wygląda, że krzywdy jej nie zrobiłam a wręcz przeciwnie.
A ucieszyłam się jak głupia :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
lolcia826
Posty: 22
Rejestracja: pn lip 09, 2007 12:42 pm

Odp: Tuptuś....

Post autor: lolcia826 »

a widzisz!! moja młodsza szczurcia jest u mnie od 2 miesięcy i ciągle nie jest skłonna do miziania... i kąsa paluszki przez pręty. jak coś bardzo chce to jest przemilusia i w ogóle, ale jest to tak "charakterny" zwierzaczek, że to się w głowie nie mieści! taka malusia, a taka indywidualistka!! ale przeraża mnie troszkę to, że mieszka ze mną, a zdecydowanie bardziej szaleje na punkcie mojego narzeczonego!! chyba brak jej faceta :) przez ten jej uparty łepek do tej pory nie udało się łączenie  z starszą szczurcią - bo ten mały upierd ciągle za nią chodzi,a starsza jest tym zirytowana :P
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Tuptuś....

Post autor: Magamaga »

Tuptuś nadal lubi złapac palucha wsadzonego w pręty - ale chyba po prostu taka jej uroda, nie sądzę żeby wynikało to z agresji.
Mam nadzieję, że u mnie łączenie pójdzie bezproblemowo, druga ciurka będzie młodziutka, Tuptek też stara nie jest, więc może...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”