co z nią jest?:(

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zlosnica
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 21, 2009 10:20 pm

Re: co z nią jest?:(

Post autor: zlosnica »

ale mimo wszystko nie zaluja ze ja kupilam...
ja jestem z okolic Warszawy i niestety ciezko u mnie z transportem;/ wiec musialoby to byc gdzies w kolicy, no albo musialabym prosic o pomoc. ak czy siak aktualnie nie znalazlam na forum szczurkow z okolic warszawy czy tez z samej warszawy, ale moze zle szukam?
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: co z nią jest?:(

Post autor: zalbi »

zlosnica pisze: ja jestem z okolic Warszawy i niestety ciezko u mnie z transportem;/
smieszniejszej rzeczy już dawno nie przeczytałam. do warszawy jest najwięcej transportów. widac nie chciałas, ot co.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
zlosnica
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 21, 2009 10:20 pm

Re: co z nią jest?:(

Post autor: zlosnica »

mialam na mysli moje, nie czyjes mozliwosci, ale jezeli az taka smieszna jestem to sry za zabieranie czasu
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: co z nią jest?:(

Post autor: Kameliowa »

zlosnica pisze:mialam na mysli moje, nie czyjes mozliwosci, ale jezeli az taka smieszna jestem to sry za zabieranie czasu
Co to za problem, bo nie rozumiem. Skoro nie masz daleko, tym bardziej do stolicy, to bez problemów możesz adoptować szczuRKI. Chyba że wolisz się obrazić na wszystkich za chęć pomocy, to proszę.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
zlosnica
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 21, 2009 10:20 pm

Re: co z nią jest?:(

Post autor: zlosnica »

czy ja sie obazam? nie, tylko w momencie kiedy pisze a to dla kogos jest smieszne to wybaczcie ale mile to nie jest.
prsilam o rade i pomoc a jak narazie zostalam potepiona za niewiedze i nieznajomosc forum wynikajaca tylko i wylacznie z tego iz udzielam sie tu od niedawna. jezeli az tak wiele wymagam, mam na mysli wyrozumialosc, to przepraszam.

DK z moglabym sie skontaktowac aby adoptowac szczurka w okolicy?
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: co z nią jest?:(

Post autor: Kameliowa »

zlosnica pisze: DK z moglabym sie skontaktowac aby adoptowac szczurka w okolicy?
pardon, nie rozumiem. pytasz mnie z kim, tak ?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: co z nią jest?:(

Post autor: Zorlis »

zlosnica pisze: prsilam o rade i pomoc a jak narazie zostalam potepiona za niewiedze i nieznajomosc forum wynikajaca tylko i wylacznie z tego iz udzielam sie tu od niedawna. jezeli az tak wiele wymagam, mam na mysli wyrozumialosc, to przepraszam.
Udzielasz się, a mimo to popełniasz te same błędy, co przy poprzednim szczurze - kupiłaś w zoologu i trzymasz samotnie, licz się więc z "potępieniem". Wobec czego wyrozumiałość? Lenistwa? Uporu? Wymówek?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: co z nią jest?:(

Post autor: Paul_Julian »

zlosnica pisze:czy ja sie obazam? nie, tylko w momencie kiedy pisze a to dla kogos jest smieszne to wybaczcie ale mile to nie jest.
prsilam o rade i pomoc a jak narazie zostalam potepiona za niewiedze i nieznajomosc forum wynikajaca tylko i wylacznie z tego iz udzielam sie tu od niedawna. jezeli az tak wiele wymagam, mam na mysli wyrozumialosc, to przepraszam.

DK z moglabym sie skontaktowac aby adoptowac szczurka w okolicy?

A kysz do działu "TRANSPORT" :)
Okolice W-wy to najlepsze okolice , pełno ta transportów.
Tylko MUSISZ odezwać sie w odpowiednim dziale. A nie tu.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”