Spory między Dziewczynami.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Sissel
Posty: 238
Rejestracja: czw lut 10, 2011 12:18 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Szprotawa/Żagań

Re: Spory między Dziewczynami.

Post autor: Sissel »

A u mnie z czterech dziewczyn piszczy jedna. Ponieważ mam stadko od kilku dni, to jestem na trybie "czówaj". Mimo, że wiedziałam, że jak się nie biją do krwi, to nie ma co sobie głowy zawracać. Obserwowałam je i okazało się, że mam absolutną panikarę w stadzie :D Piszczała, bo inna samiczka ją myła. Ale upewniłam się czy jej gdzieś może nie podgryza ta starsza, ale nie. Poprostu lubi piszczeć z mniej ważnych powodów ;)
Ze mną: Bianka vel. Janeczka[*]
Ufo000000
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 21, 2011 6:55 am

Re: Spory między Dziewczynami.

Post autor: Ufo000000 »

Witam
Mam dwie samiczki pół roku, są z tego samego sklepu, mają identyczne barwy, od małego ze sobą, tyle że jeden jest dużo większy.
Pół roku był spokój aż tu teraz jakieś konflikty, momentami sie tłuką i piszczą do puki ich nie okrzycze, wtedy się rozdzielają. Zawsze atakuje ten mniejszy, i wącha pod ogonkiem większego. I musiał go trafić w oko bo ma takie mętne i przymrużone. Poczekać jeszcze? Widzę że nie bardzo śpią że sobą tak jak wcześniej i ogólnie ten mały jak diabeł się zachowuje, zawsze był bardziej dziki od tego większego i jakiś niespokojny ale sie dogadywały a teraz afera.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”