moja pasja

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

świerszy mi nie szkoda bo świerszcce są wredne i same sieie lubią zjadać. Imon im nie nadaje, tylko szczurek ma imie:-)

Lajla-mam:-) ale jeszcze malutki jest ok 2cm ciałka, z najładnieszych mam Avicularia versicolor i metallica, P. faciatum tez jest piękny ale malutki troche, lubie duże ptaszniki, takie jak T.blondi (największy na świecie-miałem kiedyś), jutro będe dopuszczał Lasidore parachybane-drugi co do wielkości ptasznik na świecie)

co do diety to one zjedzą wszystko co nie jest rośliną a jest jadalne
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

moja pasja

Post autor: lajla »

[quote="krwiopijka"]moje zwierza duzo miesa nie jedza, ale co kilka dni gerbery dostaja...[/quote]

moj tez czasem sie zalapie na rybke ;) wiec ja tez czasem cos tam podaje ;)

ja mialam miec smitha... ale no tak jak to w moim nieszczesnym zyciu na drodze musiala mi stanac cala rodzina... wiec na pajaka moge liczyc kiedy bede miala wlasny pokoj... a nie z siostra eeeh...
tu sie musze zgodzic metallica tez jest bardzo ladna :D szczegulnie na zywca... zdjecia w ogole nie oddaja urody pajakow ;) bylam na wystawie ptasznikow... przy okazji bly 3 skorpiony ;) ja wyszlam oczywiscie zachwycona czego nie mozna powiedziec o mojej siostrze ktora miala lekko zniesmaczona mine ;)
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

to była wysatwa w Krakowie?? czy gdzie?
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

moja pasja

Post autor: lajla »

w krakowie... trwala kilka tygodni chyba z 5... parwdopodbnie sie juz skocznyla bo ostatnie nikt nie stoi z szyldem... bylam 2 razy ;) teraz wybierams ie na wystwe gadow... musze sie posmiepszyc bo mi pewnie niedlugo tez ja zamkna i dupa zbita...
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

jak w Krakowie to chyba sklep zoologiczny biofil ją organizuje:-)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

moja pasja

Post autor: lajla »

jesli chodzi o ta wystawe gadow to bardzo mozliwe :) co do ptasznikow to mi sie niewydaje...

w ogoel byalam ostatnio w bioficie :) tam oczywsice pajaczki... jaszczreczki i na gorze piekne zielone weze chyba Morelia viridis
Obrazek
... satrsznie mi sie podobaja naprawde :lol:

wlasnie na tej wystawie gadow sa... chyba sie nawet jutro przejde... sama no ale coz... eeeh... niedlugo mi ja naprawde zamkna :lol:

aah w ogole widzalam kiedys weza albinosa... byl bialutki z rubinowymi oczkami cudenko :lol:
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

piękne ale trudne w hodowli

Albionosy są piękne ale bardzo drogie:-) młoda zbozówka klassic kosztuje ok 60zł zbozówka w wersji "snow" ok 200zł. Pytony albinosy kosztują ok 2 tys zł:-)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

moja pasja

Post autor: lajla »

uuu no no...roznica jest ;)
no ale coz wszystko co zadkie to drogie ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

moja pasja

Post autor: Mycha »

A ja ZNALAZŁAM!
ZNALAZŁAM patsznika kędzierzawego z papierami! Był droższy, ale przynajmniej zarejestrowany :) Będę go miała we wtorek albo w poniedziałek!!! AAA! Nie mogę się doczekać :)

Tak tylko sobie piszę ze szczęścia :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

a po co Ci papiery?? masz zamiar rozmanzać lub go sprzedawać?? bo jak nie to są Ci one zbędne. Ile płaciłaś i która to wylinka??
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

nie zadje Ci sie, nie tylko w avantaru ale i na półce:-) a tygrys (nie tylko pod wzgledem nazwy)jest C.faciatum-ptasznik tygrysi, róniej bardzo piękny ale mały, mój po 5 wyl ma zaledwie 1cm
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

moja pasja

Post autor: Dona »

a że tak głupio zapytam... ma ktoś smithiego do oddania? :) bo moja koleżanka jest chętna :)
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

ja moge oddać za 60zł - 2 cm ciała
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

moja pasja

Post autor: krwiopij »

za 60 (czy 70 :roll:) zlotych to ja kupolam rosee 5,5cm ciala... :twisted:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

moja pasja

Post autor: Nokeg »

oki ale wartość ptasznika zalezy od jego gatunku nie od wielkości, np A.minatrixpo 1wyl koszyuje ok 90151100zł a B.albopilsoum po 1wyl kosztuje 3zł. Cena nie zalezy tylko od wielkości... takie małe sprostowanie:-) Rosea jest tanim pająkiem, dorosłe samice kosztują 80-90zł
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”