Dziwne zachowanie.

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Dziwne zachowanie.

Post autor: dusiaczek »

haha xD jakiż ten światek mały... ;p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Dziwne zachowanie.

Post autor: dusiaczek »

Sory posłało się zanim skończyłam pisac:
U Szendzielorza raczej będzie babeczka, ja za leki na pasożyty [dla dwóch] płaciłam 25 (zastrzyki + psikanie) i za 10 dni samo psikanie kilkanaście złotych jakoś.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
rudaaa
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:58 pm

Re: Dziwne zachowanie.

Post autor: rudaaa »

No zobaczymy czy w ogóle chodzi o te pasożyty. Chwilami go tak znosi że serio mi sie wydaje jakby zaraz miał. ekhm..no wiesz.
Siedzi wciąż w tej misce na żarcie, w ogóle zauważyłam że nie robi kup, boję sie że ma jakieś pasożyty w środku czy cos. No nie mam pojęcia, miałam już 2 szczury, ale pierwszy raz mam taki przypadek że nie wiem co robic. Więc pójde i mam nadzieję,że się dowiem.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Dziwne zachowanie.

Post autor: Paul_Julian »

Was obydwie to tylko pacać packą na muchy ! Dobrze, że chociaż wszystko jakoś lepiej sie teraz układa.
Na pasozyty wewnetrzne równiez zadziała ivermektyna. A na zatwardzenie można podać troszkę oliwy.

I napisz koniecznie co powiedział wet.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”