Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: nausicaa »

dajcie znać, w takim razie, czy szczurek ma trafić do mnie.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
subaku
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 03, 2012 9:14 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: subaku »

tak chciala bym by mial dobry domek u kogos kto jest w stanie o nirgo zadbac. w razie potrzeby leczenia chetnie sie doloze. ale z trgo co widze to cieply kacik i dobre jedzenie powinno wystarczyc. i oczywiscie duzo milosci.
subaku
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 03, 2012 9:14 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: subaku »

aha szczurek nie byl wczesniej brany na rece i podgryza.
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Marzka95 »

Jejku biedny maluch. I tak to jest jak się sprzedaje zwierzęta w sklepie. Ja byłabym gotowa dać DT ale ja z Opola gdyby ktoś jechał w moje strony :/.
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

Subaku, podgryza czy gryzie ;) ?
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: nausicaa »

Szczurek już u mnie - to prześliczny huskulec, malutki. Starsza Pani zna szczegóły - ja wiem, że ma ropnie w uszkach i z tego, co widziałam u mnie, to zdarza mu się zataczać przy chodzeniu (przez ropnie ma problemy z błędnikiem), standardowo jak na zoologa ma też wszoły i zdaje się, że coś na płuckach też było. w każdym razie dostaje antybiotyk w zastrzykach, we wtorek jest wizyta i będzie mieć przekłuwane ropnie.
nie gryzie nic a nic, jest tylko bardzo wystraszony, nieśmiały i delikatny chłopaczek z niego, ale u mnie w klatce był dość ciekawy otoczenia na początek, nawet pies wąchający klatkę go jakoś bardzo nie przeraził. teraz po wrażeniach, zakopał się w polarkach i poszedł spać.
kolejne wieści dopiero po weekendzie:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
fixatiffka
Posty: 196
Rejestracja: ndz wrz 23, 2012 12:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: fixatiffka »

super :)
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

W płucach nic nie ma, a na stole u wet drapany po pyszczku zaczął zgrzytać zębami ...
Ropnie będą przekłuwane we wtorek, potem pojedzie na DT i wróci do Nausicai.

Bardzo potrzebni sponsorzy i DS.

Mały jest ślicznym szarym haszczem z nierównym znaczeniem na pyszczku. I zapowiada się na pieszczocha.
Nausicaa, wrzuć może zdjęcia chłopaczka, na pewno się komuś spodoba.
subaku
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 03, 2012 9:14 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: subaku »

bardzo sie ciesze ze maly jest juz bezpieczny. w razie potrzeby dorzuce sie do leczenia. i dziekuje wszystkim za pomoc. czekam na fotki rowniez:)
Awatar użytkownika
mloda
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 23, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: mloda »

ja mogłabym mu zapewnić DS jeśli znajdzie się transport do Szczecina :) cały czas czekam na zakończenie spraw z ankietą ale nie mam odpowiedzi więc w dalszym ciągu nie wiem czy mogę przygarnąć jakiegoś malucha :/
Ze mną: Hondziu i Ciapek

A to nasz temacik: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38497


Za TM: Tuptuś, Biały, Zuzia, Hera, Mysia..
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: ssylvusia »

Starsza Pani pisze: Bardzo potrzebni sponsorzy i DS.
Na jakie konto możemy przelewać pieniążki? W środę będę miała wypłatę i postaram się Was wspomóc w miarę możliwości.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: nausicaa »

Zdjecia wrzuce dopiero w pon, ale moj aparat sie zepsul, wiec beda tylko z komorki. Maly dzielnie zniosl dzis zastrzyk, spodziewalam sie wyrywania, a byl super spokojny. Na razie nie bardzo wie jeszcze, gdzie sie znajduje, ale ciekawsko wsylazi, jak sie przechodzi kolo klatki. I je za 3 szczury, na razie dostaje i karme ziarenkowa i labofeed i granulat mu jakos wyjatkowo smakuje. W kazdym razie caly czas widze go w misce. Polubil tez od razu komre jedzonko, a szczegolnie warzywa, pewnie musi uzupelnic witaminowe braki
Mloda, nie wiem, na ile to cos upraszcza, ale jakby cos moge go podrzucic do trojmiasta, moze stamtad bylby jakis loczony transport.
Przepraszam za bledy, bo pisze z komorki i dopiero w pon bede miec jakies bardziej staly dostep do netu
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Starsza Pani »

ssylvusia pisze:
Starsza Pani pisze: Bardzo potrzebni sponsorzy i DS.
Na jakie konto możemy przelewać pieniążki? W środę będę miała wypłatę i postaram się Was wspomóc w miarę możliwości.
Na moje konto, bo ja płacę rachunki ;) , przynajmniej na razie. We wtorek będzie miał zabieg i od razu podam cenę.

Nausicaa, na razie chłopak nie jest do adopcji, bo musi się wyleczyć. A nie wiadomo, ile potrwa leczenie. Moja panna leczyła się miesiąc od rozpoznania do kontroli, na której usłyszałam, że jest uszy są ok :( .
Lepiej żeby się zgłosił ktoś, komu się nie spieszy, bo transport chorego szczura raczej odpada.
subaku
Posty: 21
Rejestracja: ndz cze 03, 2012 9:14 am

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: subaku »

Dobrze że mały w końcu odżyje! w sklepie siedział sam bez towarzystwa. Mam jego fotki porobione zaraz po zakupie. Widać na nich w jakim malutkim pudełeczko go dostałam... Moge wrzucić jak chcecie:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”