Nasze futrzaki :}

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

napewno nie musisz sie martwic sze szczuraztka nie znajda domu :) pewnie masa ludzi z forum bedzie chciala 'takiego' scurcia :) (teraz tylko namawiaj chlopaka na samca) :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

jej macie downunder!! przesliczne :D jejku, jejku!! hehe milo ze sa zdjecia bo ja tylko takie myszy widzalam ;) ale eeeh sliczne sa silczne :roll:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Z tym rozmnazaniem to jeszcze troche poczekam ;) Na razie najwazniejsza jest odpowiednio duza klatka (woliera) ktora mam za niedlugo dostac. No i brat ma mi wyslac 'stara' klatke Misku, ktora jest portrzebna w czasie ciazy i karmienia maluchow. Nie mam zamiaru rozmnazac w nieodpowiednich warunkach. Jak juz wspomnialam wychowalam sie - mozna by powiedziec - JAK na wsi, wiec zdaje sobie sprawe z tego co robie (mam nadzieje ;)). Mialabym juz tutaj chetnych na szczura, co jest bardzo wazne, gdyz nie bede robila eksperymentow rozmnazajac szczurki a potem nie wiedzac co z nimi dalej robic ;)

W wieku 14 lat mialam chomiki i pech chcial, ze moj osobno trzymany samiec (ktory byl zreszta maciupenki ;)) uciekl z klatki, a ze moja samica zawsze miala otwarta klatke... eeeh.. no to stalo sie! Pamietam jaki mialam stres, kiedy zauwazylam, ze samica robi sie coraz bardziej okraglutka... Jak wariatka szukalam chetnych na chomika bojac sie, ze bede miala cala sfore chomikow w domu a mama mnie na dwor wysadzi :P Na szczescie po porodzie (9 rozowych kluseczek) i wykarmieniu malych przez matke mialam wiecej chetnych niz chomikow :D A sliczne byly.. Biale z szaro-czarnymi koncowkami wlosia :) Srebrzyste :) Slicznosci!
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Nasze futrzaki :}

Post autor: IVA »

Piekności :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

i dobrze! odpowiednie warunki sa bardzo wazne ;) a chetnych napewno znajdziesz sadze ze tu jak i w filandii :lol:

a ja poczekam :D nawet mi to troche na reke! ale na mnie mozesz liczysz zawsze juz masz zaklepane 1-2 szczurki :lol:
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: Eruntale »

wild moon...a kiedy zamieżacie w nasze skromne progi zawitać?(coś mi się wydaje że zostaniecie powitani w krakowie orkiestrą dętą, paradą i okazjonalnym festynem-lajla, dałoby się zorganizować, ne? ^____^).po prostyu chodzi mi ile nam czasu pozostało na urabianie rodziców ("mamoooo!!taki słodki szczurek z finlandii!!mamooo!")
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Eruntale i Lalja: Planujemy przyfrunac w lecie ;) Tak ze macie czasu jak marasu ;) A ja (my) prosilabym o skreslenie tej orkiestry detej i te pe, bo mi faceta sploszycie ;) Przeciez on JEST FINEM! :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

no eruntale wydalo sie hehe wiesz nie ladnie! chcesz okrasc Woldmoon ze wszystkich jej szczurow a wierz ze bez swojego faceta sobie z toba nie poradziw ;) wiesz nie spodziewalam sie tego po tobie!! ;)

wildmoon czyzby twoj chlopak nie lubil muzyki detej :lol: ;)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Coz.. Taki stereotyp Fina to cichy czlowiek, spokojny, raczej introwertyczny. Nie lubia szumu wokol ich osoby, ich zdania sa krotkie a zwiezle. Jesli nie maja nic do powiedzenia, to potrafia siedziec i milczec i jest okay :P A Janne dodaje, ze Finlandia ma najlepszych skoczkow narciarskich na swiecie :P :) ;)

Jesli znasz anglieski i chczesz poczytac o Finach: http://zorlim.cjb.net/finnish_mentality/ ;)

Pozdrawiamy :)

P.S. Nie wiem jak by zareagowal na muzyke deta, pewnie by sie gdzies schowal biedak ;) Ale wiem, ze gdyby Nightwish dali koncert specjalnie dla niego, to oj oj oj ;) Pewnie by ze szczescia nasiusial sobie do gaci ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

nie, wiem, wiem ze Fini to cichy spokoju narod ;) slyszlam pare rzeczy o nich ;) no ale kraj maja wspanialy i tego sie zaprzeczyc nie da :D

hehe pewnie sie cieszysz ze twoj chlopak w wiekszosci nie rozumie tego co mowisz... a moze on sie polskiego troche poduczyl :>


ps. eee dupa ze mnie starszna i moj angieslki marny, wiec moze bym cos tam doczytala ale niezbyt wiele ;)

ps2. no tak to czasem bywa, ja ogolnie tez lubie ciesze (np. najcziszej z calej rodziny ogladam TV slucham radia... jak mi podskocza o jedno glosniej to mi uszy pekaja ;) no i ogolnie lubie cisze) i tez zapewne bym uciekala przed eruntale i jej wykonaniem orkiesty dentej :lol: ;)
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

Nasze futrzaki :}

Post autor: zła »

wiec co z tego wynika? ze powinnas se lajla chlopa fina znalesc ;) :P
Obrazek i Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

hehe no wildmoon po takich wnioskach to tychyba nie powinnas z chlopakiem do krakowa przyjezdzac :lol:
nie no mi wystarczy krakowiaczek ktory chodzi ze mna do szkoly ;) ja juz go wycisze :lol: choc taki fin lub norweg... eee nie ja niezbyt za blondynami... choc nigdy nie wiadomo ;) najchetniej to bym chciala zeby mnie porwal irlandczyk do irlandi lub jakis przystojny japonczyk do japoni :D lub polaczek do domku z ogrodkiem ze stawikiem po ktorym plywaja kaczki :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

[quote="zła"]wiec co z tego wynika? ze powinnas se lajla chlopa fina znalesc ;) :P[/quote]

A ja na to tak :D zla... ;)

Hehe, Lajla ;) Ja bardzo Wam dziekuje za takie huczne przywitanie ta orkiestra deta itd :*
Wiesz, ja NIE planowalam skumania sie z Finem (czy jak to tam zwia ;)) ON sam na mnie wpadl i tak sie jakos stalo, ze tu na tym milym odludziu wyladowalam ;) Blondynem nie jest :P A co do blondynow, to powiem, ze ja w nich tez nie za bardzo gustuje a tutaj wiecej ciemnowlosych jest :D No.. eeeh.. Znam tu kupe facetow, ktorzy sa muzykami i oni zazwyczaj.. No coz, FARBUJA sobie wlosy na czarno/ciemny braz :P :P :P Na szczescie moj tego robic nie musi ;)

(Acha, a jak chcecie sobie fajnej muzy posluchac to dam wam namiary na fajne finskie zespoly ;) Zrobie kumplom reklame ;))

Lajla.. Ja TEZ chce domek a w nim saune i domek letniskowy nad jeziorem i tam tez saune i cala sfore zwierzakow (hehehehe, chlopak chce 2 kotki HURRRAAAAAAAAA!!! :D ) i to i tamto i tak dalej ;) Aaaahhh.. :)

Hmm.. Jakos lubie wklejac te emotki :lol:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

hehe widac ze ludzisz :D

ja mam na kompie piosenki zespolu "Ylivoima" znasz?? moja siostra kupe tego posciagala bo tam skoczkowie spiewaja :lol: to jest finski hip-hop starsznie zabawny ;)

Fajnie to brzmi "nie planowalam skumania sie z Finem" hehe ;) sam wpadl?? dloslownie czy w przenosni ?? :> ale wiesz jesli mialam bym wyladowac w Finlandi bo bym sie nie obrazila aby we mnie jakis fin w padl... ale wolalam bym u niego wyladowac niz zostac w polsce... a moze po tem bym z nim wrocila...musialam bym bo obiecalam kolezance ze kiedys bedziemy razem mieszkac :roll:

eeeh nie ma to jak faceci sie farnuja :D mam nadzieje ze przynajmije ladnie w tych wlosach wygladaja ;) ale tak lepiej z blond na bruneta niz z bruneta na blond :lol: nie rawie blondynow jak i brunetow w fryzurce na "grzyba" kiedys to bylo modne... albo w takim fryzie jak mial Nick Kartek cczy jak on sie tam zwie... jej jak mozna w takim czyms chodzic o_O"

hehe slyszlam ze macie w Finlandi taki zwyczaj ze po wyjsci z sauny biegniecie do jeziora... tzn mojej siostry kolezanka wyjechala do Finladni do jakies rodziny... no i oni tam tak robili :lol: niby super uczucie... chcialam bym sprobowac :lol:
hehe czasem to ludzie super fryzukrki sobie robia np. jajecznice na srodku glowy... :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Pelle Miljoona & Ylivoima znam tylko z 'widzenia' a nigdy nie sluchalam :P Ja sie bardziej gustuje w rocku i metalu :) Finski hip-hop jest naprawde zabawny, masz racje :)

Fin wpadl na mnie w przenosni :P
Lajla, to na co ty czekasz?? Otwieraj mIRC i do dziela! ;) Ja poznalam Janne na IRC'u.
...Wiesz, Fina ciezko przekonac do wspolnego zycia w innym kraju.. Maja ogromny sentyment do ich natury, do tych jezior... Oj, bedzie ciezko.

Tak, to ogolny zwyczaj w Finlandii, jak nie MUS! Jesli masz dom bliziutko jeziora to mozna sobie tam wskoczyc. Niestety nie zawsze ma sie ten luksus. Aaale prawie kazda finska rodzinka ma domek letniskowy nad jeziorem, zwany 'Mökki' no i tam OCZYWISCIE saune. Wtedy zwia to 'Rantasauna' = sauna przybrzezna ;) W zimie.. to zazwyczaj prosto z sauny skacze sie na dwor, do sniegu ;) Snieg parzy wtedy jak diabli - takie ma sie wrazenie :shock: A potem to tylko czujesz jak skora sie sciaga i wlosy na glowie zamarzaja - fajne uczucie :P

Okay, daje namiary na te grupy.. http://www.etos.tk (znam sie z Altti Veteläinen i Jarmo Puolakanaho) dalej http://www.formypain.com - MOJ Altti ;) gra tam na git. basowej...
http://www.the-rms.com - grupa rockowa. Kumpel Mikko Leinonen gra tam na git. basowej. Uwielbiam glos wokalisty :)

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje, ze nie zasmiecam forum ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”