ciagłe bójki ?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: tamiska »

jest sędzia i pilnuje?
to chyba sędzia zrobił sobie przerwę, jak lily postanowiła poderżnąć gardło małej szynszylce i wyszarpała jej w szyi dziurę o średnicy 5 mm :]
Chodzilo mi o to, ze jesli szczur (glownie chodzi o samcow) zadaje rany w tych miejscach drugiemu szczurowi oznacza to, ze ma problemy hormonalne lub inne i nalezy rozdzielic takie zwierzaki... W kazdej walce sa zasady u zwierzat takze...

Z ta porfiryna czerwona yss ma racje :) Czesto jest tak, ze jak jeden szczur iska drugiego a ten ma jasne futro to zostawia troche przypominajaca krew wydzieline (porfiryne).
paweldnb
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 10:43 am

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: paweldnb »

już trzeci dzień i krwi nie ma... tulą się iskają do pisku , wariują jak na załączonych filmach :D nie bawię się z nimi w bójki bo jeszcze zdecydowanie za wcześnie ledwo Plamka zaczyna reagować na swoi imię/ a może na sam dźwięk /

Zastanawia mnie teraz czy mogą si już po tych dniach "znienawidzić do krwi" ???
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: yss »

nie mogą się znienawidzić. po filmach widać, że się bardzo lubią.
na twoim miejscu bawiłabym się z nimi. zabawa z ręką szybko oswaja szczurka. szczupaki panicznie się bały podnoszenia i nawet głaskania, ale do zabawy z ręką były całkiem chętne. a potem to już poszło...
ten się nie myli, kto nic nie robi
paweldnb
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 10:43 am

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: paweldnb »

mama nową klatkę .....duża 3 poziomowa. Od razu wpuścić tam ogonki dać jedzonko picie itp czy z jedzonkiem poczekać jakiś czas ?
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: yss »

na co ty chcesz czekać? po co? na głodnego lepiej się zwiedza nowy dom czy jak?
ja nie rozumiem twoich postów, może ktoś inny zechce się tu wypowiadać.... bo ja nie rozumiem pytań.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: Malachit »

pawel, opcja nie wkladania jedzenia jest tylko przy laczeniu szczurzyc, twoje juz sa stadkiem wiec nie rozumiem, w jakim celu chcesz im nie dawac jesc :P
a tak swoja droga, chyba za duzo naczytales sie na forum o klopotach i problemach, ze tak szukasz dziury w calym? :D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: tamiska »

Nie musisz nic robic. Wloz je poprostu. Zrozum to jeszcze dzieci i sie lubia :) Nie ma co sie martwic. Szczurze dzieci jak i ludzkie mysla tylko o zabawie, wyimaginowanych bujkach, sa naiwne i slodkie.


Co do nie dawania jedzenia to przy samcach doroslych lepiej tez tak zrobic. Np. moj Bushi chyba kiedys byl glodzony, bo jak do mnie trafil bronil jedzenia, wiec wolalam im nie dawac jesc na poczatek.
paweldnb
Posty: 40
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 10:43 am

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: paweldnb »

@ yss : pytania wydają się być glupie , ale wole uniknąć pomyłek i pisania postów typu mam wielki problem .Jestem świezy w temacie szczurków wiec proszę o wyrozumiałość
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: tamiska »

No dlatego mam nadzieje dostales odpowiedz na wszystkie pytania :) Kto pyta nie bladzi :D heh
Awatar użytkownika
kwiatlotosu1982
Posty: 30
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 8:26 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ciagłe bójki ?

Post autor: kwiatlotosu1982 »

yss pisze:łzy i wydzielina z noska są u szczurów czerwone
też jestem nowa jeśli chodzi o szczurze sprawy, mój chłopak odrobinkę panikuje jak malutkie walczą. chętnie przeczytałam to co tu napisaliście - jasno, przejrzyście i prosto :) i dzięki za info które zacytowałam - tego nie wiedziałam ani nie wyczytałam w necie :) a moje kochanie z pewnością spanikowałby gdyby czerwoną smużkę zobaczył na futerku dziewczynek :)
Szczurza mama :)
LiliObrazekPuniaObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”